הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים – סיקור

אם אתם רוצים להסיר שיער בלייזר וברשותכם חברות בקופת חולים אז הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים.

לרוב קופות החולים בישראל יש הסדרים עם מכוני הסרת שיער בלייזר הגדולים והמובילים, כל שעליכם לעשות זה למלא את הפרטים בתיבה האדומה וכשנציגי המכונים יחזרו אליכם תשאלו אותם אם יש הסדר עם קופת החולים שאתם חברים בה, ככה תוכלו להוזיל את מחירי הסרת שיער.

ייתכן ולקופת החולים שלך יש שיתופי פעולה עם חלק ממכוני הסרת שיער בלייזר,

רוצה לבדוק? מלאו פרטים בתיבה האדומה

הערה להמשך הכתבה:

נקדים ונאמר שכתבה זו היא סיקור בלבד ואין לה קשר לקופות החולים או למכוני הסרת שיער בלייזר, אנחנו פה רוצים להביא לכם מידע לרווחת הציבור, שיכול להזיל את עלויות הטיפולים והוא נכון ליום כתיבת הכתבה, יש להתעדכן מול מכוני הסרת שיער בלייזר על שיתופי הפעולה האפשרים וכמו כן כל ההחזרים הכספיים הצפויים, מומלץ בחום למלא פרטים בתיבה האדומה ליצירת קשר ללא עלות עם אחד או יותר ממכוני הסרת שיער בלייזר שלרוב יש איתם שיתופי פעולה עם קופות החולים להוזלת הטיפולים.

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים כללית

לחברי קופת חולים כללית הנושאים בידיהם כרטיסי משלום פלטינום יתכן זכאים להנחות במכוני הסרת שיער בלייזר הגדולים בישראל, לדוגמא לחלק מהרשתות יש הסכמים עם קופת חולים כללית המקנים הנחות גדולות מאוד לחברי הקופה והוזלת מחירים בטיפולי אסתטיקה שונים.

לידע כללי הסרת שיער בלייזר דרך כללית פלטינום מחירים שונים מאשר אתם חברים בקופת חולים אחרת, ואת ההסדר המדויק עם קופת החולים יש לשאול ברשתות שבהסדר, הסרת שיער כללית בשיתוף מכונים מובילים משתלמת. כמובן חברי קופת חולים כללית יכולים לבצע את הטיפולים דרך כללית אסתטיקה, יש להתעדכן מול קופת החולים ומול המכונים לקבלת גובה ההנחה או ההחזר העדכני וכמו כן שיתופי הפעולה יכולים להשתנות.

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים מכבי

הסרת שיער בלייזר דרך מכבי מקנה הנחות לחברי "מכבי שלי" בחלק מהרשתות המובילות, הנחות ולעיתים החזרים כספים – כמובן שנתון זה יכול להשתנות, כמו גודל ההנחה ושיתופי הפעולה, אם אתם חברים במכבי כל שעליכם לעשות הוא לצור קשר עם מכוני הסרת שיער בלייזר ולשאול אותם אם יש להם שיתוף פעולה עם קופת חולים מכבי.

 

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים לאומית

גם לחברי קופת חולים לאומית יש הסדרת עם חלק מהמרפאות המובילות וכמו כן עם מרפאות אחרות המתמחות בהסרת שיער בלייזר, כדי להתעדכן בהסדר גם כאן עליכם ליצור קשר אם המרפאות המובילות בתחום הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר דרך לאומית מעניקה הנחות במכונים מסוימים על מנת לדעת באיזה מכונים בדיוק, צרו קשר עם הקופה ובררו על שיתופי הפעולה, חשוב לציין שאם מכון מסויים אינו משתף פעולה עם לאומית זה לא אומר לגבי המכון האחר.

 

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופת חולים מאוחדת

בעלי חברות במאוחדת או "מאוחדת שיא" יכולים ליהנות בהנחה משמעותית בטיפולי הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בלייזר דרך מאוחדת יכולה להוזיל עלויות, יש לבצע השוואת מחירים על הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים לעומת הסרת שיער ללא השתתפות הקופה.

יכול להיות שהמבצעים שמכוני הסרת שיער בלייזר נותנים הם יותר זולים מהמחירים שתקבלו בהסדר עם קופות החולים, לכן חברי קופת חולים מאוחדת, לאומית, מכבי וקופת חולים כללית צרכים לבצע סקר שוק מקיף שיכול להוזיל להם את עלויות ומחירי הסרת שיער בלייזר. לגבי מאוחדת, בסקר שוק האחרון שבצענו מצאנו שלא לכל המכונים הגדולים יש שיתופי פעולה מאוחדת, אך יש כאלה שכן, ההסדר יכול להשתנות ממכון למכון וכמו כן גובה ההחזר הכספי או ההנחה.

 

הערה חשובה:

שיתופי הפעולה בין מכוני הסרת שיער בלייזר לקופות החולים השונות יכולים להשתנות, כתבה זו היא סקירה, יש לברר נתונים עדכניים מול נציגי המכונים ע"י השארת הפרטים בתיבה.

מידע זה ניתן לרווחת הציבור כדי שיוכל להוזיל עלויות בטיפולי הסרת שיער בלייזר.

דוגמא לניהול שיחה מול נציג מכון להסרת שיער בלייזר לבירור שיתופי הפעולה עם קופת החולים:

בדוגמא הבא נראה לכם כיצד ניתן להוזיל את העלויות, נניח ואתם חברים בקופת חולים מאוחדת וממלאים את הפרטים בתיבה האדומה, לאחר יצירת קשר של הנציג ממכון להסרת שיער בלייזר, תשאלו אותו האם יש למכון שלו הסדר עם קופת חולים מאוחדת, כי אתם חברים בקופה והבנתם שיכול להיות שיתוף פעולה אפשרי המקנה הנחה לחברים.

במידה ויש, שאלו, מה גובה ההנחה, מה הם ההחזרים, מה הם מתנאים לקבלת ההטבה ועוד שאלות מהסוג הזה, סביר להניח שהנציג ירצה לתאם אתכם פגישה למסירת פרטים נוספים ובדיקת כשרות לטיפולים, אבל במידה ולא מגיעה לכם הנחה כי אתם צריכים לבצע איזשהיא חברות מורחבת בקופת החולים, תשקלו כי לפעמים זה באמת שווה וגובה ההחזרים הוא כזה גבוה שכדאי להגדיל את הכיסוי הביטוחי והרחבת החברות בקופה.

הדוגמא זו של קופת חולים מאוחדת והיא ולהמחשה בלבד אך נכונה גם לקופת חולים כללית, מכבי ולאומית, במידה ולמכון ספציפי אין שיתוף פעולה עיברו למכון הבא או יותר בקלות, צרו קשר עם קופת החולים ותשאלו האם יש הסדרים לטיפולי הסרת שיער בלייזר וכמובן מי הם המכונים שמספקים את השירות – ככה הרבה יותר קל. כמובן יכולים להתווסף שירותים נוספים כמו הסרת שיער בשעווה או אפילציה דרך קופות החולים, לכן צריך להתעדכן מול הקופות

אומדן מחירי הסרת שיער בלייזר להמחשה ולפי אחוזי הנחה:

הערות חשובות:

  • בלי שום קשר להנחות ושיתופי הפעולה של קופות החולים עם מכוני הסרת שיער בלייזר, פה למטה תוכלו לראות את אומדן מחירי הסרת שיער בלייזר לפי אזורים שונים ולפי אחוזי הנחה, ככה תוכלו לקבל סדרי גודל על עלות הטיפולים, טבלה זו היא להמחשה בלבד ואינה מייצגת.
  • המחירים המחירים בשקלים.
  • בחלק מהמכונים ניתן לבצע גם דילול שיער מה שמפחית את עלות הטיפולים.
  • מספר הממוצע של הטיפולים נע בין 10-12 טיפולים (יש מכונים שלא מגבילים את מספר הטיפולים).
  • ט.ל.ח
אזוראומדן מחיר ללא הנחהאומדן מחיר לאחר 50% הנחה
פס בטן825416
קו בקיני1,305611
עורף791351
רגליים מלאות4,2202,117
רגל – ברך ומעלה2,1621,084
ישבן1,755848
כתפיים2,6361,322
מפשעות1,292642
סנטר717348
שפם663354
רגל – ברך ומטה2,2501,134
ידיים 1/3 עליון1,507793
פאות742343
אוזניים מלאות805414
גבות859482
בטן עליונה1,556733
זקן1,262628
גב מלא3,2381,601
גב תחתון1,327688
גב עליון1,428716
ידיים מלאות2,3791,166
ידיים 2/3 תחתון1,807948
בטן מלאה2,4571,219
בטן תחתונה1,567754
גוף מלא15,6517,303
צוואר845394