הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגבריםהסרת שיער בלייזר לגברים התפתחה בגלל שגבר אסתטי ללא שיער עודף זאת האופנה בשנים האחרונות, הגבר המודרני הוא גבר חלק מתמיד.

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מעניינת מאוד, מספר הגברים שעוברים טיפולי הסרת שיער בלייזר עולה ועולה, הגבר המודרני או הגבר החדש הוא יותר אסתטי ויותר מודע לעצמו ולכן מובן מאליו שהוא יסיר שיער עודף ממקומות שונים בגוף, זה טבעי לראות גברים במכוני הסרת שיער, גבר מסיר שיער עודף בדרך כלל מהאוזניים, עורף, גרון, פנים, גב וחזה. חלק מרכזי ממה שעזר לגברים לבצע את המהלך הסרת שיער הוא עידוד של החברה הקרובה ומפורסמים רבים שבצעו הסרת שיער לצמיתות במכונים השונים.

 

הסרת שיער, כאבים וגברים, איך כל זה משתלב בייחד?

ידוע לכולם שסף הכאב של הגבר הוא נמוך בהרבה מאישה, רואים שגבר מסדר גבות או מסיר שיער בשעווה מאזורים שונים בגוף, לכן גברים מעדיפים להסיר שיער בלייזר מכוון שהטיפול הזה הוא הכי פחות כואב, לפני הסרת שיער בלייזר לגברים מורחים משחת אלחוש לפני הטיפול ואחיו אלוורה וככה נמנעים מכאבים. יש גברים שמסירים שיער מאזורים נרחבים כמו גב וחזה, לאזורים אלה קיימים מכשירי לייזר מיוחדים שמכסים אזורים נרחבים בכל פולס ופולס ככה שבניגוד אפילציה ששם צורבים שיערה שיערה והכאב יותר מורגש והטיפול יותר איטי. תמיד אנחנו מחפשים איך לחסוך זמן, זמן זה משאב ייקר שאנחנו רוצים לנצל עד תום יש כל כך הרבה דברים שאנחנו רוצים להספיק בזמן קצר – טיפול בלייזר חוסך זמן גם משך הטיפול קצר יותר וגם התוצאות לצמיתות טובות יותר לאורך זמן בהשוואה להסרת שיער שלא בלייזר והבונוס הנוסף הוא שמחירי הסרת שיער בלייזר זולים יותר מבעבר.

הסרת שיער בלייזר לגברים נפוצה ביותר באזור המפשעה, הגב והרגליים, יש גבירם שמנצלים את הטכנולוגיה העדינה של הסרת שיער בלייזר לגברים בכך שהם מסירים שיער באזורים רגישים ואינטימיים בגוף, כמו כן גברים רבים מסירים שיער בפנים ובאוזניים.

 

אז מהו האחוז של הגברים שמבצעים הסרת שיער בלייזר לגברים?

תתפלאו ותתחילו להאמין למספרים הבאים – על סמך סקרים אחוז הגברים שמסירים שיער בלייזר לגברים הוא מתקרב ל 50%  שזהו מספר מדהים ביותר, אז גברים למה אתם מחכים? לכו והשפיעו – הסרת שיער בלייזר לגברים זהו הטרנד החדש.