הסרת שיער בלייזר גב כתפיים ופלג גוף עליון

בשנים האחרונות ניתן לראות כי לא רק נשים מסירות שיער מחלקים שונים בגוף אלא גם גברים.  עם בעבר הייתה זו נחלתן הבלעדית של הנשים, הרי בשנים האחרונות גם גברים מצטרפים לטיפולי יופי. מדובר בתחום בו גברים רבים מגלים עניין

גם גברים מצייתים לתכתיבי יופי

הסרת שיער בלייזר גב כתפיים

אם חשבתם כי רק נשים פועלות בהתאם לתכתיבי יופי, אז טעיתם כי הדבר נכון גם לגבי גברים . הנושא החיצוני לא פחות חשוב לגברים מאשר לנשים.

אם בעבר גברים השקיעו בטיפוח באמצעות בגדים או בחירת דיאודורנט, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות כי אין זה כך וכיום הסרת שיער בכתפיים לגברים נחשבת מקובלת ביותר.

הופעתו של הגבר המטרוסקסואל שינתה את התמונה

אין ספק כי הופעתו של הגבר המטרוסקסואל שינתה את התמונה וכיום קיימת פתיחות רבה כלפי הטיפוח הגברי. אסתטיקה ואופנה אינן הנחלה הבלעדית של נשים יותר אלא גם של גברים. גברים רבים ממשיכים לגלות את תחום הסרת שיער, הסרת שיער גב וכתפיים באמצעות שיטות שונות כמו לייזר או שעווה. גברים רבים מתחילים לאהוב את המראה החדש שלהם ומעדיפים להתבונן בראי ולא לראות שיער מיותר.

מהן האפשרויות העומדות בפני הגברים

בפני הגברים עומדות אפשרויות רבות להסרת שיער אך נדמה כי האזורים הפופולריים ביותר בקרב הגברים הם גב וכתפיים. הסרת שיער גב כתפיים נחשבת עבורם לאופציה מועדפת ביותר בהשוואה לאזורים אחרים.

למרות המגמה הדוגלת במראה הישן, אזור הגב והכתפיים לא נחשבים אזורים אטרקטיבים במיוחד אשר באמצעותם גברים מפגינים את הגבריות ולכן גברים אשר מעוניינים להיראות טוב פונים לטיפול הסרת שיער גב כתפיים בשעווה לגברים – מדובר בטיפול בו ניתן להסיר את השיער המיותר באמצעות שעווה.

טרם הטיפול יש לבחון את מידת היעילות

טרם הטיפול יש לבחון היטב את מידת היעילות.

הטיפול באמצעות שעווה נחשב יעיל ומהיר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות ומתאים לכלל סוגי השיער והעור תוך מתן פתרונות לעור בעייתי בתום הטיפול.

עשה ואל תעשה טרם הטיפול בשעווה

רגע לפני תחילת הטיפול בשעווה רצוי לא להיחשף יתר על המידה לאור השמש. במידה ויש רצון להגיע לים , יש לעשות שימוש במקדם הגנה. בסיום הטיפול חשוב מאד לא להתקלח במשך שעתיים, זאת במטרה לא להביא לסגירתן של הנקבוביות. יש מי שאינו עומד בפיתוי ובין טיפול אחד לאחר מגלח את האזור.

לאחר מספר טיפולים בשעווה ניתן לראות כי השיער צומח פלומתי ואינו קשה. במידה והתחלתם טיפול בשעווה, לא כדאי לגלח את האזור אלא לחכות לטיפול הבא במטרה לא לגרום לדילול שיער.

חשוב מאד לבחור את המכון הטוב ביותר

בשנים האחרונות ניתן לראות שורה של מכונים להסרת שיער ולכן ההמלצה היא לבצע סקר מקיף טרם הבחירה על מנת לבחור את המכון הטוב ביותר.

יתר על כך, יש חשוב ביותר להגיע לביקור מקדים במכון על מנת להתרשם מהמכשור ומהצוות המטפל.

ניתן להתייעץ עם מטופלים קודמים

במטרה לבחון את המכון הטוב ביותר אחת הדרכים היא להתייעץ עם מטופלים קודמים ולקבל המלצות. במסגרת ההתייעצות עם המטופלים הקודמים יש לא להסס ולשאול אותם מספר רב של שאלות במטרה להיות בטוחים כי הגעתם למכון המקצועי ביותר.

מה למשל? האם לעוסקים במלאכה יש תעודה המעידה על סיום קורס בתחום? האם מדובר באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב אשר מאחוריהם מטופלים מרוצים?

מה לגבי המחירים

הסרת שיער גב וכתפיים עשויה להגיע למחיר כולל של 3800 שח  באמצעות לייזר ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע השוואת מחירים בקרב המכונים השונים להסרת שיער. ככל שתעמיקו בהשוואה כך תמצאו את המחיר המשתלם ביותר.

עם זאת, בשל העובדה כי מדובר בטיפולי אסתטיקה אשר חשוב לבצעם במכון מקצועי, ההמלצה היא לא להתפשר על המחיר. קרו כבר מקרים בהם גברים מצאו עצמם מתפשרים על המחיר והתוצאה  הייתה כי הם נאלצו לשלם מחיר יקר הן מבחינה כלכלית והן מבחינת התוצאה ולכן לא רצוי לעשות זאת. לסיכומו של דבר, על מנת להבטיח תוצאה רצויה, רצוי לבדוק היטב במטרה לא ליפול בפח אלא להבטיח תוצאה איכותית בעלות משתלמת, גם אם מדובר בעלות גבוה מכפי שתוכנן לשלם בפועל.