הסרת שיער עם אפיליידי – סיקור

הסרת שיער עם אפיליידי על מה שאת צריכה לדעת

עד לשנת 1986 הדרכים להסיר שיער גוף מיותר בקרב נשים היו בעיקר שעווה, גילוח או שימוש נקודתי בפינצטה. מה השתנה לאחר מכן? בשנה זו חברת אפיליידי נכנסה לשוק והציגה את המכשיר המהפכני שלה להסרת שיער – אפיליידי. אפיליידי מסיר שיער ראשון מסוגו בעולם פועל באופן חשמלי ומרגע השקתו הפך למותג עולמי. במאמר זה נציג לפניכם את כל מה שרציתם לדעת על מכשיר האפיליידי – היכן פותח, מה הן הסיבות בגינן כדאי להשתמש בו ומה מחיר אפיליידי כיום.

מעט היסטוריה

כאמור, מכונת הגילוח אפיליידי פותחה בשנת 1986 על ידי יאיר דר ושמעון יהב. שמו המקורי של המכשיר היה "סופט אנד איזי" והוא יוצר במפעל "מפרו" שבקיבוץ הגושרים. המוצר זכה במהרה לתגובות אוהדות ברחבי העולם כולו ובשל כך הוקמה חברת בת בהונג קונג שעסקה בהפצתו בעולם. מאז הבעלות על המותג וייצורו החליפה ידיים, וכעת הבעלות על אפיליידי ישראל היא של חברת ל.ל.סי שבחצור הגלילית.

כיצד פועל אפיליידי

אפיליידי הוא מכשיר להסרת שיער הפועל באמצעות קפיץ סלילי הסובב סביב צירו. בתוך סליל זה עובר תיל פלדה. כאשר הקפיץ סובב סביב צירו הוא מתכופף ונמתח כלפי חוץ ונסגר כאשר הוא כלפי פנים. תנועת הסגירה של הקפיץ תוך כדי הסיבוב מאפשרת לו לתפוס את השערה ולתלוש אותה. לאחר מכן הוא נפתח לרגע ושוב נסגר במהירות, תופס בדרכו את השערה הבאה.

יתרונות וחסרונות של אפיליידי

השימוש באפיליידי הוא קל ומהיר, להבדיל מהסרת שיער עם שעווה, ויכול להיעשות בכל מקום כמעט, בלי צורך במיומנות מסוימת. מכיוון שמדובר בתלישת השערה מהשורש התוצאה מקנה עור חלק לאורך זמן, שלא כמו בגילוח, וכאשר מקפידים על השימוש השיער הופך לדליל ודק יותר במשך הזמן. מאידך, הסרת השיער בעזרת מכשיר אפיליידי ביתי לוקחת לא מעט זמן, ואינה מתאימה לכל האזורים בגוף, אלא בעיקר לרגליים, ומי שעושה זאת יכולה להסיר שיער בעזרת מכשיר אפיליידי גם בידיים. בנוסף, תלישת השיער כואבת, למרות שעם הזמן הכאב נחלש בשל צמיחה דלילה יותר. החסרון השלישי של שימוש באפיליידי מסיר שיער  הוא עצם העובדה שהשיער חוזר לצמוח, ממש כמו בטיפולי שעווה, ובניגוד לטיפולי לייזר, שאינם כואבים ומבטיחים עור חלק למספר שנים לפחות.

סוגי אפיליידי – מחירים ומשווקים

תחת המותג אפיליידי פותחו כמה סוגי מכשירים. בין הסוגים ניתן למצוא את אפיליידי LEGEND המתאים בעיקר להסרת שיער מהרגליים, אפיליידי DUO המתאים להסרת שיער בכל הגוף, אפיליידי 1IN2 בעל ראשים מתחלפים להסרה באיזורים עדינים ועוד. לכל סוג מכשיר אפיליידי מחירים משלו. חיפוש באינטרנט של הביטוי "אפיליידי השוואת מחירים" יניב את התוצאות הבאות: מחיר אפיליידי LEGEND יהיה בין 189 ₪ ל-278 ₪, מחיר אפיליידי DUO כ-299 ₪ ואפיליידי 1IN2 כ-130 ₪. את המכשירים ניתן להזמין ישירות מאתר החברה בישראל, אצל מגוון משווקים ברחבי הארץ וברשתות הפארם. כל שנותר לכן לעשות הוא לבחור את הסוג המתאים לכן וברגע אתן כבר מוכנות לקיץ!