מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: https://laser-hair-remove.co.il.

לחצו כאן ליצירת קשר.

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו:

טפסי יצירת קשר

בטפסי יצירת קשר המשתמש מזין באופן חופשי פרטים אישיים, כדי לקבל את שירות האתר, שהוא – הפניה למכוני אסתטיקה, כאלה ואחרים, פרטי הקשר מועברים לגורמים הרלוונטים, הנתונים הנאספים הם חובה על מנת לספר את השירות.

עוגיות

אתר זה משתמש בקבצי Cookie  – כדי לשרת את המטרה שלשמה הוקם האתר – הפניות לטיפולי אתסטיקה, המשתמש אחראי לנתונים שהוא מספק.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטמע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, פרסומות גוגל, פרסומות פייסבוק, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

אנליטיקה

האתר משתמש בכלי אנליטיקה שונים:

google analytics – מידע הנאסף מחברת google ונשעה בו שימוש כדי מקסם את חשיפת האתר לגולשים רלוונטיים.

wordpress analytics  – אתר זה עובד על פלטפורמת wordpress, ובאמצעות כלי האנליטיקה שהפלטפורמה מספקת ניתן לדעת על מקורות התנועה אל האתר.

facebook analytics  – אתר זה עושה לעיתים שימוש בפרסום מפייסבוק וגם כאן נאספים נתונים מחברת פייסובק.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך ולאן הוא נשלח

הפרטים שממליאים בטפסי יצירת הקשר לצורך התייעצות טלפונית בנוגע לטיפולים אסתטיים מועברים לקליניקות מתאימות כדי לספק את השירות הנידרש. הפרטים האישים עוברים לרוב בצורה אוטומטית לספק השירות.

כיצד ניתן להסיר את הפרטים האישיים

הפרטים האישיים כאמור מועברים לספק צד שלישי, ומרגע זה ניתן ליצור קשר עם הספק ישירות ולבקש ממנו להסיר את הפרטים, כמובן אנחנו נתמוך ונסייע.