הסרת שיער במפשעה לנשים – איך מסירים שיער במפשעה? המדריך המלא

הסרת שיער במפשעה לנשים – היתרון המשמעותי

אם בעבר נשים רבות בחרו לא להסיר את השיער מאזור הערווה, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בקרב נשים אשר בוחרות להיפטר מהשיער המיותר במקום באמצעות תכשירים שונים מסיבות שונות.

סקר אשר פורסם בכתב העת JAMA Dermatology בנושא הסרת שיער במפשעה לנשים קבע כי מרבית הנשים בגילאי 18-65 מעדיפות איבר מין חלק ללא שיער. למעלה מ90% מהנשים אשר נשאלו לגבי העדפה שלהן השיבו כי  הן בוחרות להסיר את השיער המיותר מטעמי היגיינה באמצעות שיטות שונות כמו שעווה, גילוח או קרם, הן מאמינות באמת כי מדובר בשיער מלוכלך ואיבר מין ללא שיער נקי יותר.

הסרת שיער במפשעה לנשים

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים

נשים המעוניינות לבצע הסרת שיער במפשעה צריכות לדעת כי היום ישנן שיטות שונות והמחירים אינם קבועים אלא נקבים בהתאם לשיטה ולאזור בו יוסר השיער. הסרת שיער בלייזר מפשעה מחירים שונים לכל  מכון קוסמטיקה ולכן חשוב ביותר לבצע השוואה בין המכונים השונים במטרה לבחור את המכון המתאים ביותר.  

כיום קיימת אפשרות להשאיר את הפרטים באתרי האינטרנט של המכונים השונים ולקבל הצעות מחיר ולחסוך לא מעט זמן וכסף. באתרי האינטרנט השונים ניתן למצוא את המחירים וכך לקבל החלטה בצורה מושכלת יותר.

הסרת שיער במפשעה בבית

לצד המכונים השונים  המציעים אפשרות של הסרת שיער מאזור הערווה, קיימת אפשרות להסיר את השיער בבית באמצעות חומרים שונים. הסרת שיער במפשעה בבית נערכת באמצעות שלל חומרים  כמו למשל שעווה כאשר כיום ניתן למצוא סוגים שונים של רצועות שעווה המתאימות לסוגי העור השונים.

בהשוואה לגילוח, רצועות השעווה מסירות את השיער מהשורש וכך השיער גדל רך ודליל יותר. קיימות שיטות שונות ורבות להסרת שיער בבית וחשוב לבחון לעומק את כל אחת מהשיטות במטרה לבחור את השיטה אשר תוביל לתוצאה המתאימה- אזור חלק משיערות.

הסרת שיער במפשעה בגילוח

באמצעות הסרת שיער במפשעה בגילוח ניתן להסיר את השיער המיותר במפשעה וכן מכשיר הגילוח מתאים במקרה שיש צורך לבצע תיקונים מהירים.  כך לדוגמא אם שכחתן להסיר כמה שיערות מיותרות בדרך אל הים  ואין לכן כוח לעשות שימוש בשעווה  אלא לבחור בשיטה מהירה יותר, ניתן באמצעות גילוח להסיר את השיער וליהנות מתחושה חלקה.

הסרת שיער במפשעה בהריון – האם מותר לבצע הסרת שיער

מה קורה בתקופת ההריון?  תקופת ההריון היא תקופה בה הגוף עובר לא מעט שינויים, השינויים השונים מערימים קושי על הסרת שיער במפשעה בהריון ולכן ההמלצה היא לעבור את הטיפולים 3 חודשים לאחר הלידה.  יש להדגיש כי את הטיפול הראשון יהיה ניתן להתחיל כבר בפגישה הראשונה לאחר מילוי שאלון רפואי ולאחר מכן יהיה ניתן להתחיל בטיפול.

הורדת שיער במפשעה בהריון – כדאי או לא כדאי

נשאלת השאלה האם כדאי להסיר את השיער המיותר מהאזור בתקופת ההריון-  אם כן, הורדת שיער במפשעה בהריון אינה מומלצת וכדאי לחכות עד סיומו של ההריון ותקופת ההתאוששות על מנת לשוב ולהסיר את שיער הערווה באמצעים שונים.

הסרת שיער במפשעה בלייזר

מבין השיטות השונות להסרת שיער, נדמה כי הסרת שיער במפשעה בלייזר נחשבת לשיטה פופולרית בקרב נשים בגילאי 25-35 . על מנת לסלק את השיער המיותר מאזור הערווה ניתן לעשות שימוש בלייזר אשר כולל לא מעט יתרונות. כך למשל, מדובר בטיפול שאינו כואב זאת בהשוואה להסרת שיער באמצעות פינצטה.  זאת ועוד, הורדת שיער במפשעה בלייזר אינו טיפול מסוכן לעור בהשוואה לשיטות אחרות. 

הסרת שיער במפשעה בקרם

שיטה נוספת הנחשבת פופלרית לא פחות היא הסרת שיער במפשעה בקרם –  הסרת שיער מאזור המפשעה באממצעות קרם נחשבת לאחת  השיטות הידועות ביותר אשר לא מצריכות הגעה אל מכון הלייזר אלא ניתן לבצע את הטיפול בבית באמצעות קרם מתאים.

עם זאת, לפי חוות דעת של יצרנים הם אינם ממליצים לבצע הסרת שיער באמצעות קרם באזור המפשעה בשל  העובדה כי מדובר בחומרים כימיים אשר ניתן לפתח אליהם רגישות במקרה של רגישות לחומרים המצויים בקרם ולכן חשוב לבחון האם אתן סובלות מרגישות לחומרים הנ"ל על מנת לא לפתח תסמינים שונים.

הסרת שיער במפשעה ברזילאי

הסרת שיער במפשעה ברזילאי נחשבת לאחת השיטות המבוקשות ביותר. מדובר בשיטת הסרת שיער נרחבת בהשוואה לשיטות אחרות ובמסגרתה משאירים משולש שיער בקו הבקיני כאשר השיער נשאר חתוך בצורה הנ"ל הוא משמש ללבישת תחתון הכולל מעט בד. שמה של השיטה מקורה בברזיל בה נשים רבות עושות שימוש בתחתונים קטנים במקרה של הסרת שיער באזור המפשעה. כמובן שלאורך זמן דילול שיער מתחיל להתגבר באזור המוסר במפשעה

הסרת שיער במפשעה בשעווה

הסרת שיער במפשעה בשעווה ניתן לבצע בבית באמצעות רצועות שעווה אבל על מנת להגיע לתוצאה הרצויה חשוב ביותר לפנות אל קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתה לבצע את הטיפול בצורה  המקצועית ביותר.

הורדת שיער במפשעה עם שעווה

הורדת שיער במפשעה עם שעווה כוללת חסרונות אשר חשוב מאד להיות מודעות להם כמו למשל  כאב נקודתי וכן קיים חשש לשטפי דם מתחת לעור. בעת השימוש בשעווה עשוי להיות סיכון כי השערה אשר מצויה במצב צמיחה לא תמצא את מקומה, דבר אשר עשוי להוביל אל דלקות קטנות בזקיקי השערה – כמובן שאם תחליטו כן ללכת ולבצע הסרת שיער עם שעווה תוכלו לבצע זאת הברבה סניפים של קוסמטיקאיות ברחבי הארץ, לדוגמא – הסרת שיער בשעווה בתל אביב יפו.

זאת ועוד, יש להביא בחשבון כי פתח זקיק השיער משותף לבלוטת החלב בעור ואז עשוי להיות מצב בו יהיה ניתן למצוא נקודות אדומות .

הסרת שיער במפשעה גילוח – חשוב לקרוא על היתרונות והחסרונות

במקרה של הסרת שיער במפשעה גילוח, חשוב מאד לקרוא את היתרונות והחסרונות  על מנת להיערך לתוצאה הרצויה.  חשוב ביותר לבחור סכין גילוח איכותי על מנת ליהנות משיער חלק באזור הערווה.  על מנת לבחור את הסכין הטוב ביותר ניתן להיוועץ עם צוות מוכרים.

הורדת שיער במפשעה גילוח

הורדת שיער במפשעה גילוח נחשבת לאחת השיטות המקובלות ביותר בקרב נשים.  מדובר בשיטה אשר אינה מצריכה ידע רב וניתן לעשות בסכין הגילוח שימוש בכל זמן נתון, בין אם בבית או בין אם בטיול. 

עם זאת , אחד החסרונות הבולטים של השיטה הוא הצורך לתחזק את הגילוח על בסיס יומיומי – משמעות הדבר היא כי יש לבצע את הפעולה כל יומיים, כמובן שאם אתם רוצים הסרת שיער לטווח ארוך ניתן לבצע זאת באמצעות אמצעים אחרים.

נוסף על כך, היתרון בא לידי ביטוי בכך כי מדובר בשיטה נטולת כל כאבים המבטיחה הסרת שיער בצורה מושלמת – ניתן להסיר את כל השיער המיותר. בבואכן לרכוש סכין גילוח יש לבחור מבין ההיצע הרב- ניתן למצוא כיום סכיני גילוח בטווח מחירים שונה החל ממאות ועד אלפי שקלים של המותגים השולטים בשוק, כמובן אם תחליטו לבצע הסרת שיער בזול באמצעים שונים – ניתן, במובן השוו ממחירים כדי להוזיל עלויות.

הסרת שיער במפשעה לבד – האם כדאי

אחד היתרונות המשמעותיים של עונת החורף היא האפשרות ליהנות מאי החשיפה של השיער המיותר בגוף.  עם זאת, בבוא עונת האביב נשים רבות מעדיפות להתחיל ולבצע טיפולי הסרת שיער במפשעה לבד ללא כל סיוע מטעם אשת מקצוע. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. נדגיש כי אם בחרתן לבצע את ההליך לבד, הרי יש לבחון היטב את השיטות השונות להסרת שיער לבד תוך בחינת היתרונות והחסרונות וכן להיוועץ עם מומחים בתחום במטרה לרכוש את המכשור המתאים ביותר. באמצעות תכשירים מתקדמים ניתן לבצע הסרת שיער גם בבית בקלות ובמהירות רבה- כך אין צורך להמתין זמן ממושך עד לקביעת תור. 

הורדת שיער במפשעה בשעווה – ביצוע מחקר מקיף

בבואכן לבחור  הורדת שיער במפשעה בשעווה מבין השיטות השונות להסרת שיער יש לשים את השיטות הפופולריות בצד אלא לתת את הדגש על השיטות המתאימות לכן באופן פרטני.  במסגרת התחקיר ניתן להיוועץ עם נשים אחרות על מנת לשמוע על אופן הסרת השיער באמצעות שעווה .

הורדת שיער במפשעה עם שעווה

הסרת שיער באזור המפשעה בבית עשויה להוביל לתוצאה לא טובה לעיתים זאת בשל חוסר הידע והניסיון. יתרה מכך, יש להביא בחשבון את ההבדל בין הורדת שיער במפשעה עם שעווה  בבית לבין הסרת השיער  בשעווה במכון קוסמטיקה.  קוסמטיקאית מוסמכת תעשה שימוש בחומרים המרגיעים את העור והתוצאה תהיה עור ללא פצעים.  על מנת ליהנות מעור חלק לאורך זמן רב קיימת חשיבות רבה לבחור את מכון הקוסמטיקה המתקדם ביותר.

שיחה עם הקוסמטיקאית טרם הבחירה תסייע בכך- באמצעות שיחה מקדימה יהיה ניתן לשמוע ממנה על אופן הסרת השיער באמצעות שעווה והחומרים השונים להרגעת העור. יתרה מזאת, חשוב לבחור קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב בתחום.

הסרת שיער במפשעה עם מכונה מאפשר שימוש בעוצמות שונות

שיטה נוספת המאפשרת להסיר את השיער המיותר בבית היא הסרת שיער באמצעות מכונה. בשנים האחרונות בשל התפתחות בתחום ניתן למצוא לא מעט מכונות לשימוש.

הסרת שיער במפשעה עם מכונה מאפשרת לעשות שימוש במכשיר בעוצמות שונות בהתאם לגווני העור וצבע השיער.  הסרת שיער באמצעות מכונה מבטיח טיפול קצר אשר אחריו יהיה ניתן ליהנות מתחושה חלקה ונקייה.

הורדת שיער במפשעה במכונה

באמצעות הורדת שיער במפשעה במכונה ניתן להיפטר מהשיער המיותר במהירות רבה ולהיות מוכנות לעונת הקיץ. כיום ניתן למצוא מכונות מדגמים שונים כאשר קיימת חשיבות רבה לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את המכונה המתאימה ביותר.  לצורך כך, יש להגיע אל חנות מיועדת למכירת מכונות להסרת שיער באזור המסוים ולהתייעץ עם צוות המוכרים. כמובן אם אתם בוחרים לבצע את הטיפולים באמצעות מכונת לייזר, ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר לשחומות במכונים מסויימים אם יש לכם עור מסוג זה ולא רק במכונות ללא לייזר – יותר נכון בטכנולוגיית SHR.

הסרת שיער במפשעה עם משחה

גם הסרת שיער במפשעה עם משחה מאפשרת לנשים רבות להיפטר מהשיער המיותר תוך זמן קצר. כיום ניתן למצוא משחות רבות והשימוש פשוט ביותר – מורחים את המשחה באזור ותוך מספר דקות ניתן להיפטר מהשיער המיותר.  מדובר בשיטה נטולת כאבים (כמובן שיש שיטות אחרות שבהם הכאב אינו גדול) ומהירה במיוחד המתאימה לעונת הקיץ החמה – במקרה בו שכחתן להוריד את השיער לפני טבילה בים, ניתן לעשות שימוש בכף המריחה ותוך מספר דקות ליהנות מאזור חלק ללא שיער.

הסרת שיער במפשעה סיכונים

נשאלת השאלה האם הסרת שיער במפשעה כוללת סיכונים שונים. הסרת שיער במפשעה סיכונים שונים כמו למשל פציעה של העור בין אם מדובר בהסרת שיער באמצעות גילוח או פינצטה. כתוצאה מהסרת השיער באזור ניתן לראות הופעה של דלקות  וגירויים בעור המשאירים פצעים קטנים פתוחים העשויים להזדהם. כמובן אם אתן רוצות להפחית סיכונים כדאי לבצע את הטיפולים בשיתוף קופות החולים, לדוגמא: הסרת שיער בלייזר מאוחדת ניתן לקבל הטבות עם המכונים המומלצים ע"י הקופה.

הסרת שיער במפשעה נשים

אין ספק כי על מנת להראות נשיות ומרשימות יותר נשים רבות בוחרות להסיר את שיער הערווה וליהנות ממראה עור חלק ונעים, כמובן שנושא זה תקף למין השני שאותו סיקרנו במאמר הסרת שיער לגברים במפשעה.  בשנים האחרונות ניתן להבחין בחידושים רבים הבאים לידי ביטוי במכשור מתקדם ויש לבחון את המכשירים השונים לקבלת תוצאה טובה.

לסיכומו של דבר, בכתבה הנ"ל הוצגו מספר שיטות של הסרת שיער במפשעה נשים כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן יש לבצע תחקיר מקיף במטרה לבחון את השיטה המתאימה ביותר.