מניקוריסטית באזור נהריה – סוגי מניקור פופולריים בנהריה, מחירים ועלויות.

חושבת להתחיל טיפולים אצל מניקוריסטית באזור נהריה, אבל עדיין לא בטוחה איזה מניקור את רוצה לעשות? מניקור הוא אמנם טיפול מאוד פופולרי, אבל רוב הנשים לא ממש מכירות אותו מקרוב ויודעות מה ההבדל בין טיפולי מניקור שונים. לק ג’ל, מניקור בסיסי וגם מניקור צרפתי – מה ההבדל בין כל הטיפולים האלו וכמה כל אחד מהם עולה? על כל אלו נדבר במאמר הבא.

מניקוריסטית באזור נהריה – סוגי מניקור, טיפולים ומכונים בנהריה, מחירים ועלויות לנשים וגברים

ככה מתחיל כל מניקור

בדרך כלל, כל טיפול מניקור שתעשי אצל מניקוריסטית באזור נהריה ובכל אזור אחר בארץ ואולי גם בעולם יכלול כמה פעולות סטנדרטיות. הטיפול יכלול קיצוץ, סידור ושיוף של הציפורניים, טיפול בעור שסביב הציפורניים בעזרת שמנים וקרמים, וגם עיצוב הציפורניים עם לק וחומרים נוספים.

מה תקבלי במניקור בסיסי אצל מניקוריסטית באזור נהריה

את הטיפול הבסיסי תוכלי לבצע אצל כמעט כל מניקוריסטית באזור נהריה, כאשר מטרת הטיפול תהיה לשמור על הידיים שלך יפות, נקיות ומטופחות. בשונה מסוגי המניקור האחרים, המטרה כאן היא לא עיצוב הציפורניים ומריחת לקים, אלא לשמור על עור ידיים נקי ויפה וציפורנים טבעיות ומטופחות.

לק ג’ל אצל מניקוריסטית באזור נהריה

טיפולי הלק ג’ל כבשו את עולם המניקור. לק ג’ל בנהריה, הוא לק שאותו מייבשים על הציפורניים עם אור אולטרה סגול, נדבק על הציפורניים בחוזקה למשך כמה שבועות טובים. הלק נשאר מבריק ויפהפה והופך את הציפורניים לחזקות ועמידות מפני שברים ופגמים.

רוצים לראות איך מבצעים מניקור לציפורניים טבעיות, Nail Career Education מלמדים איך עושים זאת בסרטון שהעלו ליוטיוב:

מניקור צרפתי באזור נהריה

אם את רוצה להנות מציפורניים מטופחות ואלגנטיות, פרנץ’ מניקור, או מניקור צרפתי, הוא בדיוק מה שאת צריכה. במניקור זה, הציפורנים שלך ימרחו בלק בצבע אחד בלבד, כאשר רק על קצוות הציפורניים ימרח לק לבן. המראה שמתקבל הוא מראה קלאסי ויפהפה, מה שאומר שאין יותר מדי מה לטעות כאן.

כמה עולה מניקור באזור נהריה?

אלא אם את מתכוונת לבקר אצל מניקוריסטית באזור נהריה באופן חד פעמי לרגל איזה שהוא אירוע מיוחד, את רוצה לבחור בטיפולים שתוכלי להרשות לעצמך באופן קבוע. טבלת המחירים שלפנייך מציגה את טווח המחירים של טיפולי מניקור שונים ותאפשר לך לבחור בצורה חכמה יותר את הטיפול שהכי מתאים לך. כמובן יש לבדוק אם מכוני יופי בנהריה מבצעים את הטיפולים.

סוג הטיפול טווח מחירי מניקור המחיר בש"ח – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
קורס מניקור 1500-3271 ₪
מניקור אספרס – בסיסי 76-96 ₪
מניקור רגיל ובסיסי 67-81 ₪
מניקור + לק ג'ל ידיים 94-129 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל ידיים 73-122 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל רגליים 78-119 ₪
מניקור + פדיקור 204-240 ₪
מניקור + לק ג'ל רגליים 101-127 ₪

ט.ל.ח – טבלה זו נועדה להציג סדר גודל של מחירי טיפולי מניקור שונים וייתכן שהנתונים שבה אינם מעודכנים.

מצאת כמה מניקוריסטיות באזור נהריה? המפה שלנו תעזור לך לראות אם הן נמצאות באיזור שיהיה לך נוח להגיע אליו. בחירה במניקוריסטית שקרובה לבית או העבודה מאפשרת לחסוך הרבה זמן יקר!