קעקועים באזור אשקלון – המדריך המלא לחנויות, מכוני אומנות הגוף וסטוידו לקעקועים באשקלון לנשים וגברים

אם חשבתם לעשות קעקועים באזור אשקלון, אתם חייבים לדעת דבר או שניים על התהליך. איך בוחרים מכון קעקועים, כמה עולים קעקועים ומה אסור לעשות אחרי קעקוע – כל הדברים האלו חשובים לכל מי שרוצה לעשות קעקוע, ובגלל זה הכנו לכם מדריך שכולל את כל המידע החשוב הזה. מוכנים? בואו נתחיל.

קעקועים באזור אשקלון, חנויות קעקועים באשקלון לנשים וגברים

אין לכם רעיון? הנה כמה רעיונות לקעקועים

יש הרבה אנשים שלא מגיעים למכון קעקועים באזור אשקלון עם רעיון מגובש לקעקוע שלהם. אז קודם כל, למכון שתגיעו אליו כנראה שיש הרבה דוגמאות שיעזרו לכם לבחור את הקעקוע הנכון עבורכם. ובכל זאת, הנה כמה רעיונות לקעקועים – קעקוע אותיות גותיות, קעקוע אותיות בעברית, קעקוע אותיות באנגלית, קעקוע של אמא, קעקוע של אינדיאנים, אותיות ביפנית וקעקוע של אריה.

בחירת מכון קעקועים באזור אשקלון

אז איך תבחרו מכון קעקועים באזור אשקלון? שני הקריטריונים המרכזיים הם מוניטין וניקיון. קעקוע הוא עניין רציני – מדובר בהליך חודרני ובסימן שנשאר על הגוף שלכם לכל החיים. וודאו שאתם עושים את הקעקוע שלכם במקום עם מוניטין טוב וניסיון בתחום וגם כזה ששומר על ניקיון והיגיינה ברמה גבוהה.

מה מותר ומה אסור כשעושים קעקועים באזור אשקלון

מתכוננים לעשות קעקוע באזור אשקלון? חשוב מאוד שלפני הפגישה תגיעו עם עור בריא, טבעי ונקי – לא שזופים ובטח שלא שרופים. רצוי שלא לשתות ביום שלפני הקעקוע שלכם כדי למנוע תופעות לוואי בעייתיות כמו דימום יתר, וכמובן שלא לפני הטיפול עצמו.
אחרי שסיימתם את הפגישה ויש לכם קעקוע, יעטפו לכם אותו בניילון נצמד. חשוב מאוד לשמור על העור נקי ולמרוח משחה מיוחדת שעוזרת לעור להחלים. במשך השבועות הראשונים שאחרי הקעקוע, לא תוכלו להיחשף לשמש או לשהות במים לפרקי זמן ארוכים, וגם לא ללבוש בגדים צמודים או כאלו שעשויים מבד שעשוי לגרות את העור.

סרטון מדהים ביוטיוב המראה בהילוך איטי איך מבצעים קעקוע, קרטית SmarterEveryDay:

איך מתמחרים קעקועים באזור אשקלון?

כמה עולה קעקוע באזור אשקלון? יש שתי שיטות תמחור מקובלות בשוק הקעקועים – מחיר לפי שעה ומחיר לפי גודל קעקוע. ברוב מכוני הקעקועים, המחיר הוא לפי שעה בסטודיו, וזו בדרך כלל גם השיטה שמטיבה בצורה הטובה ביותר גם עם הלקוח וגם עם המקעקע.

סוג הטיפול טווח מחירי קעקועים (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קעקוע גדול – צבעוני 849-1286 ₪
קעקוע קטן – צבע אחד 192-239 ₪
קעקוע גדול – צבע אחד 798-1511 ₪
קעקוע בינוני – צבע אחד 406-847 ₪
קעקוע בינוני – צבעוני 542-769 ₪
קעקוע קטן – צבעוני 291-348 ₪

ט.ל.ח – המחירים הם הערכה בלבד ויכולים להשתנות.