הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים – סיקור

אם אתם רוצים להסיר שיער בלייזר וברשותכם חברות בקופת חולים אז הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים.

לרוב קופות החולים בישראל יש הסדרים עם מכוני הסרת שיער בלייזר הגדולים והמובילים, כל שעליכם לעשות זה למלא את הפרטים בתיבה האדומה וכשנציגי המכונים יחזרו אליכם תשאלו אותם אם יש הסדר עם קופת החולים שאתם חברים בה, ככה תוכלו להוזיל את מחירי הסרת שיער.

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים כללית

לחברי קופת חולים כללית הנושאים בידיהם כרטיסי מושלם ומשלום פלטינום זכאים להנחות במכוני הסרת שיער בלייזר בגדולים בישראל, לדוגמא לחלק מהרשתות יש הסכמים עם קופת חולים כללית המקנים הנחות גדולות מאוד לחברי הקופה והוזלת מחירים בטיפולי אסתטיקה שונים. לידע כללי הסרת שיער בלייזר דרך כללית פלטינום מחירים שונים מזו של כללית מושלם ואת ההסדר המדויק עם קופת החולים יש לשאול ברשתות שבהסדר, הסרת שיער כללית בשיתוף מכונים מובילים משתלמת. כמובן חברי קופת חולים כללית יכולים לבצע את הטיפולים דרך כללית אסתטיקה.

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים מכבי

הסרת שיער בלייזר דרך מכבי מקנה הנחות לחברי "מכבי שלי" ברשתות מובילות, הנחות של עד 50% והחזר כספי, אם אתם חברים במכבי כל שעליכם לעשות הוא לצור קשר עם מכוני הסרת שיער בלייזר ולשאול אותם אם יש להם שיתוף פעולה עם קופת חולים מכבי.

 

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים לאומית

גם לחברי קופת חולים לאומית יש הסדרת עם מרפאות מובילות וכמו כן עם מרפאות אחרות המתמחות בהסרת שיער בלייזר, כדי להתעדכן בהסדר גם כאן עליכם ליצור קשר אם המרפאות המובילות בתחום הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר דרך לאומית מעניקה הנחות במכונים מסוימים על מנת לדעת באיזה מכונים בדיוק, מלאו פרטים ותשאלו את הנציגים על שיתופי הפעולה.

 

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים מאוחדת

בעלי חברות במאוחדת או "מאוחדת שיא" יכולים ליהנות בהנחה משמעותית בטיפולי הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בלייזר דרך מאוחדת יכולה להוזיל עלויות, יש לבצע השוואת מחירים על הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים לעומת הסרת שיער ללא השתתפות הקופה, יכול להיות שהמבצעים שמכוני הסרת שיער בלייזר נותנים הם יותר זולים מהמחירים שתקבלו בהסדר עם קופות החולים, לכן חברי קופת חולים מאוחדת, לאומית, מכבי וקופת חולים כללית צרכים לבצע סקר שוק מקיף שיכול להוזיל להם את עלויות ומחירי הסרת שיער בלייזר.

 

הערה חשובה:

שיתופי הפעולה בין מכוני הסרת שיער בלייזר לקופות החולים השונות יכולים להשתנות, כתבה זו היא סקירה, יש לברר נתונים עדכניים מול נציגי המכונים ע"י השארת הפרטים בתיבה.

מידע זה ניתן לרווחת הציבור כדי שיוכל להוזיל עלויות בטיפולי הסרת שיער בלייזר.

  • ט.ל.ח