אפילציה לא עוזרת – פשוט לא עובדת – מה ניתן לעשות?

בעולם הקוסמטיקה ניתן למנות כיום שלל טיפולים בין היתר אפילציה והסרת שיער בלייזר במטרה להעלים את השיער המיותר. 

הסרת שיער באמצעות אפילציה מהווה אפשרות לנשים רבות להיפטר מהשיער המיותר, עם זאת ישנם מקרים בהם נשים או גברים לא יכולים לבחור בשיטה מסיבות שונות ולכן ניתן לבחור בשיטה אחרת פופולרית לא פחות – הסרת שיער בלייזר. באמצעות הסרת שיער בלייזר ניתן לעבור מספר מצומצם של טיפולים וליהנות משיער חלק.

הסרת שיער באפילציה

אם כן, מהי אפילציה

במסגרת טיפולי הסרת שיער באמצעות אפילציה מתבצעת החדרה של מחט לתוך זקיק השערה ומחממת את כלי הדם המזינים את זקיק השערה עד למצב בו נוצרת קרישה של כלי הדם ואין אפשרות להזין את השערה. זקיקי השערה מתים רק אם הם מחוממים בשל בו השערה מצויה בשלב צמיחה.

נציין כי לשערה ישנם מספר שלבים – צמיחה, מנוחה ונסיגה ובאמצעות הטיפול באפילציה ניתן לטפל בשערה הסוררת. בו ברגע מבחינים בשערה המופיעה מתוך העור ניתן להעלימה באמצעות אפילציה.  את שלב החדרת המחט ייתכן ולא תרגישו, אבל את הזרם החשמלי הצורב את שורש השערה תרגישו בהחלט, כאמור רמת הכאב משתנה בהתאם לאזורים השונים, כמובן בעייתי לבצע הסרת שיער באזור האינטימי באמצעות אפילציה, שיטה זו יותר מתאימה לאזור הפנים – אך אנחנו ממליצים להתייעץ לפני זה עם רופאי עור ולברר את מיתד הייתכנות של טיפול באמצעות אפילציה באזורים אלו.

מה היתרון המשמעותי של הלייזר על פני אפילציה

היתרון המשמעותי של הסרת שיער בלייזר על פני אפילציה זה האפשרות לראות את דילול השיער עד כדי היעלמותו לחלוטין באזור, זאת בהשוואה לאפילציה, שכן הסרת שיער לצמיתות אפילציה אינה אפשרית ויש לחזור על הטיפול על מנת להסיר את השיער המיותר.  מאידך, טיפולי הסרת שיער בלייזר מאפשרים לחוות פרקי זמן ארוכים יותר ללא צמיחה של שיער באזור, כמובן אנחנו ממליצים להכיר גם את הסכנות האפשריות של אפילציה.

אפילציה לא עוזרת – מה ניתן לעשות?

אנחנו ממליצים בחום לשאול את הקוסמטיקאית המטפלת מדוע הטיפולים אינם עוזרים יכולות להיות לכך מספר סיבות אבל הן אינדיבדואליות בין מטופלת למטופלת, לכן רק בחינה מעמיקה ואישית של המטופל תזכה לתשובה הטובה ביותר.

מה משך הטיפולים באפילציה

משך הטיפולים באפילציה הינם כל שבוע עד לסיומו של הטיפול, כאשר משך הטיפול אינו ארוך במיוחד.  אם למשל מדובר באזור הכתפיים,  הרי טיפול הסרת שיער בשפם עשוי לקחת בממוצע כרבע שעה. לעומת זאת, כאשר מדובר על טיפול לייזר, הטיפולים נערכים אחת לחודש או חודשיים ובמשך הזמן הזה ניתן לראות את האזור חלק משיער, זאת בניגוד לאפילציה.

הסרת שיער מהפנים אפילציה

נשים רבות עשויות לסבול מתופעה של שיער יתר באזור הפנים כתוצאה משינויים הורמונליים. הסרת שיער מהפנים אפילציה מאפשרת לנשים להיפטר מהשיער המיותר באזור הפנים. שיער הפנים צומח באזורים שונים כדוגמת הסנטר, השפם, פאות , פלומה על כל הפנים.  כאשר  התוצאה אינה משביעת רצון, הרי ניתן לפנות אל טיפולי הסרת שיער בלייזר ולהסיר את השיער המיותר.  ראוי לציין כי בעת הסרת שיער בלייזר ,כדאי לשלב גם הסרה באמצעות אפילציה על מנת להפוך את הטיפול לאפקטיבי יותר.

הסרת שיער מחירים אפילציה

בבואכם לבצע טיפולי הסרת שיער בכתפיים אפילציה או הסרת שיער באזורים אחרים בגוף, ההמלצה היא לבצע מחקר מקיף על מנת לבחון את ההיצע בין המכונים השונים. שימו לב כי קיימים פערים משמעותיים בין מכוני יופי המספקים שירותי הסרת שיער ולכן יהיה עליכם לבחון את טווח המחירים. באמצעות מחקר מקיף הכולל שיחה ראשונית עם הקוסמטיקאית וכן עם לקוחות קודמים, תוכלו לבחון את אומדן המחירים לצורך קבלת החלטה.

בשל התחרות בין מכוני היופי השונים, ההמלצה היא לבחון מספר מכוני יופי בהתאם לקריטריונים נוספים מלבד המחיר על מנת לא להתפתות למחיר מופחת. בין הפרמטרים השונים בחנו את האיכות, תודעת השירות והניקיון וכן את המלצת הלקוחות הקודמים על מנת להשלים את התמונה הכללית אשר תוביל אתכם לבחירת מכון היופי המציע את המחיר הטוב ביותר וגם את השירות הטוב ביותר. כמובן אם האפילציה לא עוזרת אנחנו ממליצים בחום לקרוא את הכתבה המקיפה הודות הסרת שיער shr, שהיא טכנולוגיה מצויינית להמשך הטיפולים להסרת שיער לטווח רחוק.