רוצה לעשות קעקועים באזור אשדוד? הנה כל מה שצריך לדעת כל מכוני אומנות הגוף, חנויות וסטוידו לקעקועים באשדוד לנשים וגברים

אם גם אתם רוצים לעשות קעקועים באזור אשדוד, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתלכו על זה. איך נקבע מחיר של קעקוע, מה מותר ומה אסור לפני ואחרי ביצוע הקעקוע, איך בוחרים מכון קעקועים וגם איך לבחור איזה קעקוע לעשות – המדריך שלנו יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים.

קעקועים באזור אשדוד, חנויות קעקועים באשדוד לנשים וגברים

אין לכם רעיון? הנה כמה רעיונות לקעקועים

יש הרבה אנשים שלא מגיעים למכון קעקועים באזור אשדוד עם רעיון מגובש לקעקוע שלהם. אז קודם כל, למכון שתגיעו אליו כנראה שיש הרבה דוגמאות שיעזרו לכם לבחור את הקעקוע הנכון עבורכם. ובכל זאת, הנה כמה רעיונות לקעקועים – קעקוע אותיות גותיות, קעקוע אותיות בעברית, קעקוע אותיות באנגלית, קעקוע של אמא, קעקוע של אינדיאנים, אותיות ביפנית וקעקוע של אריה.

איך תבחרו מכון קעקועים באזור אשדוד בצורה נכונה?

לא בטוחים איך לבחור מכון קעקועים? כשאתם ניגשים לעשות קעקועים באזור אשדוד או בכל מקום אחר, אתם חייבים לוודא שהמקום שבו אתם מבצעים את הקעקוע הוא מקום מקצועי, נקי ומסודר. הדרך לעשות את זה היא לחפש באינטרנט ביקורות של לקוחות שביצעו קעקוע במכונים שונים באזור שלכם, וגם להגיע למכון עצמו כדי לראות בעצמכם אם הוא מתנהל בצורה מסודרת ומקצועית, ואם סביבת העבודה נקייה.

מה מותר ומה אסור כשעושים קעקועים באזור אשדוד

מתכוננים לעשות קעקוע באזור אשדוד? חשוב מאוד שלפני הפגישה תגיעו עם עור בריא, טבעי ונקי – לא שזופים ובטח שלא שרופים. רצוי שלא לשתות ביום שלפני הקעקוע שלכם כדי למנוע תופעות לוואי בעייתיות כמו דימום יתר, וכמובן שלא לפני הטיפול עצמו.
אחרי שסיימתם את הפגישה ויש לכם קעקוע, יעטפו לכם אותו בניילון נצמד. חשוב מאוד לשמור על העור נקי ולמרוח משחה מיוחדת שעוזרת לעור להחלים. במשך השבועות הראשונים שאחרי הקעקוע, לא תוכלו להיחשף לשמש או לשהות במים לפרקי זמן ארוכים, וגם לא ללבוש בגדים צמודים או כאלו שעשויים מבד שעשוי לגרות את העור.

פעם ראיתם איך עושים קעקוע ממש מקרוב ועוד בהילוך איטי? צפו בסרטון הבא מאתר יוטיוב, קרטית SmarterEveryDay:

קעקועים באזור אשדוד מחיר – איך זה עובד?

השיטה שבה מתמחרים קעקועים באזור אשדוד היא אותה שיטה שבה מתמחרים קעקועים בכל מקום אחר בארץ, וכנראה שגם ברוב העולם – לפי שעה. השיטה הזו מאפשרת גם למקעקע וגם למקועקע לדעת שהם מקבלים את מה שמגיע להם, ולא להיות בלחץ לאורך התהליך. בחלק מהמקומות מתמחרים לפי גודל, בדרך כלל קעקועים קטנים ובינוניים, כאשר קעקועים גדולים יתומחרו פר פגישה.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע בינוני – צבעוני 587-949 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 457-798 ₪
קעקוע גדול – צבעוני 879-1937 ₪
קעקוע קטן – צבע אחד 190-222 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 288-349 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 686-2018 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.