הסרת שיער בלייזר בירכא

אז נכון, מכוני הסרת השיער בלייזר עוד לא הגיעו לירכא, למרות שהוא אחד היישובים הדרוזיים המתקדמים בארץ. למען האמת – איך הרבה אופציות להסרת שיער גם בשאר היישובים, המושבים והקיבוצים שבאזור. 

אז מה בכל זאת האופציות שעומדות בפני מי שרוצה להסיר את השיער ומתגורר בירכא, ומה השיטות היעילות ביותר להסיר את השיער לאורך זמן?

איך מסירים שיער ב – 2019?

היום יש כבר יותר מאופציה אחת לטיפולי הסרת שיער שמשאירים את העור חלק לטווח ארוך, ולפני שנחליט איפה נבצע את הטיפולים, כדאי שנדע אילו טיפולים אנחנו רוצים לעשות.

שתי האופציות היעילות והנפוצות ביותר כיום הם טיפולי הסרת שיער בלייזר וטיפולי הסרת שיער ב – SHR.

שני סוגי הטיפולים נותנים תוצאות יעילות. כתבנו על השיטות האלו באריכות ובפירוט בעבר, אבל בכל זאת נעבור בקצרה על המאפיינים העיקריים של שתי השיטות:

  • הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער עם מכונת לייזר היא השיטה הנפוצה ביותר והיא מאפשרת לבצע טיפולים בכל איזורי הגוף. השיטה כרוכה בכאב קל מאוד, יעילה במיוחד ודורשת סדרה של כמה טיפולים.
     
  • הסרת שיער בטכנולוגיית SHR – טיפולי SHR מאפשרים להסיר את השיער בקלות ובנוחות רבה מכל אזורי הגוף, בדומה לשיטת הלייזר.

    טיפולי ה – SHR שונים במקצת מטיפולי הסרת השיער בלייזר, בעיקר בדרך שבה הם עובדים, אך התוצאות דומות, רמת הכאב דומה וגם היעילות של השיטה וכמות הטיפולים הנדרשת.

אז איך נבחר? אילו סוגי טיפולים אפשר לבצע באיזור ירכא? 

מתחשבים במרחק – רק באזור ירכא

כמו שכבר אמרנו, מכוני הסרת שיער אין בירכא עצמה, ועבור מכונים כאלו נצטרך להרחיק עד ערים כמו כרמיאל או עכו, בהן אפשר למצוא מכוני לייזר רציניים ואמינים של חברות גדולות.

בחירת השיטה צריכה להתבצע בהתחשב במרחק הנסיעה למכון הסרת השיער ובזמן שנצטרך להשקיע בהגעה אל אותו המכון. 

שני סוגי הטיפולים דורשים סדרת טיפולים של בין 10-12 טיפולים בדרך כלל, שלאחריהם נדרשים טיפולי תחזוק, ושני הטיפולים מאפשרים את הסרת השיער לאורך זמן.

כשצריך לבחור בין השניים, צריך להבין מה האופציות הזמינות, האם משמעות הבחירה תהיה לנסוע לעיר רחוקה יותר מאשר כרמיאל ועכו ומה כמות המכונים שמציעים את הטיפולים האלו שמהם נוכל לבחור.

מצד אחד, טיפולי ה – SHR הם בעלי יתרון משמעותי – הם מאפשרים הסרת שיער עבור בעלי עור כהה.

אבל עבור רוב האנשים, רמת היעילות שלהם לא גבוהה יותר מאשר רמת היעילות של טיפולי הלייזר. בנוסף, כמות מכוני הסרת השיער שמטפלים בשיטה זו עדיין מועטים יחסית ואפשרויות הבחירה דלות ביחס ללייזר.

מהעבר השני, הסרת השיער בלייזר בירכא יכולה להיות נוחה יותר, בהתחשב בכך שכמות מכוני הסרת השיער המטפלים בשיטה זו גדולה מאשר בשיטת ה – SHR, וכן רמת היעילות דומה, כאמור.

מבחר המכונים שמבצעים הסרת שיער בלייזר גדול מאוד והאופציות רבות יותר, וכן כנראה שתצליחו לבחור באופציה שנוחה לכם יותר מבחינת המיקום של הטיפול והשעות בהם תבצעו את הטיפולים.   

אז במה תבחרו? זה כבר תלוי אם זמן נסיעה  מהישוב ירכא הוא דבר שאתם צריכים לקחת בחשבון ובאילו מכונים תוכלו לבחור עבור כל שיטה.

הבהרה:
ובכל מקרה, חושב להתייעץ עם רופא לפני שמתחילים כל טיפול הסרת שיער. אנחנו לא מומחים ולא רופאים, ולמרות שהחומר שבכתבה נכתב כדי לעזור לכם למצוא את השיטה שנכונה לכם –  אל תוותרו על חוות דעת מקצועית.