פדיקור רפואי באזור נוף הגליל – פדיקוריסטית רפואית בנוף הגליל, למי זה מתאים? מחירים ועלויות

כולנו מכירים את המונח פדיקור, המתייחס לטיפול אסתטי ברגליים שבדרך כלל כולל גם מריחת לק על הציפורניים. אבל למעשה, קיים גם טיפול פדיקור שמטרותיו הן לא בהכרח אסתטיות – פדיקור רפואי.
במאמר הבא נדבר על כל מה שצריך לדעת בהקשר של פדיקור רפואי באזור נוף הגליל, החל מהסבר על הבעיות אותן הטיפול יכול לפתור ומהלך הטיפול עצמו, ועד למחירים שאתם צפויים לשלם על טיפולי פדיקור רפואי.

פדיקור רפואי באזור נוף הגליל, פדיקוריסטית רפואית בנוף הגליל

פדיקור רפואי באזור נוף הגליל – למה לצפות?

אז למה אפשר לצפות מטיפול פדיקור רפואי? בין אם תבצעו פדיקור רפואי באזור נוף הגליל או שתבחרו לעשות פדיקור רפואי בכל מקום אחר בארץ, פדיקוריסטית או פדיקוריסט רפואי ישרו את הרגליים שלכם במים, ובאמצעות אביזרים מיוחדים, יקלפו את העור הבעייתי או יסירו את הציפורניים שגורמות לדלקת. במידת הצורך, יעשה שימוש גם במשחות רפואיות ייחודיות.

פדיקור רפואי באזור נוף הגליל – אילו בעיות הטיפול פותר?

פדיקור רפואי הוא טיפול שמתאים לגברים או נשים שסובלים מבעיות רפואיות ברגליים. הטיפול יעיל בפתרון בעיות רבות, ביניהן פטרת הציפורנים, ציפורן חודרנית ויבלות. לרוב, כדאי להתייעץ עם רופא כדי לקבל חוות דעת מקצועית לפני שממהרים לקבוע תור לפדיקור רפואי.

איפה כדאי לעשות פדיקור רפואי באזור נוף הגליל?

אם אתם רוצים לעשות פדיקור רפואי באזור נוף הגליל, אנחנו ממליצים בראש ובראשונה להתייעץ עם הרופא שלכם. פדיקוריסט או פדיקורסטית רפואית שיעשו עבורכם עבודה טובה, הם כאלו שמתמחים בבעיה ממנה אתם סובלים. בנוסף, כמו בכל הליך רפואי, הדבר החשוב ביותר הוא הניקיון וההיגיינה, שעשויים להיות קריטיים בהליך חודרני כמו פדיקור רפואי.

מה אתן אומרות? ניתן לעשות טיפולי פדיקור בבית? צפו בבלוגרית Luhhsetty – בסרטון מעל למליון צפיות:

כמה עולה פדיקור רפואי באזור נוף הגליל?

אז כמה עולה פדיקור רפואי באזור נוף הגליל? בטבלה הבאה, תוכלו לראות את טווח המחירים הממוצע בשוק של טיפולי פדיקור רפואי שונים.

סוג הטיפול טווח מחירי פדיקור עבור טיפול בודד (המחיר בש"ח) – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
פדיקור בסיסי 75-95 ₪
פדיקור מהיר (אקספרס) 84-101 ₪
עיסוי רגליים 122-165 ₪
לק ג'ל + בנייה 154-339 ₪
פדיקור רפואי 190-246 ₪
פדיקור רגיל 83-127 ₪
פדיקור – בריכת דגים 61-147 ₪
פדיקור עם ספא 270-309 ₪

ט.ל.ח – טבלה זו נועדה לספק סדר גודל של מחירי פדיקור רפואי באזור נוף הגליל ואין לראות בה כהצעת מחיר או התחייבות למתן טיפולי פדיקור רפואי במחיר כזה או אחר.

מצאת כמה מקומות שעושים פדיקור רפואי באזור נוף הגליל? המפה שכאן למטה תאפשר לך למצוא את המקום אליו יהיה לך הכי נוח להגיע!

הבהרה חשובה:

צוות האתר אינו בעל הכשרה רפואית כזו או אחרת. המידע נועד לעזור לך לקבל בחירה נכונה יותר, אבל חשוב להתייעץ עם גורם מוסמך כמו רופא או מומחה פדיקור רפואי.