הסרת שיער shr בעיר גבעתיים

הקיץ כבר בעיצומו וימי השבת על חופי תל אביב כבר הפכו לשגרה קבועה. אנחנו אוהבות את הקיץ, שלא תבינו לא נכון, אבל יש דבר אחד שאי אפשר להתעלם ממנו – הוא מאלץ אותנו להתעסק עם השיער שלנו הרבה יותר מדי.

גוף חלק ללא שערות
גוף חלק ללא שערות

 

בחורף, להתלבש יפה ולשים בושם טוב זה ממש מספיק בשביל שנרגיש הכי יפות בעולם. אבל בקיץ? אנחנו מוצאות את עצמנו מגלחות את הרגליים שלנו כדי כמעט בכל יום, או מבזבזות הרים של זמן על הסרת שיער בשעווה.

אז מה האפשרויות של הסרת שיער בגבעתיים ומה השיטה הכי יעילה היום?

מה האופציות להסרת שיער בגבעתיים?

כמו ברוב הערים הגדולות בארץ, גם בגבעתיים יש לא מעט קוסמטיקאיות ומכוני הסרת שיער שמציעים מגוון שיטות שונות להסרת שיער.

היום נדבר על שיטות להסרת שיער לצמיתות בגבעתיים (לטווח ארוך), למרות שיש גם המון קוסמטיקאיות ומכוני יופי שעושים הסרת שיער בשעווה בגבעתיים.

יש ארבע שיטות מרכזיות שמאפשרות להסיר שיער לצמיתות בגבעתיים (לטווח ארוך), כולן מספקות תוצאות מעולות לאורך זמן ומשאירות את העור נטול שיערות ללא צורך בתחזוק שוטף, למעט טיפולים תקופתיים.

1.
הסרת שיער בלייזר בגבעתיים כנראה סוג הטיפולים הנפוץ ביותר בעולם כיום. כתבנו הרבה על השיטה הזו ואפילו כתבנו מאמר על טווח המחירים של טיפולי לייזר, למקרה שאת שוקלת להתחיל טיפולים בשיטה זו ורוצה לדעת כמה את צפויה לשלם.

2. מחט חשמלית (אפילציה) – שיטה שמתאימה לאזורים קטנים כמו השפם והגבות ולטיפולים כמו הסרת שיער במפשעה לנשים. השיטה יעילה מאוד, אך מלווה בלא מעט כאבים.

3. הסרת שיער באינפרא אדום בגבעתיים – שיטה נוספת שמסייעת להסיר שיער בצורה יעילה לאורך זמן. השיטה פחות פופולארית משיטת הלייזר, ומתאימה לטיפולים באזורים גדולים כמו הרגליים, הידיים והגב.


4.
שיטת ה – SHR – השיטה החדשנית ביותר שמאפשרת להסיר שיער מאזורים רבים בגוף בלי תופעות לוואי וביעילות גבוהה מאוד.

לכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה, וחשוב להבין איך עובדת כל שיטה כדי להבין איזו מהן תתאים לנו בצורה הטובה ביותר.

כשמדובר בהסרת שיער, שחומי ושחומות העור מרגישים מקופחים – שיטת הלייזר לא עושה את העבודה עם עור שחום. ובשביל זה, כדאי שתכירו את שיטת SHR, השיטה שמשנה את חוקי המשחק. 

עור שחום? SHR זו השיטה המושלמת בשבילך

טיפולי הסרת שיער בלייזר הם אופציה מעולה לאזורים כמו הגב והכתפיים, אבל אם יש לך עור שחום – טיפולים אלו הם פשוט לא אופציה. מדובר בבשורה מאכזבת, ובמיוחד עבור מי שתכנן לבצע טיפולי הסרת שיער לצמיתות בסבסוד קופות החולים (לטווח ארוך).

אבל רק רגע, לפני שרצים לקנות סט סכיני גילוח או רצועות שעווה, חשוב לדעת שהיום מכונים רבים שמספקים טיפולי הסרת שיער בגבעתיים מציעים עכשיו גם טיפולים בטכנולוגיית SHR המתקדמת.

הטכנולוגייה החדשה מאפשרת הסרת שיער לצמיתות לגברים ונשים עם עור שחום שלא יכולים לבצע טיפולי לייזר (כוונה היא הסרת שיער לטווח ארוך).

שיטת ה – SHR עובדת בצורה דומה לשיטת הלייזר, הטיפולים בשיטה זו בדרך כלל קצרים יותר והשיטה יעילה מאוד.

אז אם העור שלך לא ממש בהיר, ונמאס לך מהכאבים של השעווה והגילוח היומיומי עם הסכין וחיפשת שיטה מעולה להסרת שיער לצמיתות (טווח ארוך) בגבעתיים שתעזור לך להיפטר מהשיער המיותר, עכשיו זה אפשרי.

פשוט חפשי מכון הסרת שיער או קוסמטיקאית שמחזיקים מכונת הסרת שיער SHR בגבעתיים, תתחילי להנות מעור חלק שנשאר חלק לאורך זמן. 

חשוב לדעת:

הכותב אינו רופא או מומחה להסרת שיער, ולפני תחילת הטיפול בכל שיטה להסרת שיער חשוב להיוועץ עם רופא כדי לוודא שהשיטה תתאים לנו ולא תגרום לנו נזק.