מניקוריסטית באזור שפרעם – סוגי מניקור, טיפולים ומכונים בשפרעם, מחירים ועלויות.

כולנו רוצות שהידיים שלנו יהיו אסתטיות, נקיות ויפות. אבל במציאות כמו במציאות, לשמור על מראה מהודק ואסתטי זה דבר שדורש מאמץ. אז בין אם את רוצה למצוא מניקוריסטית באזור שפרעם ובין את מעוניינת להיכנס לתחום הזה באופן מקצועי ולעשות קורס מניקור – הנה הסבר על כמה סוגי מניקור שאת פשוט חייבת להכיר.

מניקוריסטית באזור שפרעם – סוגי מניקור, טיפולים ומכונים בשפרעם, מחירים ועלויות לנשים וגברים

לפני שמתחילים – מה כל מניקור כולל?

בדרך כלל, כל טיפול מניקור שתעשי אצל מניקוריסטית באזור שפרעם ובכל אזור אחר בארץ ואולי גם בעולם יכלול כמה פעולות סטנדרטיות. הטיפול יכלול קיצוץ, סידור ושיוף של הציפורניים, טיפול בעור שסביב הציפורניים בעזרת שמנים וקרמים, וגם עיצוב הציפורניים עם לק וחומרים נוספים.

מניקוריסטית באזור שפרעם – מניקור בסיסי

בשונה מלק ג’ל, מניקור צרפתי וסוגי מניקור נוספים, לרוב במניקור הבסיסי לא ימרחו לך לק על הציפורניים. הטיפול יתמקד בטיפוח הידיים שלך, ולא בעיצוב הציפורניים, והוא יכלול שימוש בשמנים וקרמים מיוחדים, קיצוץ הציפורנים לאורך הרצוי, ושיוף הציפורניים. זה כנראה הטיפול המושלם למי שלא רוצה למרוח לק, אבל עדיין לשמור על ידיים בעלות מראה אסתטי ומטופח.

מה כולל טיפול לק ג’ל אצל מניקוריסטית באזור שפרעם?

לק ג’ל הוא טיפול מניקור יעיל במיוחד העושה שימוש בלק מיוחד אותו מייבשים על הציפורניים בעזרת נורת UV ייעודית המאפשרת להדביק את הלק על הציפורניים בחוזקה. טיפול לק ג’ל בשפרעם אצל מניקוריסטית יאפשר לך להנות מציפורניים יפות, עמידות ואסתטיות במיוחד.

איך עושים מניקור לציפורניים טבעיות? צפו בסרטון של Nail Career Education באתר יוטיוב, צפיה מהנה:

הטיפול הקלאסי – מניקור צרפתי

אם את רוצה לקבוע תור אצל מניקוריסטית באזור שפרעם אבל לק ג’ל לא ממש מתאים לך, תוכלי ללכת על האופציה הסולידית יותר – המניקור הצרפתי. מניקור צרפתי יאפשר לך לקבל מראה מטופח ואלגנטי, כאשר הציפורניים שלך ימרחו בלק בצבע אחד, ורק קצות הציפורניים ימרחו בלק בצבע לבן.

מניקוריסטית באזור שפרעם – טבלת מחירים

עבור רוב הנשים, מניקור הוא לא טיפול חד פעמי, אלא טיפול שעושים באופן קבוע. בגלל זה, חשוב לדעת מה המחיר של כל אחד מהטיפולים ולבחור בזה שהכי מתאים לתקציב שלנו. טבלת המחירים הבאה תאפשר לכן לדעת מה הם המחירים הממוצעים של כל טיפולי המניקור שתוכלו לעשות אצל מניקוריסטית באזור שפרעם, כמובן יש לבדוק אם מכוני יופי בשפרעם מבצעים את הטיפולים.

סוג הטיפול טווח מחירי מניקור המחיר בש"ח – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
מניקור + פדיקור 189-241 ₪
מניקור רגיל ובסיסי 57-84 ₪
מניקור אספרס – בסיסי 74-93 ₪
מניקור + לק ג'ל רגליים 91-141 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל ידיים 83-118 ₪
קורס מניקור 1558-3577 ₪
מניקור + לק ג'ל ידיים 88-138 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל רגליים 89-128 ₪

ט.ל.ח -הטבלה להמחשה בלבד וייתכן שהנתונים שבטבלה אינם מעודכנים, לכן יש לקחת את הנתונים שבה בעירבון מוגבל.

מצאת מניקוריסטית באזור שפרעם ורוצה לדעת כמה רחוק היא נמצאת מהבית או העבודה שלך? המפה שלנו שנמצאת כאן למטה תעזור לך לבדוק את זה ממש בקלות!