קעקועים באזור כפר יונה – כל מה שרצית לדעת על חנויות, מכוני אומנות הגוף וסטוידו לקעקועים בכפר יונה לנשים וגברים

איפה עושים קעקועים באזור כפר יונה, איך בוחרים מכון קעקועים איכותי ולא נופלים על מקום לא נקי ולא מקצועי וגם איך מתמחרים קעקועים? הפעם, החלטנו לענות על כל השאלות הכי חשובות שצריך לשאול לפני שהולכים לעשות קעקוע.

קעקועים באזור כפר יונה, חנויות קעקועים בכפר יונה לנשים וגברים

רעיונות לקעקועים

כשעושים קעקוע, אפשר לבחור להיות מאוד יצירתיים ולעשות קעקוע יחודי שבחרתם בעצמכם. מצד שני, יש כאלו שפשוט הולכים על קעקוע סטנדרטי שכמעט תמיד נראה טוב, כמו קעקוע של אותיות ביפנית, קעקוע אמא יקרה או קעקוע של זאב.

איך תבחרו מכון קעקועים באזור כפר יונה בצורה נכונה?

אז איך תבחרו מכון קעקועים באזור כפר יונה? שני הקריטריונים המרכזיים הם מוניטין וניקיון. קעקוע הוא עניין רציני – מדובר בהליך חודרני ובסימן שנשאר על הגוף שלכם לכל החיים. וודאו שאתם עושים את הקעקוע שלכם במקום עם מוניטין טוב וניסיון בתחום וגם כזה ששומר על ניקיון והיגיינה ברמה גבוהה.

מה מותר ומה אסור כשעושים קעקועים באזור כפר יונה

מתכוננים לעשות קעקוע באזור כפר יונה? חשוב מאוד שלפני הפגישה תגיעו עם עור בריא, טבעי ונקי – לא שזופים ובטח שלא שרופים. רצוי שלא לשתות ביום שלפני הקעקוע שלכם כדי למנוע תופעות לוואי בעייתיות כמו דימום יתר, וכמובן שלא לפני הטיפול עצמו.
אחרי שסיימתם את הפגישה ויש לכם קעקוע, יעטפו לכם אותו בניילון נצמד. חשוב מאוד לשמור על העור נקי ולמרוח משחה מיוחדת שעוזרת לעור להחלים. במשך השבועות הראשונים שאחרי הקעקוע, לא תוכלו להיחשף לשמש או לשהות במים לפרקי זמן ארוכים, וגם לא ללבוש בגדים צמודים או כאלו שעשויים מבד שעשוי לגרות את העור.

איך עושים קעקוע? ראו סרטון מאתר YouTube המראה איך עושים זאת, קרטית SmarterEveryDay:

כמה עולים קעקועים באזור כפר יונה?

עכשיו בואו נדבר על המחיר – כמה עולה לעשות קעקועים באזור כפר יונה? ובכן, באופן כללי מחירי קעקועים נקבעים או על פי שעה, או על פי גודל. ברוב מכוני הקעקועים, המחיר יהיה דווקא על פי שעה, וזו השיטה המקובלת, אבל בכל זאת יש מכונים שמתמחרים קעקועים על פי גודלם.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע גדול – צבעוני 840-2779 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 465-761 ₪
קעקוע בינוני – צבעוני 539-876 ₪
קעקוע קטן – צבע אחד 181-232 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 291-320 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 783-2316 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.