מתקני ספורט ציבוריים בנהריה

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל חדרי הכושר בנהריה הכה הכרחיים לנו. לעומת זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מכשירי הכושר הקיימים בגנים הציבוריים, הפכו למבוקשים. דווקא כעת בה אנחנו חייבים את הכושר בחיינו, כדאי לצאת אל הרחובות ולהנות ממתקני הספורט שקיימים בתוך העיר שלנו. החום הישראלי נותן לנו את האפשרות להשתמש במתקני הכושר הציבוריים אך הדבר גם מגביל אותנו. לפני תחילת השימוש במכשרי הספורט שקיימים בנהריה, יש להצטייד במידע נחוץ אשר יבטיח לכם שתקבלו חווית אימון איכותית.

מתקני כושר ציבוריים בנהריה

*התמונה להמחשה בלבד

הכירו את מתקני הספורט הציבוריים בנהריה

בעבר השימוש בעזרת מתקני כושר ציבוריים בנהריה, נחשב לדבר מיושן. ההתפתחות של חדרי הכושר והפיכת השוק לתחרותי יותר גרמה לאנשי הספורט לעזוב את הפארקים. אך כמו שאמרנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הספורט הציבוריים חוזרים לאופנה. לפני שתנסו את מתקני הכושר השונים, כדאי לבדוק את תקינותם כאשר ישנה סבירות כי חלק מהם איבדו את איכותם עקב חוסר שימוש. יתרה מזאת בסמוך לכול מתקן ספורט נמצאות הוראות אימון, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בנהריה אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר YouTube.com תוכלו לראות דוגמא למתקני כושר ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המכשירים הנמצאים לרוב בנהריה?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מתקני ספורט ציבוריים בנהריה. ראשית קיימים מכשירים לחיזוק שרירי הידיים. מתקנים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל גוף. מתקן נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקום המיועד לכך, תיתן לכם את היכולת להפעיל את שרירי הבטן בצורה טובה. ניתן למצוא מתקנים המדמים הליכה שעובדים על חיזוק שרירי הרגל. בנוסף אפשר למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות המיועדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המכשירים הנמצאים במכוני הכושר השונים בנהריה, המשתמשים במשקל בכדי לגרום לאימון להפוך ליעיל, מתקני הספורט הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מאחר שבלתי אפשרי לאחסן כמות רחבה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מתקני הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, דעו לכם כי שיטה זאת יעילה גם כן.

דאגה לגוף שלכם בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בנהריה

ידוע כי כול אימון ספורטיבי יוצר מאמץ גופני. כאשר התאמנו בחדרי הכושר השונים בנהריה, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנעשתה במיוחד בשבילנו באופן אישי על ידי מומחה. כעת, כאשר אתם משתמשים במתקני הספורט הציבוריים, אתם אלו שצריכים לדאוג לבריאות שלכם. התאמנו במכשירי הספורט , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ביכולות הקיימות אצל הגוף שלכם.

אם בעבר התאמנתם לפי תוכנית אימונים בחדרי הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם מתאמנים במתקני הספורט הציבוריים בנהריה. אם אין בידיכם תוכנית, אתם יכולים לבקש את עזרתו של מומחה בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה אישית. מכשירי הכושר הציבוריים, דומים לאלו הממוקמים במכוני הכושר השונים.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו מניחים שאנשים מרגישים יותר בנוח לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בנהריה אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להסרת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במכשירי הספורט הציבוריים

בגלל שאנו נמצאים בתקופה לא פשוטה בה מגיפה מסתובבת בחוץ יש לשמור על ניקיון של מכשירי הספורט הציבוריים הנמצאים בנהריה. יש לזכור כי מתאמנים נוספים השתמשו במכשירים לפני שאתם נכנסתם אל הפארק. עדיף לנקות את המתקן לפני תחילת השימוש בעזרת מגבונים ולנקות את הידיים בעזרת מוצרי אלכוג'ל השונים. יתרה מזאת יש להניח מגבת אישית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו כאשר אתם משתמשים בכול מכשיר. המתקנים הציבוריים הם של כול המתאמנים, אנא מכם לדאוג להשאיר את המתקנים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל ביתכם יש להכניס את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה קיימים מכשירי הספורט הציבוריים בנהריה

את מכשירי הכושר הציבוריים, הממוקמים בנהריה, ניתן למצוא בכמה מקומות. מובן מאליו שאפשר להגיע אל הפארקים המגוונים הנמצאים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הצמחייה הוא אימון מרענן יותר. בנוסף, בעת האחרונה נסללו מסלולי ריצה ייחודיים, ניתן למצוא את מתקני הספורט הציבוריים, ליד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן יעד נוסף בו אפשר למצוא מכשירי כושר ציבוריים. כניסה לאתרי האינטרנט וחיפוש המילים מתקני כושר ציבוריים בנהריה, תביא לכם את המיקומים המדויקים בהם נמצאים מכשירי הספורט.

יתרה מזאת חלק מאתרי האונ-ליין יספקו לכם ביקורות על מכשירי הכושר הציבוריים. כמו כן, לפעמים אפשר למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר שימוש במתקני הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום ביקורת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן יש ליקוי במכשירי הכושר הציבוריים, יש ליצור קשר עם משרדי העירייה בנהריה האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את הטלפון של האדם האחראי על ליקויים, בשלטים הנמצאים בכניסה למסלול הריצה.

לסיכום:

לסיכום מכשירי הספורט הציבוריים חזרו להיות רלוונטיים בזמן התפשטות מחלת הקורונה. מכיוון שספורט הפך לדבר הכרחי, לחלק גדול מתושבי המדינה, סביר להניח כי הממשלה תמשיך לתת אישור לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן ניתן להגיע למכשירי הספורט הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהשתמש בהם כדי לשמור על הכושר שלכם. מאחר שאפשר להניח כי מחלת הקורונה היא הקורונה דבר שישאר וישפיע על חיינו, מכשירי הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד מבוקש לתושבי המקום.

העובדה כי אנחנו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט הופכת את מתקני הכושר הציבוריים שהגישה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכולם. זוהי גם הזדמנות מצוינת לפגוש את המכרים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מהבית שלכם אל האוויר הטוב ולהפעיל את הגוף באופן ספורטיבי תוך כדי שימוש במכשירי ספורט ציבוריים בנהריה.