מכשיר להסרת שיער ביתי

מכשיר להסרת שיער ביתי – המדריך.

בין מגוון הדרכים הקיימות בהן ניתן להסיר את השיער המיותר אפשר להשתמש במכשירים ביתיים להסרת שיער. כיום ניתן למצוא שני סוגים מרכזיים של מכשירים שכאלו – הסוג הראשון כולל מכשירים שמסירים את השיער באמצעות מריטה והסוג השני מתבסס על טכניקות אינפרא אדום ואור. היתרונות העיקריים של המכשירים הביתיים הם שניתן להשתמש בהם בזמן הפנוי ולבצע את ההסרה במקום הפרטי ביותר – בבית.

מכשירים חשמליים להסרת שיער בבית

תחילה נבחן את המכשירים החשמליים מהסוג הראשון. מסירי השיער הללו פועלים באמצעות ראש מסתובב שעובד על מנוע ומכיל מבנה שמזכיר פינצטה. אחד היתרונות של המכשירים החשמליים הוא שהם מורטים את השערה מהשורש ולכן – מחלישים אותה, הדבר דומה להסרת שיער בשעווה ביתית רק שבשונה ממנה המכשירים הללו לא יוצרים לכלוך.

חברות רבות משווקות את מסירי השיער וקשה להחליט מהו המכשיר להסרת שיער ביתי הטוב ביותר. בין החברות שמשווקות את המכשירים ניתן למצוא: מכשיר להסרת שיער ביתי בראון, מכשיר אפיליידי, מכשיר של פיליפס ועוד.

מכשירי הסרת שיער בבית – הדור החדש

מכשירים מתקדמים להסרת שיער – איפה עדיף להסיר את השיער – בבית או במכון מקצועי?

קבוצת מכשירי הסרת השיער של הדור החדש (הסוג השני של המכשירים) משתמשת בטכניקות שקיימות במכונים להסרת שיער ולכן עולה השאלה – "מה עדיף? לבצע את ההסרה בבית או במכון מקצועי?"

כדי לענות על השאלה יש לבחון את ההבדלים בין המכשירים שמתאימים לבית ובין המכשירים שנמצאים במכונים.

המכשירים הביתיים אינה מותאמים לכל מטופל באופן אישי ורובם מתאימים לבעלי שיער כהה ועור בהיר. במידה ומבצעים את ההסרה במכון מקצועי ישנה יותר גמישות וניתן להתאים את שיטת ההסרה למטופל באופן אישי. בנוגע למחירים נראה כי המכשירים הביתיים לא תמיד זולים יותר משום שמחירם הממוצע הינו 2,200 ₪ ונוסף על כך יש להחליף את ראש המכשיר (אשר עולה כ – 220 ₪ בממוצע) אחת לתקופה.

מכשיר להסרת שיער ביתי – השוואה

אם מתלבטים בין סוגי המכשירים מומלץ לערוך השוואה ולגשת אל החנויות שמשווקות אותן. ניתן לבחון מכשירים להסרת שיער ביתי במשביר לצרכן ובמידה וטסים לחו"ל ניתן לחפש מכשיר להסרת שיער ביתי בדיוטי פרי, בחלק מהמקרים אפשר למצוא את המכשיר במחיר נמוך יותר. לפני שמחליטים איזה מכשיר לרכוש רצוי לקבל מידע והמלצות על המכשירים השונים ולבחור במכשיר להסרת שיער ביתי שזכה בחוות דעת חיוביות.

בסופו של דבר יכולים המכשירים הביתיים להקל על החיים – לחסוך את הריצה למכוני הסרת השיער שיכולים להיות רחוקים ולא נגישים, להסיר את השיער בצורה איכותית, לחסוך כסף (בחלק מהמקרים) ולאפשר לרבים להסיר את השיער בזמן הנוח ביותר בלי להיות תלויים בלוח הזמנים של המכונים.