מתקני כושר ציבוריים בדלית אל כרמל

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל מכוני הכושר השונים בדלית אל כרמל הכה אהובים עלינו. לעומת זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט. כך, מכשירי הכושר הממוקמים בפארקים הציבוריים, הפכו למלאים. דווקא בתקופה זאת בה אנחנו כה צריכים את הכושר בחיינו, מומלץ לצאת אל הרחובות ולהנות ממתקני הספורט שממוקמים ממש מתחת לאף שלנו. מזג האוויר הישראלי נותן לנו את האפשרות להנות במתקני הספורט הציבוריים אך הדבר גם מגביל אותנו. לפני תחילת השימוש במתקני הספורט השונים שקיימים בדלית אל כרמל, יש להצטייד במידע הכרחי אשר יבטיח לכם שתקבלו חווית אימון מרעננת.

מתקני כושר ציבוריים בדלית אל כרמל

*התמונה להמחשה בלבד

הכרות עם מכשירי הספורט הציבוריים בדלית אל כרמל

בעבר האימון באמצעות מכשירי כושר ציבוריים בדלית אל כרמל, נחשב לדבר לא מודרני. הריבוי של חדרי הכושר השונים והפיכת השוק לתחרותי יותר גרמה לנו לנטוש את הפארקים. אך כאמור, אנחנו נמצאים בתקופה בה מתקני הכושר הציבוריים חוזרים להיות רלוונטיים. לפני שתשתמשו במכשירי הספורט השונים, יש לבדוק את כשירותם כאשר ישנו סיכוי כי חלק מהם איבדו את האיכות שלהם עקב חוסר שימוש. יותר מכך בסמוך לכול מתקן ספורט נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בדלית אל כרמל אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר יוטיוב תוכלו לראות דוגמא למתקני כושר ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המתקנים הקיימים לרוב בדלית אל כרמל?

ישנם כמה סוגים בסיסיים של מתקני ספורט ציבוריים בדלית אל כרמל. ראשית אפשר למצוא מתקנים לחיזוק שרירי הידיים. מתקנים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל גוף. מתקן נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את האפשרות להפעיל את שרירי הבטן בצורה יעילה. ניתן למצוא מתקנים המדמים הליכה אשר עובדים על חיזוק שרירי הרגל. כמו כן אפשר למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות ייחודיים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הקיימים במכוני הכושר בדלית אל כרמל, המשתמשים במשקל מלאכותי בכדי לגרום לאימון להפוך לאיכותי, מתקני הכושר הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מכיוון שאי אפשר לאחסן כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מתקני הספורט הציבוריים בשיטה זאת. לכן, טוב לדעת כי שיטה זאת טובה גם כן.

דאגה לגוף שלכם בעת השימוש במתקני הכושר הציבוריים בדלית אל כרמל

ידוע לנו כי כול אימון ספורטיבי מצריך מאמץ גופני. כאשר התאמנו בחדרי הכושר בדלית אל כרמל, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנבתנה במיוחד למעננו בצורה ייחודית על ידי מאמן. עכשיו, כאשר אתם מתאמנים במתקני הספורט הציבוריים, אתם צריכים לדאוג לבריאות שלכם. השתמשו במתקני הספורט , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ברגישויות הקיימות אצל הגוף שלכם.

אם בעבר התאמנתם לפי תוכנית אימון במכוני הכושר, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם מתאמנים במכשירי הספורט הציבוריים בדלית אל כרמל. אם אין בידיכם תוכנית, אתם יכולים לבקש את עזרתו של מומחה בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה פרטנית. מכשירי הכושר הציבוריים, דומים לאלו הנמצאים בחדרי הכושר השונים.
עצה מועילה: אנחנו מניחים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בדלית אל כרמל אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במתקני הכושר הציבוריים

מכיוון שאנו נמצאים בתקופה בעיתיית בה מחלקה מדבקת מסתובבת בחוץ יש לשמור על טיפוח של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים בדלית אל כרמל. יש להבין כי מתאמנים נוספים השתמשו במכשירים לפני שאתם נכנסתם אל הפארק. מומלץ לנקות את המכשיר לפני תחילת האימון בעזרת מגבונים ולנקות את הידיים בעזרת תכשירי אלכוג'ל השונים. בנוסף יש להניח מגבת אישית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו בעת שימוש בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כול המתאמנים, יש לדאוג להשאיר את המכשירים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל ביתכם יש להניח את בגדי האימון והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה ממוקמים מתקני הספורט הציבוריים בדלית אל כרמל

את מתקני הספורט הציבוריים, הממוקמים בדלית אל כרמל, אפשר למצוא בכמה מקומות. ראשית, אפשר להיכנס אל הפארקים המגוונים הממוקמים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הדשא הוא אימון נוח יותר. בנוסף, בעת האחרונה נוצרו מסלולי ריצה ייחודיים, אפשר למצוא את מתקני הספורט הציבוריים, על יד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן מקום נוסף בו ניתן למצוא מכשירי ספורט ציבוריים. כניסה לאתרי האון ליין וחיפוש המילים מכשירי כושר ציבוריים בדלית אל כרמל, תביא לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

יותר מכך חלק מאתרי האינטרנט יספקו לכם חוות דעת על מכשירי הספורט הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר שימוש במתקני הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום המלצות ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן ישנו ליקוי כזה או אחר במכשירי הספורט הציבוריים, יש ליצור קשר עם משרדי העירייה בדלית אל כרמל האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את הטלפון של המשרד האחראי על ליקויים, בשלטים הקיימים בכניסה למסלול הריצה.

לסיכום:

לסיכום מתקני הכושר הציבוריים חזרו להיות רלוונטיים בזמן התפשטות נגיף הקורונה. מאחר שספורט הפך לדבר בסיסי, לחלק גדול מתושבי המדינה, ניתן להניח כי הממשלה תמשיך לאשר לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן אפשר להגיע למכשירי הספורט הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהשתמש בהם כדי לשמור על הכושר שלכם. בגלל שניתן להניח כי מחלת הקורונה היא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים שלכם, מתקני הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד מבוקש לתושבי המקום.

העובדה כי תושבי ישראל נמצאים במצב כלכלי בעייתי הופכת את מכשירי הכושר הציבוריים שניתן לגשת אליהם בחינם ,לאפשרית יותר לכול אחד ואחד מכם. זוהי גם הזדמנות מצוינת לפגוש את השכנים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר ולהפעיל את הגוף בצורה ספורטיבית תוך כדי שימוש במתקני כושר ציבוריים בדלית אל כרמל.