כמה עולה הסרת שיער בלייזר בכל הגוף

אם גם לך נמאס לגלח את הרגליים שלך בכל מקלחת ולהדביק לעור שלך שעווה רותחת בכל שבוע – כנראה שכבר הבנת שטיפולי לייזר הם הפתרון המושלם.

אבל איך עובדים טיפולי הלייזר המתוחכמים האלו, כמה טיפולים באמת צריך לעשות בשביל לקבל תוצאות טובות לטווח ארוך וכמה בכלל יעלה לך להסיר את השיער בכל הגוף?

איך עובדת הטכנולוגיה המתקדמת של טיפולי הלייזר?

גם טיפולי הסרת השיער בלייזר וגם טיפולי הסרת השיער ב – SHR פועלים בטכנולוגיה דומה.
באמצעות מכשור מתקדם המפיק גלי אור שמחממים את המלנין בעור, מתבצע ניתוק של זקיקי השיער מכלי הדם המזינים אותם.

באמצעות הנזק שנוצר לזקיק השיער והניתוק שלו מכלי הדם שמספק לו את המשאבים הדרושים לו על מנת לייצר שיערות, ניתן להפסיק את צמיחת השיערות לטווח ארוך ולמנוע מהשיערות לגדול גם בעתיד.

ההבדל העיקרי בין הסרת השיער בלייזר לבין הסרת השיער ב – SHR, היא שבלייזר גלי האור ממוקדים ועוצמתיים, וב – SHR חימום העור נעשה בהדרגתיות עם גלי אור רחבים וחלשים יותר.

הלייזר היא הטכנולוגיה המובילה בעולם בתחום הסרת השיער. היא מספקת עור נטול שיער לאורך זמן, כמעט לא כרוכה בחוסר נעימות פיזית והסיכונים של השיטה נדירים מאוד. 

כמה טיפולים צריך בשביל עור חלק לחלוטין?

אולי שמעת שיש כמות טיפולים קבועה שמספקת את התוצאות המושלמות – אבל מדובר במיתוס.
גם מומחים להסרת שיער יכולים רק להעריך את כמות הטיפולים הנדרשת, אבל יש משתנים רבים שמשפיעים על המספר הזה.

מצב הורמונלי

המצב ההורמונלי שלנו משתנה בגלל תרופות שונות, הריון ואפילו בגלל מצבים נפשיים.

הפרשת ההורמונים בגוף משפיעה מאוד על צמיחת השיער, ולכן היא גם משפיעה על כמות הטיפולים שהמטופל או המטופלת יצטרכו על מנת להיפטר מכל שיער גופם.

אופי העור והשיער

גוון העור, עובי השיער, צבע השיער, הצפיפות בה השיערות גדלות – כל הנתונים האלו קשורים באופן ישיר לכמות טיפולי הסרת השיער בלייזר שתצטרכו לבצע. 

זמני הצמיחה של השיער

שיערות צומחות על פי מחזוריות מסויימת, ובגלל שטיפולי הלייזר פוגעים רק בזקיקי שיערה פעילים שנמצאים בתהליך של הצמחת שיערות – מחזורי הצמיחה של השיער שלכם גם הם משחקים חלק חשוב בכמות הטיפולים.

כמה תשלמו על הסרת שיער מכל הגוף

כמו שכבר אמרנו, קשה לקבוע מראש כמה יעלה להסיר את כל שיער הגוף שלכם לאורך זמן. זה תלוי בכמות הטיפולים שתצטרכו לבצע, וגם כמובן למכון הסרת השיער שבו תבחרו לבצע את הטיפולים שלכם.

למרות זאת, רוב מכוני הסרת השיער נוהגים להציע תוכנית הסרת שיער שכוללת בין 10-12 טיפולים. עבור תוכנית כזו תשלמו בין 14,000-16,000 שקלים ברוב המכונים.

במידה ותרצו לבצע כמות טיפולים נמוכה יותר או שתצטרכו לבצע טיפולי תחזוק על מנת לשמר את התוצאות של הטיפולים שלכם, תוכלו לבצע טיפולים יחידים. כל טיפול יחיד יעלה לכם בין 1,000 ל – 1,500 שקלים בממוצע, כאשר חלק מהמכונים משווקים חבילה של 6-8 טיפולים במחיר אטרקטיבי יותר.

ובכל מקרה, אם תמיד רצית לדעת כמה עולה כל טיפול וטיפול, או ששקלת להסיר את השיער רק מאזורים מסויימים בגוף, בנינו עמוד טווח מחירי הסרת השיער בלייזר שיעשה לך סדר. 

כותב הכתבה אינו רופא והכתבה נועדה לתת מידע חיוני שאינו מהווה תחלופה לחוות דעת מקצועית. חשוב להיוועץ עם רופא לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער.