מכשירי כושר ציבוריים בקריית גת

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל מכוני הכושר השונים בקריית גת הכה אהובים עלינו. למרות זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט יחידני. כך, מכשירי הכושר הקיימים בפארקים הציבוריים, הפכו לאטרקטיביים. דווקא בתקופה זאת בה אנחנו כה צריכים את הכושר בחיינו, מומלץ לצאת החוצה ולהנות ממתקני הכושר שממוקמים ממש מתחת לאף שלנו. החום הישראלי נותן לנו את האפשרות להשתמש במתקני הכושר הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת האימון במכשרי הכושר שנמצאים בקריית גת, יש להצטייד במידע חשוב אשר יבטיח לכם שתקבלו חווית אימון איכותית.

מתקני כושר ציבוריים בקריית גת

*התמונה להמחשה בלבד

הכרות עם מכשירי הספורט הציבוריים בקריית גת

בשנים האחרונות השימוש בעזרת מתקני ספורט ציבוריים בקריית גת, נחשב לדבר שעבר זמנו מין העולם. ההתפתחות של מכוני הכושר והפיכת התחום לתחרותי יותר גרמה למתעמלים לעזוב את הפארקים. אך כמו שאמרנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מכשירי הספורט הציבוריים חוזרים להיות רלוונטיים. לפני שתשתמשו במכשירי הספורט השונים, כדאי לבדוק את כשירותם כאשר קיים סיכוי כי חלק מהמכשירים איבדו את האיכות שלהם עקב חוסר שימוש. יתרה מזאת על יד לכול מכשיר ספורט נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בקריית גת אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר youtube.com תוכלו לראות דוגמא למתקני כושר ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המכשירים הממקומים לרוב בקריית גת?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מתקני כושר ציבוריים בקריית גת. ראשית אפשר למצוא מכשירים לחיזוק שרירי הידיים. מכשירים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל הגוף. מכשיר נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המתקן והנחת הרגליים במקום המיועד לכך, תיתן לכם את היכולת להפעיל את שרירי הבטן בצורה טובה. ניתן למצוא מתקנים המדמים הליכה שעובדים על חיזוק שרירי הרגל. בנוסף ניתן למצוא מתקני מתח, מקביליות ומקומות מיוחדים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הנמצאים בחדרי הכושר בקריית גת, המשתמשים במשקולות בכדי לגרום לאימון להפוך לאיכותי, מתקני הכושר הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. מכיוון שאי אפשר לאחסן כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול מתאמן ומתאמן בצורה אישית, נוצרו מתקני הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, כדאי לדעת כי שיטה זאת טובה גם כן.

דאגה לבריאות בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בקריית גת

ידוע לכולם כי כול אימון ספורטיבי יוצר מאמץ גופני. כאשר התאמנו במכוני הכושר בקריית גת, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנבתנה במיוחד למעננו בצורה ייחודית על ידי מומחה. כעת, כאשר אתם נהנים ממתקני הכושר הציבוריים, אתם אלו שצריכים לדאוג לגופכם. השתמשו במכשירי הספורט , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ביכולות הקיימות אצל הגוף שלכם.

אם בעבר עבדתם לפי תוכנית אימון במכוני הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם משתמשים במתקני הספורט הציבוריים בקריית גת. אם אין בידיכם תוכנית, מומלץ לבקש את עזרתו של מומחה בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה פרטנית. מכשירי הכושר הציבוריים, דומים לאלו הקיימים במכוני הכושר השונים.
טיפ מאוד חשוב: אנחנו יודעים שאנשים מרגישים יותר בנוח לחשוף את גופם במקומות ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בקריית גת אך בשל מצב הקורונה זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במתקני הכושר הציבוריים

מכיוון שאנו נמצאים בתקופה לא פשוטה בה מחלקה מדבקת מסתובבת ברחובות יש לשמור על היגיינה של מתקני הכושר הציבוריים הנמצאים בקריית גת. יש לזכור כי אנשים נוספים השתמשו במכשירים לפני שאתם הגעתם. מומלץ לנקות את המתקן לפני תחילת השימוש בעזרת מגבונים ולנקות את הידיים שלכם בעזרת מוצרי אלכוג'ל השונים. בנוסף יש להניח מגבת פרטית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו כאשר אתם משתמשים בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כול המתאמנים, יש לדאוג להשאיר את המתקנים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל ביתכם יש לשים את בגדי הספורט והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

איפה קיימים מתקני הספורט הציבוריים בקריית גת

את מכשירי הספורט הציבוריים, הממוקמים בקריית גת, אפשר למצוא בכמה מקומות. לפני הכול, אפשר להגיע אל הפארקים הרבים הקיימים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד הצמחייה הוא אימון מרענן יותר. בנוסף, בעת האחרונה נוצרו מסלולי ריצה ייחודיים, אפשר למצוא את מכשירי הספורט הציבוריים, על יד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן יעד נוסף בו אפשר למצוא מכשירי כושר ציבוריים. כניסה לאתרי האינטרנט וחיפוש המילים מכשירי כושר ציבוריים בקריית גת, תיתן לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מתקני הכושר.

יתרה מזאת חלק מאתרי האונ-ליין יספקו לכם המלצות על מתקני הספורט הציבוריים. כמו כן, לפעמים אפשר למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף חשוב. לאחר אימון במכשירי הכושר הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום ביקורת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן מצאתם ליקוי במכשירי הכושר הציבוריים, יש לפנות אל משרדי העירייה בקריית גת האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את מספר הטלפון של הגוף האחראי על ליקויים, בשלטים הנמצאים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מכשירי הכושר הציבוריים חזרו להיות רלוונטיים בזמן התפשטות נגיף הקורונה. מכיוון שספורט הפך לדבר מציל חיים, לחלק גדול מתושבי המדינה, אפשר להניח כי הממשלה תמשיך לאשר לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן ניתן להגיע למתקני הכושר הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהנות מהם כדי לשמור על המצב הגופני שלכם. מכיוון שניתן להניח כי נגיף הקורונה הוא הקורונה דבר שישאר וישפיע על החיים שלכם, מתקני הספורט הציבוריים ימשיכו להיות מוקד משיכה לתושבי המקום.

העובדה כי אנו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט הופכת את מתקני הכושר הציבוריים שניתן לגשת אליהם בחינם ,לאפשרית יותר לכול המתעמלים. זוהי גם אפשרות מצוינת לפגוש את המכרים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מהבית אל האוויר הצח ולהפעיל את הגוף באופן ספורטיבי תוך כדי שימוש במתקני ספורט ציבוריים בקריית גת.