כמה עולה מניקוריסטית באזור לוד? המדריך המלא למניקור בלוד, מחירים ועלויות.

יש הרבה דברים שאפשר לעשות לבד בבית. להסיר שיער מהרגליים עם סכין גילוח, לעשות הסרת שיער מהבטן עם שעווה, וגם למרוט את השפם עם פינצטה. אבל ציפורניים? בשביל לדאוג שהציפורניים שלנו יראו טוב באמת, אנחנו חייבות לעשות טיפול מניקור מקצועי. היום נדבר על כמה מהטיפולים הפופולריים שתוכלי לעשות אצל מניקוריסטית באזור לוד וגם על המחיר של כל אחד מהם.

מניקוריסטית באזור לוד – סוגי מניקור, טיפולים ומכונים בלוד, מחירים ועלויות לנשים וגברים

מה זה בעצם מניקור?

בדרך כלל, כל טיפול מניקור שתעשי אצל מניקוריסטית באזור לוד ובכל אזור אחר בארץ ואולי גם בעולם יכלול כמה פעולות סטנדרטיות. הטיפול יכלול קיצוץ, סידור ושיוף של הציפורניים, טיפול בעור שסביב הציפורניים בעזרת שמנים וקרמים, וגם עיצוב הציפורניים עם לק וחומרים נוספים.

מה זה מניקור בסיסי? מניקוריסטית באזור לוד

טיפול מניקור בסיסי הוא בעצם טיפול 10,000 לידיים שלך. השריית הידיים במים חמים ונעימים שמרככים את העור והציפורניים, קיצוץ, סידור ושיוף הציפורניים, וגם מריחת שמנים וקרמים שידאגו שעור הידיים שלך יהיה הכי נעים ומטופח שיש. שימוש בלקים וקישוטים עיצוביים הוא לא חלק מרוב טיפולי המניקור הבסיסיים, ונעשה שימוש בחומרים אלו בעיקר בטיפולים עליהם נדבר בהמשך.

מניקור ג’ל באזור לוד?

טיפולי הלק ג’ל כבשו את עולם המניקור. לק ג’ל בלוד, הוא לק שאותו מייבשים על הציפורניים עם אור אולטרה סגול, נדבק על הציפורניים בחוזקה למשך כמה שבועות טובים. הלק נשאר מבריק ויפהפה והופך את הציפורניים לחזקות ועמידות מפני שברים ופגמים.

איך עושים מניקור לציפורניים טבעיות? צפו בסרטון של Nail Career Education באתר יוטיוב, צפיה מהנה:

הטיפול הקלאסי – מניקור צרפתי

אם את רוצה לקבוע תור אצל מניקוריסטית באזור לוד אבל לק ג’ל לא ממש מתאים לך, תוכלי ללכת על האופציה הסולידית יותר – המניקור הצרפתי. מניקור צרפתי יאפשר לך לקבל מראה מטופח ואלגנטי, כאשר הציפורניים שלך ימרחו בלק בצבע אחד, ורק קצות הציפורניים ימרחו בלק בצבע לבן.

טווח מחירים של מניקוריסטית באזור לוד

אז כמה באמת עולים טיפולי ציפורניים אצל מניקוריסטית באזור לוד? הטבלה הבאה כוללת את טווחי המחירים הממוצעים של הטיפולים השונים שתוכלי לעשות ותאפשר לך להבין איזה טיפול מתאים לתקציב שלך, כמובן יש לבדוק אם מכוני יופי בלוד מבצעים את הטיפולים.

סוג הטיפול טווח מחירי מניקור המחיר בש"ח – לפני הנחות, מבצעים וקופונים
מניקור אספרס – בסיסי 79-106 ₪
מניקור + פדיקור 187-246 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל ידיים 86-129 ₪
מניקור + הסרת לק ג'ל רגליים 80-111 ₪
מניקור + לק ג'ל ידיים 80-131 ₪
קורס מניקור 1866-3488 ₪
מניקור רגיל ובסיסי 54-88 ₪
מניקור + לק ג'ל רגליים 103-133 ₪

ט.ל.ח -הטבלה להמחשה בלבד וייתכן שהנתונים שבטבלה אינם מעודכנים, לכן יש לקחת את הנתונים שבה בעירבון מוגבל.

אז איזו מניקוריסטית באזור לוד נמצאת הכי קרוב אלייך? מצאי כמה מניקוריסטיות רלוונטיות שעובדות באזור שלך, והשתמשי במפה שלנו כדי לגלות לאיזו מהן יהיה לך הכי קל להגיע!