המלצות על הסרת שיער בלייזר – חלק 2

המלצות על הסרת שיער בלייזר – כתבה שנייה בסדרה

ניתן למצוא ברחבי הרשת הרבה מאוד המלצות על הסרת שיער בלייזר, וגם כמה דיס-המלצות, שהן לא פחות חשובות מההמלצות, ומומלץ לקרוא גם אותן כדי לדעת ממה מומלץ להיזהר. המאמר שלפניכם אינו עוד מאמר למתן המלצות על מכוני הסרת שיער בלייזר אלא מאמר שייתן לכם המלצות כלליות כיצד תוכלו לעבור את טיפולי הסרת השיער בצורה המוצלחת ביותר האפשרית.

המלצה מס' 1: לבחור מכון מורשה

ההמלצה הראשונה היא לבחור מכון לייזר מוסמך ומורשה על ידי משרד הבריאות. הטיפול בלייזר מומלץ להתבצע על ידי צוות רפואי. קומסטיקאיות אינן מורשות להפעיל מכשירי לייזר ולא מומלץ להתפשר על טיפול זול שעשוי לסכן אתכם.

המלצה מס' 2: לא למהר לחתום

לא מומלץ למהר ולחתום על הסכם עם המכון. מומלץ לבחון היטב את האותיות הקטנות ולהבין את ההסכם לעומק. מומלץ לקרוא את ההסכם בבית, בנחת, ולהתייעץ עם אחרים במידת הצורך.

המלצה מס' 3: להגן על העיניים

אחד הסימנים למציאת מכון מומלץ היא ההקפדה שלו על כל הפרטים. בעת שימוש במכשיר לייזר מומלץ וחובה לחבוש משקפי מגן המגינות על העיניים, גם אם הטיפול נעשה באזור מרוחק מהפנים, בשל הסיכון הנדיר לפגיעה בראייה.

המלצה מס' 4: התאמת מכשיר הלייזר

ישנם כמה סוגי מכשירי לייזר, בעלי אורכי גל שונים, וכל אחד מהם מומלץ לטיפול באזורים אחרים, לפי סוג העור והשיער של המטופל. מומלץ לבדוק מראש, ולפני חתימת ההסכם, כמה מכשירים נמצאים במרפאה וכיצד מתבצעת התאמת הטיפול. ההמלצה החד משמעית של משרד הבריאות היא לבצע התאמה מראש, על ידי צוות רפואי מנוסה.

טיפול הסרת שיער בלייזר המלצות שימושיות

המלצות על הסרת שיער בלייזר אמורות להימסר לכם על ידי המכון, ובכל זאת, 3 ההמלצות החשובות ביותר:

  • לפני הטיפול לא מומלץ לבצע הסרת שיער בכל דרך אחרת, כדי לא לפגוע ביעילות הטיפול. משך ההימנעות מהסרת השיער צריך להיות מומלץ על ידי המכון. את הגילוח מומלץ לבצע רק במכון עצמו או בבוקר הטיפול, בהתאם להמלצת הצוות.
  • בעת הטיפול ימרח על האזור חומר אלחוש. מומלץ להתייעץ עם צוות המכון לגבי חומר אלחוש והרגעה שתוכלו למרוח גם לאחר הטיפול.
  • במידה ואתם סובלים מתופעות לוואי, מעבר לאדמומיות מקומית ורגישות עורית בימים שלאחר הטיפול, מומלץ לפנות מיידית לצוות המרפאה.