מדריך לרכישת מכשיר להסרת שיער בלייזר דרך אמזון – Amazon

ישנן לא מעט סיבות רבות לאהוב את עונת הקיץ אך עונת הקיץ מבשרת גם את הצורך להצטייד במכשור להסרת שיער בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של הזמנת מכשור הסרת שיער בלייזר באמצעות האינטרנט.

כיום ניתן לא רק להסיר שיער באמצעות הגעה אל קוסמטיקאית אלא ניתן להזמין מכשיר ולבצע את פעולת הסרת השיער בבית, הדבר חוסך לא מעט כסף וזמן ובעיקר מאפשר להיות מוכנים לעונה החמה בכל זמן נתון.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר

גם כאשר מדובר על הסרת שיער באמצעות מכשיר הנרכש באינטרנט, ניתן למנות לא מעט יתרונות, כאשר היתרון המרכזי בא לידי ביטוי באפשרות להסיר את השיער המיותר מחלקים שונים בגוף וליהנות מגוף חלק למשך כמה שבועות.

בהשוואה לשיטות אחרות, קרני הלייזר נחשבות מהירות ביותר וניתן לבצע את הטיפול בזמן קצר. עוד יתרון בא לידי ביטוי בגודל קרן הלייזר המאפשר למקד את הטיפול באזורים שונים כמו גבות במטרה להגיע לרמת דיוק גבוהה.

רצוי לבצע את ההזמנה כבר בעונת החורף

על מנת לא להגיע לעונת הקיץ עם שיער מיותר, ההמלצה היא להקדים תרופה למכה ולבצע את הזמנת המכשיר כבר בעונת החורף על מנת להסיר את השיער המיותר כמה שיותר מוקדם.  מרבית הטכניקות של הסרת השיער עשויות לגרום לגירוי בעור והחשיפה לשמש במהלך הטיפול עשויה לגרום להופעת פיגמנטציה ולכן ההמלצה היא להקדים ולהזמין את המכשיר על מנת ליהנות מקיץ חלק ללא שיער מיותר.

הישראלים נלחמים ביוקר המחייה באמצעות הזמנת מכשירים באמצעות אמזון

ידוע לכל כי הגע אל טיפול הסרת שיער בלייזר נחשבת יקרה במיוחד, בייחוד אם מדובר בקליניקה של מומחה בעל שם בתחום .

ישראלים רבים מנסים להילחם ביוקר המחייה באמצעות הזמנת מכשור להסרת שיער בלייזר באינטרנט. מדובר בתחום אשר הולך ותופס תאוצה. כך לדוגמא בשלוש השנים האחרונות ניתן לראות כי כמות החבילות הנשלחות מחו"ל הוכפלה.

מדוע אנשים בוחרים להזמין מכשירי הסרת שיער דרך אמזון

לשאלה מדוע אנשים בוחרים להזמין מכשירי הסרת שיער בלייזר דרך אמזון, התשובה היא כי מדובר באתר פופולרי במיוחד בהשוואה לאתרים אחרים. אמזון (Amazon.com) נחשבת לחברת מסחר אלקטרוני אשר במקור הוקמה כאתר אינטרנט למכירת ספרים אבל במהרה האתר החל למכור מוצרים שונים כמו מוצרים להסרת שיער הכוללים בין היתר מותגים של פיליפס ומותגים אחרים.  בשנים האחרונות ניתן לראות כי אמזון מוכרת מותגים והצרכנים נהנים.

היתרונות של הזמנת מכשירי הסרת שיער באמצעות אמזון

אין הפתעות: בעת הזמנת המוצר אין הפתעות במכס. אמזון גובה את המס עבור הלקוחות בעת התשלום, דבר אשר אינו מצריך מכם להוסיף (כמובן אם החבילה עברה את רף המכס של $75 נכון ליום כתיבת כתבה זו).

אחריות: קבלת אחריות מלאה ל12 חודשים.

אין חשש מפני זיופים: בעת ההזמנה מאתר אמזון אתם יכולים לקבל מוצרים איכותיים ללא כל חשש מפני זיופים.

שירות לקוחות: במידה והתעוררה בעיה, אתם מוזמנים לפנות אל שירות הלקוחות של אמזון  הנחשב לשירות לקוחות טוב ובו ניתן לקבל מענה במקרה ויש בעיה.

קיימת אפשרות להזמין את המכשירים דרך אמזון ארצות הברית או אמזון בריטניה

מעוניינים להיראות טוב לקראת העונה החמה ? אם יש לכם חשבון אמזון ניתן להזמין את המכשירים דרך אמזון ארצות הברית או אמזון בריטניה.

כדאי לדעת כי חשבון אמזון תקף לכל מדינה. עוד נציין כי את האתר של אמזון גרמניה ניתן להעביר לממשק באנגלית בהתאם להוראות  כך למעשה תוכלו לבצע את ההזמנה בקלות יתרה.

מהם זמני המשלוח

הזמנתם מכשור להסרת שיער בלייזר וכעת אתם ממתינים לקבלת המכשיר? דעו כי זמני המשלוח נחשבים איטיים במיוחד. בשיטה של המשלוח החינמי, תאלצו להמתין זמן ממושך בין שבועיים או שלושה שבועות.

המחיר משחק תפקיד משמעותי

בדומה להזמנת מוצרים אחרים דרך אמזון, גם בעת הזמנת מכשירים להסרת שיער המחיר משחק תפקיד משמעותי. שימו לב כי מחיר זול עשוי להעיד על מוצר שאינו איכותי במיוחד או שמא מוצר שאינו חדש. עם זאת, מחיר יקר על המידה עשוי להוות קושי בעת הבחירה.

כך או אחרת, ההמלצה היא לבחון היטב את המחירים טרם הרכישה של המוצר כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם רוכשים מוצר שאינו איכותי. עוד נציין כי בעת בדיקת המחירים חשוב לכלול גם את עלויות המשלוח וכן עלויות מיסי ייבוא.

קיימת הנחה ללקוחות  Amazon Prime

מדובר בשירות המאפשר להצטרף למועדון לקוחות אשר ההצטרפות אל המועדון כוללת הטבות ושירותים נוספים המיועדים לבעלי חשבון זה.  בהשוואה לחשבון הרגיל, מדובר בחשבון משודרג המאפשר לקבל מוצרים שונים לכתובות שונות בארצות הברית תוך 48 שעות.

מה לגבי אחריות ?

בהתאם לחוקי האיחוד האירופאי וארצות הברית, האחריות ניתנת לתקופה של 12 חודשים. במקרה הזה אמזון תזכה אתם עבור כל הסכום ששולם, גם במחיר המשלוח וכן על המיסים אשר שולמו. במקרה של החזרה, הרי מדיניות ההחזרה באמזון נחשבת פשוטה, מה שמסביר את הפופולריות של האתר.