פטרת ציפורניים – מחירים, דרכי טיפול, שמן כדורים או לייזר? מדריך מלא

פטרת ציפורניים הפכה לבעיה שכיחה למדי בקרב אזרחי מדינת ישראל בשנים האחרונות. למרות שאנשים הופכים ליותר היגייניים ויותר מודעים למראה הגופני שלהם בעיה זאת עדיין יכולה להגיע אל כל אחד ואחת. נשאלת השאלה, כיצד הדבר נוצר?

נספר על כך בהמשך המאמר אבל יש להבין שפטרת בציפורניים מגיעה ממגוון סיבות שרובנו עושים מבלי שאנחנו שמים לב לכך.

טוב לדעת כי כיום ישנן אפשרויות רבות לטיפול בפטרת ציפורניים. חלק מהן מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, אחרות מתבססות על משחות רפואיות ולבסוף ישנן את השיטות המסורתיות המוכרות לרובכם .

איך מקבלים פטרת ציפורניים?

המאמר הבא מבקש לענות על מספר שאלות אשר לבטח יתעוררו אצלכם ברגע בו אתם נתקלים בבעיה כזאת או אחרת של פטרת ציפורניים אצלכם או אצל הקרובים אליכם.

התשובה הפשוטה לשאלה הנמצאת במאמר היא חוסר היגיינה. למעשה זוהי לא בעיה תורשתית היא לא מופיעה בבוקר אחד ולא נגרמת כתוצאה מתזונה לקויה.

תסמינים לפטרת ציפורניים בידיים וברגליים יכולים להופיע כאשר אנחנו פשוט לא דואגים לתחזק אזור מסוים. הדבר יכול להיגרם ממוצרי נעילה בעיתים ומלוכלכים אשר אתם לובשים אותם שוב ושוב.

בנוסף אם אין ניקיון מדויק בצורה רציפה הרי שגם אז הדבר יכולה להגיע. לבסוף אם אתם סוגרים את כף הרגל בתוך מוצר נעילה ללא אוורור לאורך שעות רבות תמצאו את עצמכם סובלים מהבעיה.

פטרת ציפורניים - טיפול

האם ניתן להיפטר מפטרת ציפורניים במהירות?

לצערנו פתרון הבעיה היא איננו מהירה אך בהחלט הדבר אפשרי ופשוט. התהליך נמשך לאורך מספר טיפולים, בין אם זה אתם מבצעים שימוש במכשור מתקדם כגון לייזר ועד לשימוש בדרכים מסורתיות כגון משחות טבעיות, נמשך לאורך פרק זמן מסוים ורציף.

אם ברצונכם לפתור את הבעיה תוך מספר שבועות הרי זה אפשרי. אך ישנו צורך להימנע מפטרת ציפורניים עתידית.

זוהי עבודה יומיומית של שמירה על היגיינת הרגל, החלפה של מוצרי הנעלה כאלו ואחרים בצורה סדרתית

מה קורה אם משאירים פטרת ציפורניים ללא טיפול?

ללא טיפול ואבחון נכון ,ללא ניסיון לפתור את המקרה הרי שניתן להגיע למצב בעייתי למדי.

יש להבין, הטיפול הוא הכרחי. בסופו של דבר חוסר הנעימות יכולה לגרום לכאב חזק ביותר, להביא לכך שהציפורניים ינשרו ולהקשות על ההליכה שלכם במהלך השגרה.

בנוסף אנחנו אנשים אשר חושפים את כפות הרגליים שלנו בפני אחרים הן בעונת הקיץ והן כאשר אנחנו הולכים לים, האם נוכל ללכת בביטחון ובשמחה אל מקומות ציבוריים כאשר יש לנו פטרת ציפורניים?

כיצד למנוע ולטפל בפטרת ציפורניים – צפו בסרטון מערוץ YouTube.com של AAD:

האם אוכל לחתוך את פטרת הציפורניים שלי?

חיתוך פטרת ציפורניים בצורה עצמאית לבדכם הוא מסוכן למדי. דבר זה קיים בגלל כמה סיבות. ראשית הטיפול צריך להיות רפואי על ידי מומחים בעלי ידע בנושא. ניתן להחמיר את המצב אם תטפלו בדבר בעצמכם ללא ידע מספק שיעזור לכם להבין כיצד לעשות דברים מסוימים.

בנוסף יש להבין כי ניסיון לחתוך את פטרת הציפורניים הוא ניסיון בעייתי מכיוון שבתור אנשים ללא הכשרה מתאימה  – אין מספיק הבנה איך לעשות זאת בצורה נכונה.

גם אם הצלחתם לאבחן ולחתוך את כלל הפטרייה מה גם שהניסיון להוציא את הפטרייה יכול להיות כואב. לבסוף הוצאת פטריית הציפורניים על ידי חיתוך לא מבטיח כלל וכלל פתרון ממושך. טיפול בעזרת צוות רפואי בעל הכשרה מתאימה כנגד פטרת ציפורניים הוא מומלץ ביותר.

האם מי חמצן מחסל פטרת בציפורן?

אכן שימוש במי חמצן על פטרת ציפורניים יכול לעזור במקרה טורדני שכזה. אך יש להבין שזוהי דרך עם מחיר מסוים. מי חמצן יכולים כאשר הם נוגעים בגוף שלנו וגורמים לכך שהליך ריפוי הבעיה הופך ללא נעים.

פטרת ציפורניים בעצם מביאה לכך שהציפורן מתנפחת, מאדימה, מתמלאת פצעים והופכת לאיבר בעל קושי מסוים. יתכן שימוש במי חמצן על דבר שכזה הוא פתרון אגרסיבי.

בנוסף יש להבין כי ישנה עדיפות לטפל במצב בעזרת אנשי מקצוע ולא בצורה עצמאית. לבסוף מי חמצן הורגים בעיה אחת אך יש טיפולים רציפים ומקצועיים אשר שומרים על כף הרגל לאורך זמן. פטרת ציפורניים ומי חמצן הן שילוב לא מומלץ.

האם אקונומיקה יכולה לחסל פטרת?

ניתן לנסות למנוע פטרת ציפורניים בידיים וברגליים בעזרת אקונומיקה. אך כמו שאר דרכי הטיפול העצמאיות והביתיות מדובר באמצעי אשר הוא איננו מומלץ על ידי גורמים מקצועיים, מדוע כך הדבר? שימוש באקונומיקה הוא מסוכן בדיוק בגלל הסיבה שבסופו של דבר בגינה משתמשים בו.

אקונומיקה היא רעל שיכול לנקות שומנים ולכלוך, לכן ישנו היגיון בניסיון לנקות מוצרים כאלו ואחרים בעזרת אקונומיקה כמו רצפה.

אך מצד שני מוצרים אלו צריכים להיות עמידים בפני האקונומיקה ואף ישנם מוצרים אשר מאבדים את הצורה שלהם במגע עם החומר.

כך המגע של העור עם האקונומיקה הוא לא בריא ואף יכול לגרום לבעיות נוספות. ישנה אפשרות כי אקונומיקה תלחם כנגד הפטרת אך שוב זהו פתרון לא מומלץ.

האם חומץ לבן מחסל פטרת ציפורניים?

חומץ לבן כגון חומץ תפוחים הוא אפשרות נוחה לטיפול בפטרת הציפורניים בצורה עצמאית.

אפשרות זאת נותנת לכם את היכולת לטפל בבעיה כאשר אתם נמצאים בבית שלכם ובזמן שנוח לכם. למרות זאת, החומץ הלבן מביא לכך שהטיפול יימשך במשך פרק זמן ארוך של כמה שבועות וחודשים. בנוסף ישנו צורך לשפוך כמות מעטה של חומץ על מקום הפטרת בצורה יומיומית.

יש להבין כי חומץ לבן הוא יעיל למדי מכיוון שהוא מכיל חומרים אשר מולם הפטרת לא יכולה להתמודד. כך החומץ הלבן זמין לרכישה ברשתות הפארם השונות.

טווח מחירי טיפול באמצעות חומץ

20-130 ש"ח, תלוי בגודל הבקבוק.

טיפול כנגד פטרת ציפורניים בעזרת משחות

ישנה אפשרות לטפל בבעיה בעזרת משחות כאלו ואחרות. ניתן לקבל את המשחות בצורה רשמית מקופות החולים או מרשתות פארם שקיימות ברחבי המדינה.

בנוסף ניתן לצרוך את המשחות בצורה פרטית דרך אנשי מקצוע כאלו ואחרים אשר מתעסקים בתחום הקוסמטיקה. לבסוף תוכלו למצוא בין חברים ובין בני משפחה המלצות ומתכונים למשחות אשר ניתן לייצר בצורה עצמאית בבית שלכם.

יש להבין כי כול משחה כזאת או אחרת בסופו של דבר עשויה מחומרים אשר יכולים לעבוד כנגד פטרת ציפורניים. אך ישנן דרגות יעילות שונות הקיימות בין המשחות השונות. בסופו של דבר טיפול במשחה הוא טיפול יומי ומצריך מהאדם שעושה זאת לטפל בעצמו בצורה רציפה מבלי שישכח את הדבר.

טווח מחירים של טיפות או משחות נגד פטרת ציפורניים:

70-300 ש"ח (תלוי במותג החברה).

טיפול בכדורים כנגד פטרת ציפורניים

טיפול בעזרת כדורים כנגד פטרת ציפורניים הוא טיפול קיים אך יש להבין כי לטיפול זה יש יתרונות וחסרונות. ראשית כול מדובר בטיפול אשר נמשך לאורך תקופה מסוימת ולא מבטיח תוצאות משתלמות למדי.

זאת מכיוון שאנשים שונים מגיבים בצורה שונה לכדורים שהם צורכים. בנוסף יש להבין כי ישנן תופעות לוואי לטיפול באמצעות כדורים. תופעות אלו משתנות בין אדם אחד לאחר אך ישנה סבירות גדולה שהן יופיעו אצל האדם שצורך את הכדורים. בכול מקרה ישנו צורך להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך לפני נטילת הכדורים.

טיפול ביתי

ישנן תרופות סבתא כנגד פטרת ציפורניים. אם תחפשו את הדבר באינטרנט או תתייעצו עם הסביבה הקרובה אליכם תוכלו למצוא מספר רב של עצות טיפול כאלו טיפול בכלור, טיפול בחומץ, טיפול ביוד, הדרכים הן רבות ומגוונות.

בימים עברו היו פחות אפשרויות מקצועיות לטיפול בפטרת ציפורניים יותר אנשים סבלו מהדבר.

כך נולדו להן תרופות סבתא כאלו ואחרות .ההמלצה הבסיסית היא לא לנסות את זה בבית. ראשית כול אין סיבה , יש כול כך הרבה אפשרויות מקצועיות ופשוטות בעזרתן אפשר להיפטר מפטרת ציפורניים. בנוסף דרכים אלה יכולות להיות מסוכנות.

טיפול פדיקור רפואי

ישנם בעלי מקצוע ומומחים בתחום קוסמטיקה והפדיקור אשר יש להם ידע רפואי רשמי כנגד פטרת ציפורניים. כך נוצרת אפשרות לטפל בבעיה בצורה מקצועית ויעילה בעזרת טיפולי פדיקור כאלו ואחרים.

מדובר בטיפולים אשר מתמקדים בציפורניים עצמן ומתבצעת מריחת משחות, עבודה עם סכינים ושאר ציוד ועוד דרכים כאלו ואחרות בעזרתן ניתן לטפח את המקום ולהוציא את הפטרייה.

טיפול בעזרת פדיקור הוא דבר שחוזר על עצמו כאשר אנשים שונים צריכים למצוא אנשי מקצוע אשר יתאימו להם בצורה ייחודית.

בסופו של דבר טיפול בעזרת פדיקור הוא טיפול אשר עובד בצורה זמנית ולא יסודית כאשר האמצעי לבדיקת הדבר הוא העין האנושית, אבחון פטרת ציפורניים וטיפול בדבר בעזרת העין האנושית הוא לא יעיל ויכול לפספס אי אילו מקומות. כך למשל ניתן להבין כיצד הדבר פחות יעיל מטיפול בלייזר.

טווח מחירים פדיקור רפואי:

100-300  ש"ח לטיפול אחד.

פטרת ציפורניים בבוהן

טיפול באמצעות שמן

דרך טיפול נוספת אשר נהפכה לפופולרית בשנים האחרונות היא האפשרות להשתמש בשמנים טבעיים ורפואיים כנגד תופעת פטרת הציפורניים.

השמנים בעצם מכילים תרכובות בריאות וכאשר המטופל מורח את השמן על המקום הבעייתי הרי שהדבר מביא פתרון.

מדוברת באפשרות שנותנת את היכולת ליהנות הן מהעולם של טיפולים עצמיים וזמינים והן מהעולם של חומרים שאינם מבוססים על מרכיבים כימיים כאלו ואחרים.

הנה כמה דוגמאות לשמנים אשר אפשר להשתמש בהם:

כל אחד מסוגי שמנים אלה נמצא בחנויות הפארם השונות , תוכלו לקבל המלצה רשמית מגורמים רפואיים על טיפול באמצעות שמן תה.

מחירי בקבוקי שמנים רפואיים נע בין המחירים של 30 ש"ח ל 50 ש"ח.

כיצד להיפטר מפטרת ציפורניים במהירות ובאופן טבעי – קרדיט מסרטון YouTube.com של – Natural Cures:

איך לטפל בפטרת ציפורניים בצורה הטובה ביותר?

התשובה לכך היא קצת מורכבת כאשר יש להבין כי תחום הטיפול בפטרת ציפורניים הפך למגוון ברחבי מדינת ישראל.

בגלל שהבעיה מופיעה אצל כמה שיותר אנשים, ישנו ניסיון ליצור מצב טוב יותר בו כמה שיותר אנשים יוכלו לקבל פתרון בצורה גמישה. הטיפול הטוב ביותר בבעיה הוא טיפול בלייזר.

בהמשך נסביר בהרחבה על הדבר אך כעת יש להבין כי טיפול לייזר הוא מדויק, לא כואב, קצר וזמין.

ישנם טיפולים נוספים שנמשכים לאורך יותר זמן והם פחות יעילים כגון טיפולי משחה ואבקות כאלו ואחרות.

לבסוף ישנה אפשרות לבצע כמה טיפולי קוסמטיקה ברגליים ולקבל את האפשרות להיפטר מהבעיה בצורה ידנית. בהמשך המאמר ניתן הסבר על הדרכים השונות.

איך מסירים פטרת ציפורניים בלייזר?

הנה אנחנו מתחילים לדבר על דרכי הטיפול השונות בפטרת ציפורניים אשר אלו הן דרכים שנעשות בעזרת אנשי מקצוע. אנו ממליצים לנסות טיפול בעזרת לייזר מכיוון שזהו תחום אשר הפך למתקדם למדי בשנים האחרונות. אמצעי הלייזר הם יעילים ונעימים לקבלת טיפול מהם.

טיפול בלייזר מתחלק לשני סוגים עיקריים:

  • במכונים רפואיים מוסמכים
  • טיפול עצמי בעזרת מכשירי לייזר שקיבלו אישור ממשרד הבריאות.

על כול פנים, שתי הדרכים הן די יעילות וניתן להגיע למצב בו הבעיה  יכולה להיעלם.

היתרון שבטיפול באמצעות לייזר

השימוש בלייזר כנגד טיפול בציפורניים הוא שהלייזר נוטה לאתר בצורה רחבה את בעיית הפטרת עצמה. כך קרן לייזר מאתרת את הפטרת ומטפלת במקום בצורה היעילה ביותר.

בשונה מדרכים אחרות אשר הן רחבות יותר ובעצם מביאות לכך שמורחים משחה או נוזלים ואבקות כאלו ואחרים על האזור – ישנו צורך לחכות שהחומרים יספגו ויעשו את הפעולה שלהן.

שימוש בלייזר גם כן נעשה לאורך כמה פעמים אך טוב לדעת כי הטיפול הוא ממוקד ונוח.

לבסוף הטיפול בלייזר הוא לא כואב כלל וכלל. מדובר בטיפול שהפך למתקדם בשנים האחרונות וכעת ישנה טכנולוגיה שיכולה לעזור לכם בהתמודדות כנגד הבעיה.

כמה זמן נמשכים טיפולי הלייזר בפטרת ציפורניים?

לרוב טיפול לייזר נמשך למשך כמה שבועות. הטיפול אכן קיים בשבילכם בצורה מגוונת כיום, ההמלצה היא להתחיל ממספר מינימלי של פגישות אשר הוא בדרך כלל 10 מפגשים.

בכול מפגש טיפול הלייזר יתמקד במקום כזה או אחר בו ישנה בעיית פטרת ציפורניים. ככול שהטיפול נמשך בצורה רציפה ותדירה יותר כך הוא הופך לאפקטיבי.

חשבו על כך, איזו מין יעילות קיימת בטיפולים אשר יש בינם מרווח זמן מסוים של יותר מכמה ימים? כך יכולה להיווצר פטרת נוספת ולהצטבר לכלוכים בעייתיים נוספים כאלו ואחרים.

אנו ממליצים על טיפול יעיל ורציף.

הגמישות של טיפול לייזר בפטרת ציפורניים

המלצה נוספת על שימוש בטיפול בלייזר כנגד פטרת ציפורניים נמצאת בכך שמדובר בטיפול גמיש ביותר ומתבקש להתקיים לפי לוח הזמנים של הלקוח.

המכונים הרפואיים כבר מזמן הבינו שהלקוחות שלהם נמצאים בשגרה עמוסה ולא יכולים להפסיק את סדר יומם על מנת להגיע לטיפול כזה או אחר של פטרת ציפורניים.

אך בדיוק בגלל זה המכונים הרפואיים מבקשים להציב לוח זמנים גמיש למדי בשביל הלקוחות שלהם ולתת להם את האפשרות לבחור מתוך מבחר גדול של אפשרויות.

בסופו של דבר החברות הגדולות מבינות כי יש להן מתחרים ועליהן לעמוד מולן בצורה יציבה תוך כדי ניסיון שירות הלקוח בצורה הטובה ביותר.

חוסר טיפול רציף וגמיש בבעיה יכול לגרום לסיבוך.

האם נדרש זמן החלמה לאחר טיפול לייזר?

טענה מימי קדם נוספת על טיפול לייזר כנגד פטרת ציפורניים בידיים או ברגליים אומרת כי טיפול בלייזר הוא לא נעם.

רבים עדיין חושבים כי קרן הלייזר מחממת את המקום בצורה בלתי נסבלת ולא רק ששורפת את הפטרייה אלא יוצרת כוויה. יש להבין כי המצב הוא הפוך לגמרי.

טיפולים באמצעות לייזר נחשבים לנעימים, בטוחים, מהירים ולא כואבים כלל וכלל – כמובן יש לעשות זאת במקום מקצועי בעל ניסיון רב.

אין צורך בזמן החלמה לאחר טיפול לייזר ויתרה מזאת מדובר בטיפול יעיל אשר משאיר אתכם ללא בעיות פטרת ציפורניים לאורך פרק זמן גדול. כאשר אתם מתלבטים בין שלל דרכי הטיפול, טוב לדעת כי טיפול בלייזר הוא בין הטובים שבהם.

האם טיפול לייזר בפטרת ציפורניים עולה הרבה כסף?

אנשים רבים מגיעים עם מחשבה חסומה אשר מתמקדת בניסיון להבין כמה כסף הם צריכים לבזבז על טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר אבל טוב לדעת כי כיום ישנן אפשרויות שונות אשר בעזרתן טיפול כזה הפך לזמין יותר מבחינה כספית.

אפשר למצוא טיפול בלייזר בצורה זולה, אך יש להבין כי התהליך למציאת טיפול שכזה יכול להיות מורכב מאוד אם לא עושים אותו נכון.

ישנו צורך לחפש בצורה הנכונה, את החברות הספציפיות אשר יתנו לכם מחירים נוחים ואפשרויות תשלום נגישות. בנוסף, ישנן אפשרויות רבות אל תתנו לעצמכם לקפוץ על המקום הראשון שמוכן לתת לכם טיפול לייזר כנגד פטרת ציפורניים.

הערכת מחירי טיפול הסרת פטרת במכוני הלייזר השונים:

1000-7000 ש"ח ( תלוי במספר האצבעות אשר צריכות טיפול)

איך אפשר להוזיל עלויות טיפול בלייזר?

בתור אנשים אשר חיים בעידן מודרני מלא אפשרויות הרי שתוכלו לפעול בשלל דרכים וכך ניתן למצוא את טיפול הלייזר הכי טוב.

האפשרות הראשונה היא שימוש באתר אינטרנט, חפשו את המשפט "טיפול פטרת ציפורניים בלייזר בזול" וכך יופיעו חברות שנותנות לכם מחיר זול ונוח לתשלום.

בנוסף אתרי השוואה כאלו ואחרים מאפשרים לכם להבין יתרונות וטיפולים שנמצאים אצל חברות ומראים את הבדלי המחירים בין החברות השונות.

דרך נוספת היא התייעצות עם גולשי אינטרנט אשר נותנים חוות דעת וביקורות באתרים כאלו ואחרים.

תוכלו לשאול את בני המשפחה שלכם, חברים וקרובים נוספים אשר גם הם חוו טיפול כזה או אחר של פטרת ציפורניים בלייזר וכך תוכלו להבין מהו המחיר שהם קיבלו.

טוב לדעת כי ניתן לשלם על הדבר בצורה זולה יותר דרך שימוש בטיפול של קופות החולים.

הזול ביותר – מכשיר לייזר ביתי לטיפול בפטרת הציפורניים

כיום נמכרים מכשירים כאלו ואחרים אשר אפשר להשתמש בהם בצורה עצמאית וביתית.

מכשירים אלו נמצאים בחנויות הסופר פארם ובמקומות השונים בהם מקבלים מרשמים מרופאים וקופות חולים.

יש להבין כי המכשירים אשר מגיעים למקומות רשמיים הם כאלו שקיבלו אישור רשמי ממשרד הבריאות כאשר ישנה המלצה כדאית ביותר להשתמש במכשירים אשר קיבלו את אותו אישור.

בגלל שהשוק גודל בצורה שקשה לבקר עליה בצורה שלמה כך ישנם חיקויים בעיתיים אשר פותחו במהלך השנים, היזהרו מחיקויים.

בנוסף כול מכשיר ומכשיר מגיע עם הוראות לשימוש עצמי. אנו ממליצים בכול מקרה להתייעץ עם רופא או גורם רפואי כזה או אחר אשר יכול להנחות אתכם בעת הליך השימוש.

הערכת עלויות טיפול עצמי בעזרת מכונת לייזר ביתית:

1000-1300 ש"ח (תלוי במותג המכונה עצמו).

היכן ממוקמים הסניפים של הקליניקות המובילות בישראל?

טוב לדעת כי כיום ישנו טיפול לייזר כמעט בקרבת כול מקום שאתם יכולים לעלות על הדעת שלכם.

כך ניתן למצוא טיפול לייזר לפטרת ציפורניים באזורים הבאים:

נהריה, קריות, חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, ירושלים, כרמיאל ועוד מקומות רבים ברחבי מדינת ישראל.

למעשה מכונים רפואיים רבים המטפלים טיפולי לייזר מבקשים להתמקם במרכזים מסחריים וקניונים על מנת שאנשים יתקלו בהם במהרה ויהיו מודעים לקיומם.

בנוסף מכונים רפואיים יהיו במקומות זמינים להגעה כאשר לרוב תהיה תחבורה ציבורית וחנייה במקום.

המכונים הרפואיים הם בסופו של דבר מקומות אשר מבקשים להתאמץ על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, כך התנאים שתקבלו שם הם נוחים.

כמה מכונים/רשתות לטיפול לייזר קיימים כיום?

התשובה לכך היא עשרות מקומות בכול רחבי הארץ אם לא יותר. כיום יותר ויותר מקומות מבקשים להעניק לכם את האפשרות ליצור טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר.

הרצון הוא להביא לכך שכמה שיותר אנשים יוכלו לקבל טיפול יעיל וזמין כנגד הבעיה. מכונים רפואיים מבינים שבעיית פטרת הציפורניים הפכה לנפוצה בצורה רחבה שהפריעה להרבה מאוד אנשים.

מצד שני אנשים רבים רוצים לפתור את הנושא בצורה מהירה ויעילה. כך יותר ויותר מקומות מציעים אפשרויות רבות לשימוש בלייזר כנגד פטרת ציפורניים.

תנאי תשלום שונים לטיפול לייזר בפטרת רגליים במכונים רפואיים

צריך להבין כי ניתן היום לעשות השוואות מחירים על טיפולים שונים. מאחר שכל אחד יכול להיות בעל ידע רב על תחום העלות הכספית של טיפולים כאלו ואחרים, מבקשים המכונים הרפואיים השונים אשר נותנים טיפולי לייזר לעשות מאמץ ולבוא לקראת הלקוח.

כך ניתן לשלם על טיפולי לייזר לפטרת ציפורניים ברגליים באמצעות צ'קים, אשראי, הוראת קבע, חלוקה לתשלומים – כל עסק לפי מה שהוא מכבד וכמובן מה שמתאים לכם ביותר.

בנוסף כפי שנדבר על כך בסעיף הבא- ניתן לקבל טיפולי לייזר בצורה מסובסדת דרך קופת החולים הפרטית שלכם.

הסרת פטרת ציפורניים בלייזר דרך קופות חולים

קופות החולים השונות ביקשו לפתח תחום שלם של טיפולים אסתטיים ונתינת הנחות אצל מכוני אסתטיקה חיצוניים שונים, בשנים האחרונות.

ההבנה היא שיותר ויותר אנשים רוצים לעבור טיפולים כאלה אך אין להם את האמצעים לכך.

קופות החולים בתור מקום אשר אליו אנחנו פונים לכול מענה רפואי כזה או אחר מגיעות לעזור לכם ומציעות דרכים שונות לתשלום וקבלת טיפול לייזר לטיפול בפטרת ציפורניים.

יש להבין כי רופאים שונים יציעו לכם דרכים שונות לטיפול בפטרת ציפורניים.

מצריכת כדורים דרך מריחת משחות ולבסוף בשימוש בטיפול לייזר. על כול הפנים, עליכם להיות מודעים כי ניתן לקבל טיפול זמין נוח וזול יותר באמצעות קופות החולים. עליכם לגשת אל הרופא שמטפל בכם ולברר את העניין.

פורומים וייעוץ

אנחנו נמצאים בעולם רחב למדי בעל מגוון של אפשרויות ייעוץ שיעזרו לכם להבין האם אתם יכולים לקבל עזרה כזאת או אחרת כנגד פטרת ציפורניים.

כך בעולם בו אנו נמצאים יש אתרי ייעוץ ופורומים כאלו ואחרים אשר בעזרתם ניתן להבין מהן הדרכים השונות לטיפול.

היתרון שבשימוש בפורומים אלו הוא שאתם זוכים לשמוע בצורה ישירה מאנשים אשר ניסו את הדרך אם היא אכן עובדת.

החיסרון הוא שכול דרך עובדת בצורה אחרת על בני אדם שונים. אנו ממליצים על ייעוץ רפואי רשמי ותקין לפני התחלת טיפול כלשהוא.

אם לא תעשו זאת תמצאו את עצמכם מתלוננים אל עבר האינטרנט כאשר בעיה רפואית כזאת או אחרת מגיעה אליכם עקב טיפול לא נכון ובעייתי.

לסיכום

כיום ישנן דרכים רבות לטיפול בפטרת ציפורניים. החל מטיפול יעיל ומהיר בעזרת לייזר דרך טיפול נקודתי בעזרת משחה ועד לטיפול ביתי ופחות יעיל.

כול דרך טיפול היא עולם ומלואו ומכילה בתוכה יתרונות  וחסרונות.

יש להבין כי טיפול ברגל שלכם הוא לא משחק ילדים ולכן עליכם לערוך מחקר מעמיק על מנת להבין האם דרך הטיפול שבחרתם היא תקינה.

הצהרה:

אין ליראות באמור לעייל יעוץ רפואי כלשהו, במקרה של פטרת ציפורניים אנחנו ממליצים ללכת לרופא עור לקבלת טיפול מתאים ואם בחרתם מכון פרטי, יש לברר את סוג הטיפול, המלצות ומחירים, אתר זה בא לביא לכם אינפורמציה בלבד וכל החלטה שתעשו היא באחריותכם.

תוכן עיניינים