אורנה הסרת שיער – אורנה 19 להסרת שיער

קרם אורנה 19 להסרת שיער הוא מהקרמים הוותיקים והיעילים בשוק הסרת שיער, ניתן להסיר איתו שיערות בכל אזורי הגוף כולל אזורים אינטימיים.

להסרת שיער באמצעות קרם אורנה 19 יתרון גדול:

פשוט אין כאבים והשימוש בקרם אינו משאיר אדמומיות גם לבעלי עור רגיש, מורחים על עור נקי וייבש את המשחה, מחכים כמה דקות, שותפים ופלא פלאים השיער נעלם – כמובן יש לקפיד על הוראות השימוש באריזה, יתרון נוסף של הקרם להסרת שיער שהוא מתאים לכל סוגי צבעי העור וגווני השיער.

מחירי קרם אורנה 19:

להסרת שיער הוא יחסית זול נעים בין 15-30 שקלים יש לעקוב אחרי מבצעים ברשתות המובילות, מה שיכול להוזיל את מחירי הקרם לכ 50%, ניתן להיכנס לאתר זאפ ולהשוות מחירים בין המוצרים השונים שקרמי אורנה 19 מציעים, כאמור קיימים מספר מוצרים והכל בהתאם לשימוש שלכם, לדוגמא: קיים קרם אורנה 19 ייעודי לנערות, אורנה 19 קרם להסרת שיער לקו הביקיני.

הקרם בטוח לשימוש כל עוד מקפידים על הוראות ההפעלה.

חסרונות קרם אורנה 19:

הוא מיועד לאזורים קטנים בגוף, התוצאה היא עור חלק ליום יומיים ממש כמו סכין גילוח והתוצאה היא שיער קוצי מכיוון שהקרם לא מטפל בשורש השיערה, אם משתמשם בקרם אורנה באופן תמידי העלויות יכולות להיות יקרות לעומת העלויות של שימוש בשעווה שצמיחת השיער היא אטית מאוד השיטה זו, או אם אתם רוצים להסיר שיער לצמיתות בלייזר אתם יכולים לבצע חיפוש: הסרת שיער בלייזר מחירים בזאפ ולהשוות מחירים.

אם אתם מתלבטים להסיר שיער בגילוח או בקרם אז התשובה היא – ברור שקרם:

השימוש יותר נוח ואין סכנה של חתכים וסימנים של אחרי, אם תעקבו טוב אחרי המבצעים תוכלו לקנות את קרם אורנה 19 במחירים ממש זולים.

שימוש בקרם או להסיר שיער בלייזר?

אם אתם רוצים להסיר שיער לצמיתות אז לא תוכלו להשיג את התוצאה הרצויה באמצעות קרם אורנה 19, בסרת שיער בלייזר פוגעים בשורש השיערה ולכן לאחר כמה טיפולים השיער לא יצמח שוב, ככה תוכלו ליהנות משיער חלק באופן תמידי, לא תצטרכו להוציא עוד כסף על מוצרי הסרת שיער כל ימי חייכם, לכן הסרת שיער בלייזר כדאית לטווח רחוק, אם אתם רוצים להסיר שיער בלייזר ההמלצה היא לבצע הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים לפני שסוגרים עם מכון, יש מבצעים על הסרת שיער בלייזר באזורי גוף מסוימים ככה שהסרת שיער בלייזר יכולה להיות יותר משתלמת משמוש בקרם אורנה להסרת שיער.

הבהרה:

כתבה זו היא סיקור בלבד, לפרטים מלאים ונתונים עדכניים יש לקרוא עלון יצרן, אתר זה לא משווק את הקרם, נתוני המחירים יכולים להשתנות.