קעקועים באזור עמק יזרעאל – חנויות, מכוני אומנות הגוף וסטוידו לקעקועים בעמק יזרעאל לנשים וגברים

אם גם אתם רוצים לעשות קעקועים באזור עמק יזרעאל, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתלכו על זה. איך נקבע מחיר של קעקוע, מה מותר ומה אסור לפני ואחרי ביצוע הקעקוע, איך בוחרים מכון קעקועים וגם איך לבחור איזה קעקוע לעשות – המדריך שלנו יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים.

קעקועים באזור עמק יזרעאל, חנויות קעקועים בעמק יזרעאל לנשים וגברים

אין לכם רעיון? הנה כמה רעיונות לקעקועים

חלק מהאנשים שמגיעים למכון קעקועים באזור עמק יזרעאל באים אליו עם רעיון מגובש וברור. אבל חלקנו פשוט רוצים לעשות קעקוע, ולא ממש בטוחים איזה קעקוע אנחנו רוצים או מה המשמעות שהוא צריך להעביר. אז הנה כמה רעיונות – קעקוע של אמא, קעקוע של אותיות ביפנית, קעקוע של אות סינית, קעקוע של משפטים באנגלית.

איך תבחרו מכון קעקועים באזור עמק יזרעאל בצורה נכונה?

כשאתם עושים קעקוע, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים אותו אצל מקעקע מקצועי עם ניסיון עשיר ככל האפשר. בשביל לבדוק אם למכון קעקועים מסויים יש מוניטין, כדאי לשאול אנשים שעשו קעקוע או שניים ומכירים את הסצנה באזור, או לבדוק ביקורות באינטרנט – פייסבוק וגוגל הם מקומות מצויינים להתחיל מהם.
בנוסף, חשוב לבדוק – גם בביקורות על המקום ברשת וגם בעצמכם – את רמת הניקיון של המכון. עושים קעקוע על ידי החדרת מחט אל העור, ומכון מלוכלך עשוי לגרום לנזקים פיזיים. אתם רוצים לוודא שהסיכונים הבריאותיים יהיו נמוכים ככל האפשר, לכן שימו לב לסימנים כמו כתמי דיו על הרצפה, סביבת עבודה לא מסודרת ולא היגיינית וגם לציוד לא מטופח.

מה מותר ומה אסור כשעושים קעקועים באזור עמק יזרעאל

אז מה חשוב לדעת לפני ואחרי שעושים קעקועים באזור עמק יזרעאל? לפני הטיפול, כדאי להגיע עם עור לא שזוף, ובטח לא שרוף, שעשוי לפגוע ביכולת לקעקע אתכם. בנוסף, מומלץ שלא (ואף אסור) לשתות אלכוהול לפני הטיפול, אפילו לא בערב שלפני, כדי למנוע דימום יתר שנובע מהתרחבות כלי הדם.
לאחר הקעקוע, חשוב מאוד למרוח משחה מיוחדת שבדרך כלל תינתן על ידי המקעקע ולהקפיד להשאיר את העור נקי ויבש. בשבועות הראשונים, לא תוכלו להיכנס לים או לבריכה וגם לא להיחשף לשמש למשך זמן רב. בנוסף, כדאי גם ללכת עם בגדים משוחררים ונעימים כדי למנוע הפעלת לחץ ויצירת חיכוך מיותר על הקעקוע.

איך עושים קעקוע? ראו סרטון מאתר YouTube המראה איך עושים זאת, קרטית SmarterEveryDay:

איך מתמחרים קעקועים באזור עמק יזרעאל?

עכשיו בואו נדבר על המחיר – כמה עולה לעשות קעקועים באזור עמק יזרעאל? ובכן, באופן כללי מחירי קעקועים נקבעים או על פי שעה, או על פי גודל. ברוב מכוני הקעקועים, המחיר יהיה דווקא על פי שעה, וזו השיטה המקובלת, אבל בכל זאת יש מכונים שמתמחרים קעקועים על פי גודלם.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע בינוני – צבעוני 528-885 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 291-339 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 751-2183 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 512-829 ₪
קעקוע קטן – צבע אחד 199-225 ₪
קעקוע גדול – צבעוני 886-2539 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.