מכשירי ספורט ציבוריים ברמלה

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל מכוני הכושר השונים ברמלה הכה הכרחיים לנו. לעומת זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מכשירי הספורט הקיימים במקומות מובחרים, הפכו לאטרקטיביים. דווקא כעת בה אנחנו כה צריכים את הכושר בחיינו, מומלץ לצאת החוצה ולהנות ממתקני הכושר שממוקמים בתוך העיר שלנו. החום הישראלי נותן לנו את האפשרות להנות במתקני הכושר הציבוריים אך החום גם מגביל אותנו. לפני תחילת האימון במכשרי הספורט השונים שנמצאים ברמלה, יש להצטייד במידע נחוץ אשר יבטיח לכם שתקבלו חווית אימון מרעננת.

מתקני כושר ציבוריים ברמלה

*התמונה להמחשה בלבד

הכרות עם מכשירי הספורט הציבוריים ברמלה

בשנים האחרונות השימוש באמצעות מכשירי כושר ציבוריים ברמלה, נחשב לדבר מיושן. ההתפתחות של מכוני הכושר והפיכת השוק לתחרותי יותר גרמה לאנשי הספורט לעזוב את הפארקים. אך כמו שאמרנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הספורט הציבוריים עושים קאמבק. לפני שתעלו על מכשירי הספורט השונים, יש לבדוק את איכותם כאשר ישנו סיכוי כי חלקם איבדו את איכותם עקב חוסר בבדיקה. בנוסף ליד לכול מתקין נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר ברמלה אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר youtube.com תוכלו לראות דוגמא למתקני ספורט ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המכשירים הממקומים לרוב ברמלה?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מכשירי ספורט ציבוריים ברמלה. ראשית ישנם מתקנים לחיזוק שרירי הידיים. מכשירים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל הגוף של המתאמן. מתקן נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את היכולת להפעיל את שרירי הבטן בצורה יעילה. ישנם מכשירים המדמים הליכה אשר עובדים על חיזוק שרירי הרגל. כמו כן אפשר למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות ייחודיים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הקיימים בחדרי הכושר השונים ברמלה, המשתמשים במשקל מלאכותי בכדי לגרום לאימון להפוך לטוב יותר, מכשירי הכושר הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. בגלל שלא ניתן להשאיר כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מתקני הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, כדאי לדעת כי שיטה זאת טובה גם כן.

דאגה לבריאות שלכם בעת השימוש במתקני הכושר הציבוריים ברמלה

ידוע לכולם כי כול אימון ספורטיבי יוצר מאמץ גופני. כאשר התאמנו בחדרי הכושר השונים ברמלה, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנעשתה במיוחד למעננו בצורה אישית על ידי מאמן. עכשיו, כאשר אתם משתמשים במכשירי הספורט הציבוריים, אתם אלו שצריכים לדאוג לבריאות שלכם. השתמשו במכשירי הספורט , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ברגישויות הקיימות בגוף שלכם.

אם בעבר התאמנתם לפי תוכנית אימונים בחדרי הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם משתמשים במכשירי הכושר הציבוריים ברמלה. אם אין בידיכם תוכנית, מומלץ לבקש את עזרתו של איש מקצוע בבניית תוכנית שתתאים לכם באופן אישי. מכשירי הספורט הציבוריים, דומים לאלו הממוקמים במכוני הכושר השונים.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו יודעים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום ברמלה אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במכשירי הספורט הציבוריים

בגלל שאנו נמצאים בתקופה זהירה בה מגיפה מסתובבת ברחובות יש לשמור על היגיינה של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים ברמלה. יש להבין כי אנשים נוספים השתמשו במתקנים לפני שאתם הגעתם. מומלץ לנקות את המתקן לפני תחילת השימוש בעזרת מטלית לחה ולנקות את הידיים שלכם בעזרת תכשירי אלכוג'ל השונים. יותר מכך יש להניח מגבת פרטית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו בעת שימוש בכול מכשיר. המתקנים הציבוריים הם של כול התושבים, אנא מכם לדאוג להשאיר את המכשירים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל ביתכם יש להכניס את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה קיימים מכשירי הספורט הציבוריים ברמלה

את מכשירי הספורט הציבוריים, הממוקמים ברמלה, ניתן למצוא בכמה מקומות. ראשית, אפשר להיכנס אל הפארקים הרבים הנמצאים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הצמחייה הוא אימון בריא יותר. בנוסף, בעת האחרונה נוצרו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, אפשר למצוא את מכשירי הכושר הציבוריים, ליד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן מקום נוסף בו ניתן למצוא מתקני כושר ציבוריים. כניסה לאתרי האון ליין וחיפוש המילים מכשירי ספורט ציבוריים ברמלה, תיתן לכם את המיקומים המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

יתרה מזאת חלק מאתרי האינטרנט יספקו לכם חוות דעת על מכשירי הכושר הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר אימון במכשירי הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום חוות דעת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן מצאתם ליקוי כזה או אחר במתקני הספורט הציבוריים, יש ליצור קשר עם משרדי העירייה ברמלה האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב ניתן למצוא את מספר הטלפון של האדם האחראי על ליקויים, בשלטים הממוקמים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מכשירי הספורט הציבוריים חזרו להיות רלוונטיים בזמן התפשטות נגיף הקורונה. מאחר שספורט הפך לדבר הכרחי, לחלק גדול מתושבי המדינה, אפשר להניח כי הממשלה תמשיך לתת אישור לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן כדאי להגיע למכשירי הכושר הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהנות מהם כדי לשמור על מצב הכושר שלכם. מכיוון שאפשר להניח כי נגיף הקורונה הוא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים של תושבי המדינה, מתקני הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד מבוקש לתושבי המקום.

העובדה כי אנו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט הופכת את מתקני הספורט הציבוריים שהכניסה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכול אחד ואחד מכם. זוהי גם אפשרות מצוינת לפגוש את המכרים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מהבית אל האוויר הטוב ולהפעיל את הגוף שלכם באופן ספורטיבי תוך כדי שימוש במתקני כושר ציבוריים ברמלה.