מתקני כושר ציבוריים בהרצליה

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל חדרי הכושר השונים בהרצליה הכה הכרחיים לנו. לעומת זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מתקני הספורט הממוקמים בפארקים הציבוריים, הפכו למבוקשים. דווקא כעת בה אנחנו חייבים את הכושר בחיינו, כדאי לצאת החוצה ולהשתמש ממתקני הספורט שקיימים בתוך העיר שלנו. מזג האוויר הישראלי נותן לנו את האפשרות להתאמן במתקני הספורט הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת השימוש במתקני הספורט הממוקמים בהרצליה, יש להצטייד במידע נחוץ אשר יוכל לעזור לכם לקבל חווית אימון מהנה.

מתקני כושר ציבוריים בהרצליה

*התמונה להמחשה בלבד

הכרות עם מכשירי הכושר הציבוריים בהרצליה

בעבר השימוש באמצעות מכשירי ספורט ציבוריים בהרצליה, נחשב לדבר מיושן. ההתפתחות של חדרי הכושר השונים והפיכת התחום לתחרותי יותר גרמה לאנשי הספורט לנטוש את הפארקים. אך כאמור, אנחנו נמצאים בתקופה בה מתקני הכושר הציבוריים חוזרים לאופנה. לפני שתנסו את מתקני הספורט השונים, מומלץ לבדוק את איכותם כאשר ישנו סיכוי כי חלק מהמכשירים איבדו את האיכות שלהם עקב הזנחה. יתרה מזאת על יד לכול מתקן ספורט נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בהרצליה אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר יוטיוב תוכלו לראות דוגמא למתקני ספורט ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המתקנים הממקומים לרוב בהרצליה?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מכשירי כושר ציבוריים בהרצליה. ראשית אפשר למצוא מתקנים לחיזוק שרירי הידיים. מכשירים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל הגוף של המתאמן. מכשיר נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר שכיבה לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את האפשרות להפעיל את שרירי הבטן בצורה טובה. אפשר למצוא מכשירים המדמים הליכה מהירה אשר עובדים על חיזוק שרירי הרגל. בנוסף אפשר למצוא מכשירי מתח, מקביליות ומקומות מיוחדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הנמצאים במכוני הכושר בהרצליה, המשתמשים במשקל בכדי לגרום לאימון להפוך ליעיל, מכשירי הספורט הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מאחר שאי אפשר לאחסן כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מכשירי הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, כדאי לדעת כי שיטה זאת יעילה גם כן.

דאגה לבריאות שלכם בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בהרצליה

ידוע לכולם כי כול אימון ספורטיבי דורש מאמץ גופני. כאשר התאמנו בחדרי הכושר השונים בהרצליה, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנעשתה במיוחד למעננו בצורה ייחודית על ידי איש מקצוע. כעת, כאשר אתם משתמשים במכשירי הספורט הציבוריים, עליכם מוטלת האחריות לדאוג לגוף שלכם. השתמשו במתקני הכושר , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות בכישורים הקיימים בגוף שלכם.

אם בעבר עבדתם לפי תוכנית אימונים במכוני הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם משתמשים במכשירי הכושר הציבוריים בהרצליה. אם אין בידיכם תוכנית, אתם יכולים לבקש את עזרתו של מאמן בבניית תוכנית שתתאים לכם באופן אישי. מכשירי הכושר הציבוריים, דומים לאלו הנמצאים בחדרי הכושר.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו מניחים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בהרצליה אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד יתכן וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במכשירי הכושר הציבוריים

מאחר שאנו נמצאים בתקופה בעיתיית בה נגיף מסתובב בחוץ יש לשמור על היגיינה של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים בהרצליה. יש להבין כי אנשים נוספים השתמשו במתקנים לפני שאתם נכנסתם אל הפארק. מומלץ לנקות את המתקן לפני תחילת האימון בעזרת מגבונים לחים ולנקות את כפות הידיים בעזרת מוצרי אלכוג'ל השונים. בנוסף יש להניח מגבת אישית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו לפני שימוש בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כולם, יש לדאוג להשאיר את המכשירים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל הבית שלכם יש להכניס את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה ממוקמים מכשירי הכושר הציבוריים בהרצליה

את מתקני הספורט הציבוריים, הקיימים בהרצליה, ניתן למצוא בכמה מקומות. לפני הכול, אפשר להיכנס אל הפארקים השונים הנמצאים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הדשא הוא אימון נוח יותר. בנוסף, בעת האחרונה נוצרו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, אפשר למצוא את מתקני הכושר הציבוריים, ליד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן מוקד נוסף בו ניתן למצוא מכשירי ספורט ציבוריים. כניסה לאתרי האינטרנט וחיפוש המילים מכשירי ספורט ציבוריים בהרצליה, תביא לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מכשירי הספורט.

בנוסף חלק מהאתרים יספקו לכם ביקורות על מתקני הספורט הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר אימון במתקני הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום חוות דעת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן מצאתם ליקוי כזה או אחר במתקני הכושר הציבוריים, יש להתקשר אל משרדי העירייה בהרצליה האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את מספר הטלפון של הגוף האחראי על ליקויים, בשלטים הממוקמים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מכשירי הכושר הציבוריים הפכו לרלוונטיים בעת התפשטות נגיף הקורונה. בגלל שספורט הפך לדבר מציל חיים, לחלק גדול מתושבי המדינה, סביר להניח כי הממשלה תמשיך לאשר לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן אפשר להגיע למתקני הספורט הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהנות מהם כדי לשמור על הכושר שלכם. מכיוון שניתן להניח כי מחלת הקורונה היא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים של תושבי המדינה, מכשירי הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד אטרקטיבי לתושבי המקום.

העובדה כי אנחנו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט הופכת את מכשירי הכושר הציבוריים שהכניסה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכול המתעמלים. זוהי גם הזדמנות טובה לפגוש את האנשים הקרובים לכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר הצח ולהפעיל את הגוף בצורה ספורטיבית תוך כדי שימוש במכשירי ספורט ציבוריים בהרצליה.