הסרת שיער me – מי – סקירה

מכשיר ביתי חדש בשם me – מי שם לאחרונה את מכוני הסרת השיער בלחץ בכתבה זאת נסקור את המכשיר החדש, כמה עולה, איך עובד ולמה אנחנו עדיין ממליצים לברר מחירים עם המכונים הגדולים ומה עומד מאחורי האותיות הקטנות של היצרן, כל הפרטים בכתבה הבאה.

איך עובד המכשיר להסרת שיער מי – me ?

המכשיר עובד בטכנולוגיה המשלבת בין אינפרא אדום (IPL) וגלי רדיו (Radio Frequency). על פי נתוני החברת SYNERON MEDICAL שמייצרת את המכשיר ההתחייבות היא להסרת שיער בפחתה של 89 אחוזים בצפיפות השערות לאחר כמה טיפולים ע"י המכשיר. (נתנים אלה יכולים להשתנות, שי להתעדכן באתר היצרן)

במה עדיף להסיר שיער לצמיתות (או יותר נכון לטווח ארוך)? מכשיר להסרת שיער מי לעומת מכוני הסרת שיער בלייזר :

התשובה לשאלה היא אל פשוטה, תלוי באיזה חלקים הגוף אתם רוצים להסיר שיער: האם בכל הגוף
או באזורים קטנים. עלות מכשיר מי הוא 2290 שח (נתון זה יכול להשתנות) , לדוגמא: הסרת שיער באוזניים שעלותו היא בסביבות ה 700-600 ₪ לצמיתות (תלוי באיזה מכון להסרת שיער בחרתם) אז התשובה היא ברורה עדיף ללכת למכוני הסרת שיער בלייזר. אך אם אתן מעוניינים להסיר שיער בלייזר בכל
הגוף אז השאלה קצת מסתבכת, עלות של הסרת שיער בכל הגוף לצמיתות נעה בסביבות ה 10,000 ₪, התשובה נראית כמעט ברורה שעדיפות להסרת שיער מי me – , מי לא היה רוצה לחסוך כמעט 8,000 ₪? תירגעו הנושא יותר מסובך. לאחר מספר שימושים במכשיר צריך להחליף את ראש הגילוח שעלותו 220 ₪, כדי להסיר שיער לצמיתות בכל הגוף צריך מספר רב של ראשי גילוח כמו כן יש בלאי אז יכול להיות שבחישוב כולל עלות המכשיר הכוללת (לאחר הוספת ראשי הגילוח במהלך הסרת השיער) לא עולה על הסרת שיער לצמיתות במכוני הסרת השיער. מה גם שלמכשיר יש שנת אחריות ע"י היצרן – חברת SYNERON MEDICAL ואם המכשיר התקלקל לאחר שנה זו מכל סיבה שהיא אתם נשארים תקועים. המכשיר הוא בטיחותי אך בארה"ב הוא עדיין לא קיבל את אישור ה FDA.
המלצת האתר:

לברר מהם המבצעים העכשוויים של מכוני הסרת השיער ולבצע חישוב כלכלי לפני שקונים את מהכשיר אולי משתלם לכם יותר מבחינה כלכלית להסיר שיער בלייזר באחד ממכוני השיער המוכרים.

סרטון על מכשיר מי מאתר YouTube:

 

הבהרה:

  • כתבה זו היא סיקור בלבד כחלק מהמדריך להסרת שיער בלייזר ואין לאתר שום קשר עם היצרן או המכשיר, המחירים והנתונים יכולים להשתנות בהתאם לנתוני היצרן, לפרטים המלאים והמדוייקים יש ליצור קשר עם משווקי המכשיר.