קעקועים באזור מעלה אדומים, האיך, הלמה והכמה – מכוני אומנות הגוף, חנויות וסטוידו לקעקועים במעלה אדומים לנשים וגברים

אם חשבתם לעשות קעקועים באזור מעלה אדומים, אתם חייבים לדעת דבר או שניים על התהליך. איך בוחרים מכון קעקועים, כמה עולים קעקועים ומה אסור לעשות אחרי קעקוע – כל הדברים האלו חשובים לכל מי שרוצה לעשות קעקוע, ובגלל זה הכנו לכם מדריך שכולל את כל המידע החשוב הזה. מוכנים? בואו נתחיל.

קעקועים באזור מעלה אדומים, חנויות קעקועים במעלה אדומים לנשים וגברים

רעיונות לקעקועים

חלק מהאנשים שמגיעים למכון קעקועים באזור מעלה אדומים באים אליו עם רעיון מגובש וברור. אבל חלקנו פשוט רוצים לעשות קעקוע, ולא ממש בטוחים איזה קעקוע אנחנו רוצים או מה המשמעות שהוא צריך להעביר. אז הנה כמה רעיונות – קעקוע של אמא, קעקוע של אותיות ביפנית, קעקוע של אות סינית, קעקוע של משפטים באנגלית.

לפי מה בוחרים איפה לעשות קעקועים באזור מעלה אדומים?

אז איך תבחרו מכון קעקועים באזור מעלה אדומים? שני הקריטריונים המרכזיים הם מוניטין וניקיון. קעקוע הוא עניין רציני – מדובר בהליך חודרני ובסימן שנשאר על הגוף שלכם לכל החיים. וודאו שאתם עושים את הקעקוע שלכם במקום עם מוניטין טוב וניסיון בתחום וגם כזה ששומר על ניקיון והיגיינה ברמה גבוהה.

מה מותר ומה אסור כשעושים קעקועים באזור מעלה אדומים

אז מה חשוב לדעת לפני ואחרי שעושים קעקועים באזור מעלה אדומים? לפני הטיפול, כדאי להגיע עם עור לא שזוף, ובטח לא שרוף, שעשוי לפגוע ביכולת לקעקע אתכם. בנוסף, מומלץ שלא (ואף אסור) לשתות אלכוהול לפני הטיפול, אפילו לא בערב שלפני, כדי למנוע דימום יתר שנובע מהתרחבות כלי הדם.
לאחר הקעקוע, חשוב מאוד למרוח משחה מיוחדת שבדרך כלל תינתן על ידי המקעקע ולהקפיד להשאיר את העור נקי ויבש. בשבועות הראשונים, לא תוכלו להיכנס לים או לבריכה וגם לא להיחשף לשמש למשך זמן רב. בנוסף, כדאי גם ללכת עם בגדים משוחררים ונעימים כדי למנוע הפעלת לחץ ויצירת חיכוך מיותר על הקעקוע.

סרטון מדהים ביוטיוב המראה בהילוך איטי איך מבצעים קעקוע, קרטית SmarterEveryDay:

לפי שעה או לפי גודל? מחיר קעקועים באזור מעלה אדומים

עכשיו בואו נדבר על המחיר – כמה עולה לעשות קעקועים באזור מעלה אדומים? ובכן, באופן כללי מחירי קעקועים נקבעים או על פי שעה, או על פי גודל. ברוב מכוני הקעקועים, המחיר יהיה דווקא על פי שעה, וזו השיטה המקובלת, אבל בכל זאת יש מכונים שמתמחרים קעקועים על פי גודלם.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע בינוני – צבעוני 557-777 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 693-1758 ₪
קעקוע גדול – צבעוני 801-1677 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 417-832 ₪
קעקוע קטן – צבע אחד 198-224 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 290-323 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.