מתקני כושר ציבוריים בקדימה צורן

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל מכוני הכושר השונים בקדימה צורן הכה אהובים עלינו. למרות זאת, אישרה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט. כך, מכשירי הכושר הקיימים במקומות מובחרים, הפכו למבוקשים. דווקא עכשיו בה אנחנו כה זקוקים לכושר בחיינו, כדאי לצאת אל הפארק ולהנות ממתקני הכושר השונים שממוקמים ממש מתחת לאף שלנו. החום הישראלי נותן לנו את האפשרות להתאמן במתקני הכושר הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת האימון במתקני הכושר השונים שנמצאים בקדימה צורן, יש להצטייד בידע הכרחי אשר יגרום לכך שתקבלו חווית אימון מהנה.

מתקני כושר ציבוריים בקדימה צורן

*התמונה להמחשה בלבד

נא להכיר את מכשירי הכושר הציבוריים בקדימה צורן

בזמן האחרון האימון באמצעות מתקני ספורט ציבוריים בקדימה צורן, נחשב לדבר מיושן. הריבוי של חדרי הכושר השונים והפיכת השוק לתחרותי יותר גרמה למתעמלים לעזוב את הפארקים. אך כמו שאמרנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הכושר הציבוריים עושים קאמבק. לפני שתשתמשו מתקני הכושר השונים, כדאי לבדוק את איכותם כאשר ישנו סיכוי כי חלק מהמכשירים איבדו את איכותם עקב חוסר שימוש. בנוסף בסמוך לכול מתקין נמצאות הוראות אימון, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בקדימה צורן אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר youtube.com תוכלו לראות דוגמא למתקני כושר ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המכשירים הנמצאים לרוב בקדימה צורן?

ישנם כמה סוגים בסיסיים של מתקני ספורט ציבוריים בקדימה צורן. ראשית ניתן למצוא מכשירים לחיזוק שרירי הידיים. מתקנים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל גוף. מכשיר נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את האפשרות להפעיל את שרירי הבטן בצורה יעילה. ניתן למצוא מתקנים המדמים צעידה אשר עובדים על חיזוק שרירי הרגל. יתרה מזאת אפשר למצוא מכשירי מתח, מקביליות ומקומות המיועדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הקיימים בחדרי הכושר השונים בקדימה צורן, המשתמשים במשקולות בכדי לגרום לאימון להפוך לאיכותי, מתקני הכושר הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מאחר שבלתי אפשרי לאחסן כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול המתאמנים בצורה אישית, נוצרו מתקני הספורט הציבוריים בשיטה זאת. לכן, דעו לכם כי שיטה זאת איכותית גם כן.

דאגה לגופכם בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בקדימה צורן

ידוע כי כול אימון ספורטיבי יוצר מאמץ גופני. כאשר התאמנו במכוני הכושר בקדימה צורן, עשינו זאת לפי תוכנית אימון שנעשתה במיוחד לנו באופן אישי על ידי מאמן. עכשיו, כאשר אתם משתמשים במתקני הספורט הציבוריים, אתם צריכים לדאוג לגופכם. התאמנו במתקני הכושר , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות בכישורים הקיימים אצל הגוף שלכם.

אם בעבר עבדתם לפי תוכנית אימונים בחדרי הכושר, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם מתאמנים במכשירי הכושר הציבוריים בקדימה צורן. אם אין בידיכם תוכנית, אתם יכולים לבקש את עזרתו של מאמן בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה פרטנית. מתקני הספורט הציבוריים, דומים לאלו הממוקמים בחדרי הכושר.
עצה מועילה: אנחנו יודעים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בקדימה צורן אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד יתכן וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במכשירי הכושר הציבוריים

מכיוון שאנו נמצאים בתקופה זהירה בה נגיף מסתובב בחוץ יש לשמור על ניקיון של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים בקדימה צורן. יש לזכור כי אנשים נוספים השתמשו במכשירים לפני שאתם הגעתם. עדיף לנקות את המכשיר לפני תחילת האימון בעזרת מטלית לחה ולנקות את כפות הידיים שלכם בעזרת תכשירי אלכוג'ל השונים. בנוסף יש להניח מגבת פרטית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו כאשר אתם משתמשים בכול מכשיר. המתקנים הציבוריים הם של כולם, יש לדאוג להשאיר את המתקנים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים הביתה יש להכניס את בגדי האימון והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

היכן ממוקמים מכשירי הספורט הציבוריים בקדימה צורן

את מכשירי הספורט הציבוריים, הקיימים בקדימה צורן, אפשר למצוא בכמה מקומות. ראשית, אפשר להגיע אל הפארקים המגוונים הנמצאים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד המדשאה הוא אימון מרענן יותר. בנוסף, בזמן האחרון נוצרו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, ניתן למצוא את מתקני הספורט הציבוריים, על יד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן מקום נוסף בו אפשר למצוא מתקני ספורט ציבוריים. כניסה לאינטרנט וחיפוש המילים מכשירי ספורט ציבוריים בקדימה צורן, תיתן לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

בנוסף חלק מהאתרים יספקו לכם ביקורות על מתקני הספורט הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר אימון במתקני הספורט הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום המלצות ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן ישנו ליקוי כזה או אחר במכשירי הכושר הציבוריים, יש להתקשר אל משרדי העירייה בקדימה צורן האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב ניתן למצוא את מספר הטלפון של הגוף האחראי על ליקויים, בשלטים הקיימים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מתקני הכושר הציבוריים הפכו לאופנתיים בעת התפשטות נגיף הקורונה. מאחר שספורט הפך לדבר הכרחי, לחלק גדול מתושבי המדינה, סביר להניח כי הממשלה תמשיך לתת רשות לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן מומלץ להגיע למתקני הספורט הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהתאמן בעזרתם כדי לשמור על מצב הכושר שלכם. בגלל שאפשר להניח כי נגיף הקורונה הוא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים של תושבי המדינה, מכשירי הכושר הציבוריים ימשיכו להיות מוקד מבוקש לתושבי המקום.

העובדה כי תושבי ישראל נמצאים במצב כלכלי בעייתי הופכת את מתקני הספורט הציבוריים שהכניסה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכולם. זוהי גם אפשרות מצוינת לפגוש את האנשים הקרובים לכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר הטוב ולהפעיל את הגוף באופן ספורטיבי תוך כדי שימוש במתקני ספורט ציבוריים בקדימה צורן.