מכשירי ספורט ציבוריים בלוד

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל חדרי הכושר בלוד הכה הכרחיים לנו. למרות זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מכשירי הספורט הקיימים בפארקים הציבוריים, הפכו לאטרקטיביים. דווקא בתקופה זאת בה אנחנו חייבים את הכושר בחיינו, מומלץ לצאת אל הרחובות ולנצל ממתקני הספורט השונים שממוקמים בתוך העיר שלנו. הקיץ הישראלי נותן לנו את האפשרות להתאמן במתקני הספורט הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת האימון במכשרי הכושר השונים שקיימים בלוד, יש להצטייד בידע חשוב אשר יגרום לכך שתקבלו חווית אימון איכותית.

מתקני כושר ציבוריים בלוד

*התמונה להמחשה בלבד

נא להכיר את מתקני הספורט הציבוריים בלוד

בזמן האחרון האימון בעזרת מכשירי כושר ציבוריים בלוד, נחשב לדבר שעבר זמנו מין העולם. ההתפתחות של מכוני הכושר השונים והפיכת התחום לתחרותי יותר גרמה לאנשי הספורט לזנוח את הפארקים. אך כמו שכתבנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הספורט הציבוריים חוזרים להיות רלוונטיים. לפני תעלו על מתקני הכושר השונים, כדאי לבדוק את איכותם כאשר קיים סיכוי כי חלקם איבדו את איכותם עקב הזנחה. יותר מכך בסמוך לכול מתקן ספורט נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בלוד אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר יוטיוב תוכלו לראות דוגמא למתקני ספורט ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המתקנים הקיימים בדרך כלל בלוד?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מתקני כושר ציבוריים בלוד. ראשית קיימים מתקנים לחיזוק שרירי הידיים. מכשירים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל גוף. מכשיר נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המתקן והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את האפשרות להפעיל את שרירי הבטן בצורה איכותית. ניתן למצוא מכשירים המדמים צעידה שעובדים על חיזוק שרירי הרגל. כמו כן ניתן למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות מיוחדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הקיימים במכוני הכושר בלוד, המשתמשים במשקולות בכדי לגרום לאימון להפוך לטוב יותר, מתקני הספורט הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מכיוון שבלתי אפשרי להשאיר כמות רחבה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מתקני הספורט הציבוריים בשיטה זאת. לכן, דעו לכם כי שיטה זאת איכותית גם כן.

דאגה לגופכם בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בלוד

ידוע לנו כי כול אימון ספורטיבי מצריך מאמץ גופני. כאשר התאמנו במכוני הכושר בלוד, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנוצרה במיוחד לנו באופן אישי על ידי איש מקצוע. כעת, כאשר אתם משתמשים במתקני הכושר הציבוריים, אתם צריכים לדאוג לגופכם. השתמשו במכשירי הכושר , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות בכישורים הקיימים אצל הגוף שלכם.

אם בעבר התאמנתם לפי תוכנית אימונים במכוני הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם משתמשים במכשירי הספורט הציבוריים בלוד. אם אין בידיכם תוכנית, מומלץ לבקש את עזרתו של מאמן בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה אישית. מכשירי הכושר הציבוריים, דומים לאלו הממוקמים במכוני הכושר השונים.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו יודעים שאנשים מרגישים יותר בנוחות לחשוף את גופם באזורים ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בלוד אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להסרת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במתקני הכושר הציבוריים

בגלל שאנו נמצאים בתקופה בעיתיית בה מחלקה מדבקת מסתובבת ברחובות יש לשמור על טיפוח של מכשירי הספורט הציבוריים הנמצאים בלוד. יש לזכור כי אנשים נוספים השתמשו במכשירים לפני שאתם הגעתם. כדאי לנקות את המכשיר לפני תחילת האימון בעזרת מטלית לחה ולנקות את כפות הידיים בעזרת מוצרי אלכוג'ל השונים. בנוסף יש להניח מגבת אישית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו כאשר אתם משתמשים בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כול המתאמנים, אנו מבקשים מכם לדאוג להשאיר את המתקנים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל הבית שלכם יש להניח את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה ניתן למצוא את מתקני הכושר הציבוריים בלוד

את מתקני הספורט הציבוריים, הממוקמים בלוד, אפשר למצוא בכמה מקומות. מובן מאליו שאפשר להיכנס אל הפארקים הרבים הממוקמים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד המדשאה הוא אימון נוח יותר. בנוסף, בזמן האחרון נבנו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, ניתן למצוא את מכשירי הכושר הציבוריים, ליד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן מקום נוסף בו ניתן למצוא מכשירי ספורט ציבוריים. כניסה לאתרי האון ליין וחיפוש המילים מכשירי כושר ציבוריים בלוד, תמצא לכם את המיקומים המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

יתרה מזאת חלק מאתרי האינטרנט יספקו לכם המלצות על מתקני הספורט הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר שימוש במתקני הספורט הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום חוות דעת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן יש ליקוי במתקני הספורט הציבוריים, יש לפנות אל משרדי העירייה בלוד האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב ניתן למצוא את מספר הטלפון של האדם האחראי על ליקויים, בשלטים הקיימים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מתקני הכושר הציבוריים הפכו לרלוונטיים בתקופת התפשטות מחלת הקורונה. מאחר שספורט הפך לדבר הכרחי, לחלק גדול מתושבי המדינה, ניתן להניח כי הממשלה תמשיך לתת אישור לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן כדאי להגיע למכשירי הכושר הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהשתמש בהם כדי לשמור על הכושר שלכם. בגלל שניתן להניח כי נגיף הקורונה הוא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים של תושבי המדינה, מכשירי הכושר הציבוריים ימשיכו להיות מוקד אטרקטיבי לתושבי המקום.

העובדה כי אנחנו נמצאים במצב כלכלי בעייתי הופכת את מתקני הספורט הציבוריים שהגישה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכול המתעמלים. זוהי גם אפשרות טובה לפגוש את החברים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר ולהפעיל את הגוף שלכם בצורה ספורטיבית תוך כדי שימוש במכשירי כושר ציבוריים בלוד.