הסרת שיער בלייזר בחולון, שעווה, אפילציה, IPL, SHR ואינפרא אדום – סיקור

האם ניתן להסיר את השיער לצמיתות?

הקיץ כבר עוד רגע כאן ורבים מאיתנו מתלבטים לגבי הדרכים השונות להסרת שיער החל משעווה, לייזר ועוד דרכים אשר יגרמו לשיער המיותר בגוף להיעלם. חשוב לציין כי הסרת שיער לצמיתות אינה יותר נפוצה בלקסיקון של מכוני הסרת שיער אלה הטיפולים נקראים כהסרת/הרחקת שיער לטווח אורך והיא מתאפשרת תוך מספר טיפולים עד להגעת התוצאה הרצויה – גוף חלק ללא שיער מיותר. הסרת שיער מתבצעת במספר שיטות, כאשר יש לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

נדגיש כי חשוב מאד להתייעץ עם צוות המכון במטרה לבחור את השיטה אשר תאפשר לכם ליהנות מגוף חלק ללא שיער מיותר.

חלקה מתמיד - הסרת שיער
חלקה מתמיד – הסרת שיער

מה כוללת הסרת שיער ipl בעיר חולון

העיר חולון נחשבת לאחת הערים הגדולות ביותר בישראל ובה ניתן למצוא מכוני יופי רבים המעניקים טיפולי הסרת שיער בשיטות שונות ומגוונות ובין היתר באמצעות שיטת ipl – מדובר בטכניקה ייחודית הכוללת הכנה מוקדמת טרם ביצוע הטיפול לרבות גילוח השיער באזור המתאים במטרה שלא יקלוט את הקרן על מנת לא לקבל צריבה בעור.

במסגרת הטיפול מתבצעת מריחה של ג'ל על האזור המתאים במטרה לגרום להרגעת העור. לאחר מריחת הג'ל עוברים עם המכשיר אשר יורה פולסים מהירים על האזור. 

מהם היתרונות של הסרת שיער באמצעות ipl

כפי שהזכרנו, מדובר בשיטה חדישה למדי אשר אינה כוללת תופעות לוואי למעט מקרים מיוחדים ואינה כוללת סיכונים בהשוואה לשיטות אחרות שוב למעט מקרים ספציפים.  אם כן, מדובר בטיפול חדשני ובטוח וכן טיפול אשר מחירו זול יותר בהשוואה לטיפולים האחרים.

יתרה מזאת, הטיפולים מאפשרים למטופלים להמשיך בשגרת החיים שלהם ולא לגרום לשיבוש שגרת החיים. נוסף על כך, ניתן לכוון את קרני האור בטיפול וכך לאפשר לאוכלוסייה רבה לעשות שימוש במכשיר בהשוואה לשיטות אחרות.

מהם מספר הטיפולים הנדרשים במסגרת הסרת שיער בלייזר בחולון

שיטה נוספת הנחשבת פופולרית לא פחות היא הסרת שיער באמצעות לייזר. בעיר חולון ניתן למצוא קלינקות רבות בהם מומחים להסרת שיער באמצעות מכשיר הלייזר. נציין כי מספר הטיפולים הממוצע נע בין 6-12 טיפולים והטיפולים מתבצעים תוך בחינת פרמטרים שונים כגון גיל, צבע עור ושיער. עוד נציין כי הטיפולים אינם כואבים לרוב האנשים אך במהלכם ניתן להרגיש עקצוצים קלים.

האם טיפול הסרת שיער בשעווה בחולון מתאים לכולם?

שיטה נוספת להסרת שיער היא הסרת שיער באמצעות שעווה. נשאלת השאלה האם טיפול הסרת שיער בשעווה בעיר חולון מתאים לכולם? התשובה היא כי לפני תחילת הטיפולים יש לבצע בדיקת רגישות לחומר בו עושים שימוש על מנת לראות האם ניתן להסיר שיער באמצעות שעווה, כמובן שאם רוצים לבצע טיפולים על שטחים באוד גדולים בגוף לדוגמא כתפיים וגב, יש גם לקחת בחשבון את העלויות.

באשר לזמן בו תוכלו ליהנות מעור חלק, התשובה היא כי הסרת שיער באמצעות שעווה תותיר את העור שלכם חלק לתקופה של שבועיים עד שלושה שבועות.

כיצד מתבצעת הסרת שיער shr בחולון

עוד טכניקה אשר זוכה לפופולריות רבה בעיר חולון ובערים נוספות היא הסרת שיער SHR  אשר מהווה טכנולוגיה מתקדמת יותר בהשוואה לשיטות אחרות. באמצעות קרן אור המשוגרת אל האזור המיועד בתדירות גבוהה ובאנרגיה נמוכה ניתן להשיג את התוצאה הדרושה. התכונות המתקדמות של המכשיר מאפשרות להעביר אנרגיה אופטית דרך רקמת העור החיצונית וספיגתה בשכבת העור הפנימית תוך חימום מבוקר של האזור.

קרני האור חודרות ומחממות את זקיק השיערה וגורמות לניתוק של זקיק השיערה מכלי הדם וכך למעשה נגרם שיבוש להליך צמיחת השיערה וכדי להוזיל את העלויות אנחנו ממליצים לבצע השוואת מחירים.

הסרת שיער לגברים בחולון – בחירת המכון המתאים ביותר

אם בעבר היה מקובל כי רק נשים מסירות שיער ממקומות שונים בגוף, הרי כיום בשל השינוים אשר חלו בתחום גם גברים מגלים עניין. אם בעבר הסרת שיער לגברים הייתה מיועדת אך ורק לציבור הספורטאים, הרי כיום גברים רבים בעיר חולון ובערים נוספות בארץ מגלים עניין רב ובוחרים להגיע לקליניקה להסרת שיער.

בעיר חולון ניתן למצוא מכן פרטי להסרת שיער אשר בו עובד צוות מקצועי אשר יהיה ביכולתו להסביר לציבור הגברים את השיטות השונות להסרת שיער מהגוף תוך בחירת השיטה המתאימה.  קיימת חשיבות רבה לשיחה עם צוות המכון על מנת לקחת היסטוריה רפואית וכן לשמוע פרטים אודות המטופלים – מכון מקצועי ובעל רזומה עשיר במגוון טיפולים יתאים את שיטת הטיפול הטובה והמתאימה ביותר להשגת התוצאה הרצויה – גוף חלק למשעי, כמובן שכדאי לבדוק מחירים כי לדוגמא אם תבצעו טיפולים לכל הגוף הפרשי המחירים יכולים להיות גדולים מאוד.