מכשירי ספורט ציבוריים בקרית מלאכי

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל חדרי הכושר בקרית מלאכי הכה הכרחיים לנו. לעומת זאת, אישרה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מתקני הכושר הממוקמים בגנים הציבוריים, הפכו למבוקשים. דווקא כעת בה אנחנו כה זקוקים לכושר בחיינו, מומלץ לצאת אל הפארק ולהנות ממתקני הכושר השונים שממוקמים ממש על ידינו. החום הישראלי נותן לנו את האפשרות להשתמש במתקני הספורט הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת השימוש במכשרי הכושר השונים שנמצאים בקרית מלאכי, יש להצטייד במידע הכרחי אשר יבטיח לכם שתקבלו חווית אימון מרעננת.

מתקני כושר ציבוריים בקרית מלאכי

*התמונה להמחשה בלבד

הכירו את מכשירי הספורט הציבוריים בקרית מלאכי

בשנים האחרונות האימון בעזרת מתקני ספורט ציבוריים בקרית מלאכי, נחשב לדבר לא מודרני. ההתייעלות של חדרי הכושר והפיכת התחום לתחרותי יותר גרמה למתעמלים לעזוב את הפארקים. אך כאמור, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הכושר הציבוריים חוזרים לאופנה. לפני שתנסו את מתקני הכושר השונים, כדאי לבדוק את כשירותם כאשר ישנו סיכוי כי חלקם איבדו את איכותם עקב חוסר שימוש. בנוסף ליד לכול מכשיר נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בקרית מלאכי אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר יוטיוב תוכלו לראות דוגמא למתקני כושר ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המתקנים הממקומים בדרך כלל בקרית מלאכי?

ישנם כמה סוגים בסיסיים של מכשירי כושר ציבוריים בקרית מלאכי. ראשית ישנם מתקנים לחיזוק שרירי הידיים. מתקנים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל גוף. מתקן נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המכשיר והנחת הרגליים במקום המיועד לכך, תיתן לכם את היכולת להפעיל את שרירי הבטן בצורה איכותית. קיימים מכשירים המדמים הליכה מהירה אשר עובדים על חיזוק שרירי הרגל. כמו כן אפשר למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות מיוחדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המכשירים הממוקמים במכוני הכושר השונים בקרית מלאכי, המשתמשים במשקל בכדי לגרום לאימון להפוך לאיכותי, מתקני הכושר הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מאחר שאי אפשר להשאיר כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול המתאמנים בצורה אישית, נוצרו מתקני הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, טוב לדעת כי שיטה זאת טובה גם כן.

דאגה לגוף שלכם בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בקרית מלאכי

ידוע לנו כי כול אימון ספורטיבי מצריך מאמץ גופני. כאשר התאמנו במכוני הכושר השונים בקרית מלאכי, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנוצרה במיוחד למעננו באופן אישי על ידי מאמן. עכשיו, כאשר אתם משתמשים במתקני הספורט הציבוריים, אתם אלו שצריכים לדאוג לבריאות שלכם. השתמשו במתקני הספורט , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ברגישויות הקיימות בגוף שלכם.

אם בעבר התאמנתם לפי תוכנית אימון בחדרי הכושר, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם מתאמנים במכשירי הספורט הציבוריים בקרית מלאכי. אם אין בידיכם תוכנית, אתם יכולים לבקש את עזרתו של מומחה בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה פרטנית. מתקני הספורט הציבוריים, דומים לאלו הממוקמים במכוני הכושר השונים.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו מניחים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בקרית מלאכי אך בשל מצב הנגיף העולמי זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במכשירי הספורט הציבוריים

בגלל שאנו נמצאים בתקופה לא פשוטה בה מחלקה מדבקת מסתובבת בחוץ יש לשמור על היגיינה של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים בקרית מלאכי. יש להבין כי אנשים נוספים השתמשו במכשירים לפניכם. מומלץ לנקות את המתקן לפני תחילת השימוש בעזרת מגבונים לחים ולנקות את כפות הידיים בעזרת תכשירי אלכוג'ל השונים. יתרה מזאת יש להניח מגבת פרטית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו לפני שימוש בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כול התושבים, אנא מכם לדאוג להשאיר את המכשירים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל ביתכם יש לשים את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

היכן ניתן למצוא את מכשירי הספורט הציבוריים בקרית מלאכי

את מתקני הכושר הציבוריים, הקיימים בקרית מלאכי, ניתן למצוא בכמה מקומות. מובן מאליו שאפשר להגיע אל הפארקים הרבים הנמצאים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הצמחייה הוא אימון בריא יותר. בנוסף, בזמן האחרון נוצרו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, ניתן למצוא את מתקני הספורט הציבוריים, ליד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן יעד נוסף בו אפשר למצוא מכשירי כושר ציבוריים. כניסה לאתרי האינטרנט וחיפוש המילים מתקני ספורט ציבוריים בקרית מלאכי, תיתן לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

יותר מכך חלק מהאתרים יספקו לכם חוות דעת על מכשירי הכושר הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף חשוב. לאחר שימוש במכשירי הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום ביקורת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן יש ליקוי כזה או אחר במכשירי הספורט הציבוריים, יש ליצור קשר עם משרדי העירייה בקרית מלאכי האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את הטלפון של הגוף האחראי על ליקויים, בשלטים הממוקמים בכניסה למסלול הריצה.

לסיכום:

לסיכום מכשירי הכושר הציבוריים חזרו לאופנה בעת התפשטות מחלת הקורונה. מאחר שספורט הפך לדבר הכרחי, לחלק גדול מתושבי המדינה, אפשר להניח כי הממשלה תמשיך להרשות לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן כדאי להגיע למכשירי הכושר הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהנות מהם כדי לשמור על מצב הכושר שלכם. מכיוון שניתן להניח כי מחלת הקורונה היא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים שלכם, מתקני הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד משיכה לתושבי המקום.

העובדה כי אנחנו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט הופכת את מכשירי הכושר הציבוריים שניתן להיכנס אליהם בחינם ,לאפשרית יותר לכול אחד ואחד מכם. זוהי גם אפשרות מצוינת לפגוש את השכנים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר ולהפעיל את הגוף באופן ספורטיבי תוך כדי שימוש במתקני כושר ציבוריים בקרית מלאכי.