קעקועים באזור בית דגן – כל מה שרצית לדעת על חנויות, מכוני אומנות הגוף וסטוידו לקעקועים בבית דגן לנשים וגברים

איפה עושים קעקועים באזור בית דגן, איך בוחרים מכון קעקועים איכותי ולא נופלים על מקום לא נקי ולא מקצועי וגם איך מתמחרים קעקועים? הפעם, החלטנו לענות על כל השאלות הכי חשובות שצריך לשאול לפני שהולכים לעשות קעקוע.

קעקועים באזור בית דגן, חנויות קעקועים בבית דגן לנשים וגברים

קעקועים נפוצים

יש הרבה אנשים שלא מגיעים למכון קעקועים באזור בית דגן עם רעיון מגובש לקעקוע שלהם. אז קודם כל, למכון שתגיעו אליו כנראה שיש הרבה דוגמאות שיעזרו לכם לבחור את הקעקוע הנכון עבורכם. ובכל זאת, הנה כמה רעיונות לקעקועים – קעקוע אותיות גותיות, קעקוע אותיות בעברית, קעקוע אותיות באנגלית, קעקוע של אמא, קעקוע של אינדיאנים, אותיות ביפנית וקעקוע של אריה.

לפי מה בוחרים איפה לעשות קעקועים באזור בית דגן?

אז איך תבחרו מכון קעקועים באזור בית דגן? שני הקריטריונים המרכזיים הם מוניטין וניקיון. קעקוע הוא עניין רציני – מדובר בהליך חודרני ובסימן שנשאר על הגוף שלכם לכל החיים. וודאו שאתם עושים את הקעקוע שלכם במקום עם מוניטין טוב וניסיון בתחום וגם כזה ששומר על ניקיון והיגיינה ברמה גבוהה.

עשה ואל תעשה – קעקועים באזור בית דגן

אז מה חשוב לדעת לפני ואחרי שעושים קעקועים באזור בית דגן? לפני הטיפול, כדאי להגיע עם עור לא שזוף, ובטח לא שרוף, שעשוי לפגוע ביכולת לקעקע אתכם. בנוסף, מומלץ שלא (ואף אסור) לשתות אלכוהול לפני הטיפול, אפילו לא בערב שלפני, כדי למנוע דימום יתר שנובע מהתרחבות כלי הדם.
לאחר הקעקוע, חשוב מאוד למרוח משחה מיוחדת שבדרך כלל תינתן על ידי המקעקע ולהקפיד להשאיר את העור נקי ויבש. בשבועות הראשונים, לא תוכלו להיכנס לים או לבריכה וגם לא להיחשף לשמש למשך זמן רב. בנוסף, כדאי גם ללכת עם בגדים משוחררים ונעימים כדי למנוע הפעלת לחץ ויצירת חיכוך מיותר על הקעקוע.

איך עושים קעקוע? ראו סרטון מאתר YouTube המראה איך עושים זאת, קרטית SmarterEveryDay:

איך מתמחרים קעקועים באזור בית דגן?

השיטה שבה מתמחרים קעקועים באזור בית דגן היא אותה שיטה שבה מתמחרים קעקועים בכל מקום אחר בארץ, וכנראה שגם ברוב העולם – לפי שעה. השיטה הזו מאפשרת גם למקעקע וגם למקועקע לדעת שהם מקבלים את מה שמגיע להם, ולא להיות בלחץ לאורך התהליך. בחלק מהמקומות מתמחרים לפי גודל, בדרך כלל קעקועים קטנים ובינוניים, כאשר קעקועים גדולים יתומחרו פר פגישה.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע קטן – צבע אחד 184-238 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 431-665 ₪
קעקוע גדול – צבעוני 892-2399 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 297-323 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 777-1285 ₪
קעקוע בינוני – צבעוני 602-809 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.