מכשירי כושר ציבוריים בעין הוד

תקופת הקורונה הביאה איתה סגר אשר מנע מאיתנו להגיע אל מכוני הכושר בעין הוד הכה אהובים עלינו. למרות זאת, הרשתה הממשלה לצאת מחוץ לביתנו למטרות ספורט. כך, מכשירי הספורט הנמצאים בפארקים הציבוריים, הפכו למבוקשים. דווקא בתקופה זאת בה אנחנו כה זקוקים לכושר בחיינו, כדאי לצאת החוצה ולהנות ממתקני הכושר שממוקמים בתוך העיר שלנו. מזג האוויר הישראלי נותן לנו את האפשרות להשתמש במתקני הכושר הציבוריים אך הוא גם מגביל אותנו. לפני תחילת האימון במכשרי הספורט השונים שקיימים בעין הוד, יש להצטייד במידע חשוב אשר יוכל לעזור לכם לקבל חווית אימון טובה.

מתקני כושר ציבוריים בעין הוד

*התמונה להמחשה בלבד

הכירו את מתקני הספורט הציבוריים בעין הוד

בעבר האימון בעזרת מכשירי ספורט ציבוריים בעין הוד, נחשב לדבר שעבר זמנו מין העולם. הריבוי של חדרי הכושר השונים והפיכת השוק לתחרותי יותר גרמה למתאמנים לעזוב את הפארקים. אך כמו שכתבנו, אנחנו נמצאים בתקופה בה מתקני הספורט הציבוריים חוזרים להיות רלוונטיים. לפני תעלו על מתקני הכושר השונים, כדאי לבדוק את כשירותם כאשר קיים סיכוי כי חלק מהם איבדו את האיכות שלהם עקב חוסר שימוש. יותר מכך ליד לכול מכשיר נמצאות הוראות שימוש, יש לקרוא אותן לעומק. כמובן שבחדר כושר בעין הוד אמורים להיות מתקדים יותר מאובזרים אז כדאי לעקוב ולראות מתי הם נפתחים בבטחה.

בסרטון הבאת מאתר YouTube.com תוכלו לראות דוגמא למתקני ספורט ציבוריים מאובזרים מאוד, קרדיט – MoveStrong:

מהם המתקנים הנמצאים בדרך כלל בעין הוד?

ישנם כמה סוגים פשוטים של מכשירי ספורט ציבוריים בעין הוד. ראשית ישנם מכשירים לחיזוק שרירי הידיים. מתקנים אלו מדמים שימוש במשקולות ומבוססים על שימוש במשקל הגוף. מכשיר נוסף הנחשב לנפוץ הוא מכשיר אופקי לחיזוק שרירי הבטן. שכיבה על המתקן והנחת הרגליים במקומות המיועדים לכך, תיתן לכם את האפשרות להפעיל את שרירי הבטן בצורה טובה. ניתן למצוא מכשירים המדמים הליכה מהירה שעובדים על חיזוק שרירי הרגל. יתרה מזאת אפשר למצוא מכשירי מתח, מקביליות ומקומות ייחודיים לאימון חופשי כגון שכיבות שמיכה, ריצה במקום ועוד.

שימוש במשקל גוף

בשונה מין המתקנים הנמצאים במכוני הכושר בעין הוד, המשתמשים במשקל בכדי לגרום לאימון להפוך ליעיל, מכשירי הספורט הציבוריים משתמשים במשקל הגוף שלכם. בגלל שלא ניתן לאחסן כמות גדולה של משקולות שתתאים לכול המתאמנים בצורה אישית, נוצרו מתקני הכושר הציבוריים בשיטה זאת. לכן, כדאי לדעת כי שיטה זאת טובה גם כן.

דאגה לבריאות בעת השימוש במכשירי הכושר הציבוריים בעין הוד

ידוע לכולם כי כול אימון ספורטיבי דורש מאמץ גופני. כאשר התאמנו בחדרי הכושר בעין הוד, עשינו זאת לפי תוכנית אימונים שנבתנה במיוחד לנו באופן אישי על ידי איש מקצוע. עכשיו, כאשר אתם מתאמנים במכשירי הספורט הציבוריים, אתם אלו שצריכים לדאוג לגוף שלכם. השתמשו במתקני הכושר , בצורה מודעת, תוך כדי התחשבות ברגישויות הקיימות אצל הגוף שלכם.

אם בעבר עבדתם לפי תוכנית אימון בחדרי הכושר השונים, נסו גם כעת להמשיך אותה, כאשר אתם מתאמנים במתקני הכושר הציבוריים בעין הוד. אם אין בידיכם תוכנית, אנא בקשו את עזרתו של מומחה בבניית תוכנית שתתאים לכם בצורה פרטנית. מתקני הכושר הציבוריים, דומים לאלו הקיימים במכוני הכושר.
עצה מועילה: אנחנו מניחים שאנשים מרגישים יותר בנוח לחשוף את גופם במקומות ציבוריים לאחר שבצעו טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום בעין הוד אך בשל מצב הנגיף העולמי זה לא תמיד אפשרי וניתן לרכוש מכשיר ביתי להורדת שיער באינפרא אדום.

שימוש בהיגיינה במתקני הספורט הציבוריים

בגלל שאנו נמצאים בתקופה זהירה בה מגיפה מסתובבת בחוץ יש לשמור על היגיינה של מכשירי הכושר הציבוריים הנמצאים בעין הוד. יש להבין כי מתאמנים נוספים השתמשו במתקנים לפני שאתם הגעתם. מומלץ לנקות את המתקן לפני תחילת השימוש בעזרת מגבונים ולנקות את כפות הידיים שלכם בעזרת תכשירי אלכוג'ל השונים. יתרה מזאת יש להניח מגבת אישית שהבאתם מהבית שלכם. יש לחזור על פעולות אלו לפני שימוש בכול מתקן. המכשירים הציבוריים הם של כול המתאמנים, יש לדאוג להשאיר את המתקנים נקיים ותקינים כפי שמצאתם אותם. לבסוף, לאחר סיום האימון, כאשר אתם מגיעים אל הבית שלכם יש להכניס את בגדי האימון והמגבת, אל תוך מכונת הכביסה.

היכן ניתן למצוא את מתקני הספורט הציבוריים בעין הוד

את מכשירי הספורט הציבוריים, הממוקמים בעין הוד, ניתן למצוא בכמה מקומות. מובן מאליו שאפשר להגיע אל הפארקים הרבים הממוקמים באזור מגורכם.אימון באוויר הפתוח על יד המדשאה הוא אימון בריא יותר. בנוסף, בשנים האחרונות נוצרו מסלולי הליכה וריצה ייחודיים, אפשר למצוא את מתקני הספורט הציבוריים, על יד מסלולים אלה. גינות ציבוריות הן יעד נוסף בו ניתן למצוא מתקני ספורט ציבוריים. כניסה לאתרי האון ליין וחיפוש המילים מכשירי ספורט ציבוריים בעין הוד, תיתן לכם את המקומות המדויקים בהם נמצאים מתקני הספורט.

יותר מכך חלק מהאתרים יספקו לכם חוות דעת על מתקני הכושר הציבוריים. כמו כן, לפעמים ניתן למצוא בחלק מהאתרים תמונות ומידע נוסף הכרחי. לאחר שימוש במכשירי הספורט הציבוריים, תוכלו גם אתם לרשום חוות דעת ולתת ציון למקום ולכתוב הערות במידת הצורך. אם אכן מצאתם ליקוי במתקני הכושר הציבוריים, יש לפנות אל משרדי העירייה בעין הוד האחראיים לתחזוקת הדבר. לרוב אפשר למצוא את מספר הטלפון של הגוף האחראי על ליקויים, בשלטים הנמצאים בכניסה לגינה.

לסיכום:

לסיכום מתקני הספורט הציבוריים חזרו לאופנה בעת התפשטות נגיף הקורונה. מכיוון שספורט הפך לדבר בסיסי, לחלק גדול מתושבי המדינה, אפשר להניח כי הממשלה תמשיך לאשר לאימונים ספורטיביים בחוץ גם בזמני הסגר. לכן ניתן להגיע למכשירי הכושר הציבוריים הנמצאים קרוב לביתכם ולהשתמש בהם כדי לשמור על המצב הגופני שלכם. מאחר שניתן להניח כי נגיף הקורונה הוא הקורונה דבר שישאר וישפיע על חיינו, מתקני הכושר הציבוריים ימשיכו להיות מוקד מבוקש לתושבי המקום.

העובדה כי אנחנו נמצאים במצב כלכלי בעייתי הופכת את מתקני הכושר הציבוריים שהגישה אליהם היא בחינם ,לאפשרית יותר לכול המתעמלים. זוהי גם אפשרות טובה לפגוש את החברים שלכם. בכלל, לא יזיק לכם לצאת מין הבית אל האוויר הצח ולהפעיל את הגוף שלכם בצורה ספורטיבית תוך כדי שימוש במתקני כושר ציבוריים בעין הוד.