הסרת שיער לצמיתות

האם אפשר להסיר שיער לצמיתות? באיזה שיטות ניתן להשתמש? מה הם המחירים? האם ניתן להסיר שיער לצמיתות בכל אזורי הגוף? תשובות לכל שאלות אלו תוכלו לקבל במאמר הבא:

  • עדכון לכתבה, כיום הסרת שיער בלייזר היא לא לצמיתות, יש להתעדכן בכתבות רלוונטיות באתר, בעבר פורסם שכן וכתבה זו התייחסה לפרסומי העבר.

הסרת שיער לצמיתות

קיום קיימות שתי שיטות שבעזרתן אפשר להסיר שיער לצמיתות, הראשונה היא אפילציה והשנייה היא בלייזר, השיטות שונות זו לכל אחת יתרונות משלה, בין השיטות מחירים שונים. אפילציה משמידה את שורש השיערה ע"י שרפתו בפולס חשמלי, על כל שיערה ושיערה יש לטפל בנפרד ואילו הלייזר משמיד את השיערות ע"י פגיעה במלנין השיערה ע"י פולסי אור סדירים הגורמים להשמדתו, בשיטה זו ניתן לטפל באיזורים רחבים של גוף כיוון שפולס האור תלוי השטח הפנים של מכשיר הלייזר ולא במחט חשמלית בזו של האפילציה.

תחום הסרת שיער לצמיתות התפתח בשנים האחרונות ובעזרת טכנטלוגיה מתקדמת אפשר כיום להסיר שעיר לצמיתות בבית באמתעות מכשירים ביתיים כמו לדוגמא – הסרת שיער לצמיתות me וכמובן קיימים עוד מכשירים ביתיים שונים אבל יש הסדל בניהם להסרת שיער בלייזר לצמיתות, מכשירים אלה יותר חלשים ממכשירי הלייזר הגדולים והטיפול במכשירים אלה הוא יותר ארוך ואיטי, מה גם שצריך לתחזק את המכשירים להלחליף נורות כל כמה חודשים של פעילות מה שיכול לייקר את הפעילות.

הסרת שיער לצמיתות לגברים ונשים:

הסרת שיער לצמיתות נפוצה באוכלוסיית גברים ונשים כאחד וכמו כן המחירים הם שונים בין שני המינים, הסרת שיער לצמיתות מחירים לגברים ונשים נובעת מאזורים שבהם יש לגברים יותר שיערות מנשים וככה הטיפולים יהיו יותר ארוכים, כמו לדוגמא הסרת שיער לצמיתות בחזה והסרת שיער לצמיתות בפנים.

האם הסרת שיער לצמיתות מתאימה לכל האנשים?

הסרת שיער לצמיתות לשיער בהיר עם עור בהיר היא בעייתי באמצעות הלייזר, אף בשיטת האפילציה ניתן להסיר שיער לצמיתות בכל הגוונים של העור והשיערה.

הסרת שיער לצמיתות מחירים:

המחירים הסופיים של הסרת שיער לצמיתות ייתנו במכוני הסרת שיער בלייזר לאחר פגישת הייעוץ שבו יבחנו גוון השיער וצבע העור, ככול שצבע העור יותר בהיר וגוון השיער יותר כהה, ככה הלייזר יידע להפריד בין העוד לשיער והפגיעה בשורש השיערה – המלנין תהיה יותר חזקה. המחירים יכולים לנוע הין 700 שח אם זה איזורים קטנים ועד ל 14000 שח אם זה להסיר שיער לצמיתות בכל הגוף.

איך אפשר להוזיל את מחירי הסרת שיער לצמיתות?

הסרת שיער לצמיתות השוואת מחירים מומלצת לפני שקובעים עם מכון מסוים, באמצעות השוואת מחירים תוכלו להוזיל את המחירים ולקבל הנחות של מאות ואלפי שקלים תלוי באזור המטופל, באמצעות פעולה שפוטה ביותר, של מילוי הטופס בצד שמאל, מכוני הסרת שיער בלייזר יחזרו אליכם עם הצעת מחיר.

 

עדכון לכתבה:

הסרת שיער בלייזר כבר אינה מוגדרת הסרת שיער לצמיתות אלא כיום ההגדרה העדכנית היא: הסרת שיער בלייזר לטווח ארוך.