הסרת שיער בלייזר שאלות ותשובות

הסרת שיער בלייזר שאלות ותשובותאנו חיים בעידן הפייסבוק, אינסטגרם והיוטיוב, כאשר כל אירוע קטן כגדול מצולם, מתועד ומועלה לרשת בציפייה לפידבקים מכמה שיותר צופים. בעידן זה, שבו חלומם של כל נער ונערה הוא להיות מפורסמים, חשיבות המראה החיצוני הולכת וגדלה. כתוצאה מכך גם תחום טיפולי האסתטיקה והרפואה האסתטית הולך ומתרחב. אנשים רבים יותר, גברים ונשים, בגילאים צעירים ומבוגרים כאחד נעזרים במגוון הטיפולים על מנת לשפר את מראם. אחד הטיפולים הנפוצים הנו הסרת שיער בלייזר. אומנם טכנולוגית הסרת שיער בלייזר קיימת מסוף שנות ה-90, אך עדיין נחשבת לתחום חדש יחסית ולכן ניתן למצוא בעולם הסרת שיער בלייזר שאלות רבות המעניינות את הלקוחות הפוטנציאלים. ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ותשובות בתחום הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר שאלות ותשובות:

האם הטיפול כואב?

הסרת שיער בלייזר עשויה לגרום לתחושת אי נוחות ואף כאב קל. עוצמת הכאב תלויה באזור הטיפול ובסיבולת הכאב המשתנה בין אדם לאדם. באיזורים רגישים כמו מפשעות ובית השחי סביר שתחושת הכאב תגבר, אך מטופלים מציינים שרמת הכאב נמוכה יותר מאשר הסרת שיער בשעווה.

האם יש סיכון מבחינה בריאותית?

מדובר בטיפול בטיחותי כל עוד הוא מבוצע על ידי גורם מוסמך בעל הכשרה מקצועית. כמו כן, היכולת שקיימת היום להתאים את המכשיר לסוג העור והשיער מעלה את סיכויי הצלחת הטיפול ומפחיתה סיכונים.

האם יש תופעות לוואי?

תופעת הלוואי הנפוצה לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר היא גירוי קל ואדמומיות של העור באזור המטופל. אך תופעה זו תחלוף בדרך כלל תוך יום יומיים. במקרה של שימוש לא נכון במכשיר בידי גורם לא מקצועי, או במקרה של חשיפת האזור לשמש לאחר טיפול, עשויה להיווצר כוויה ולכן יש לבחור בקפידה את הגורם המטפל ולהישמע להנחיות הרפואיות לאחר הטיפול.

 כמה טיפולים נדרשים?

מספר הטיפולים משתנה בין אדם לאדם, סוג האיזור המטופל וסוג השערה. כמעט בכל המקרים מדובר על מספר טיפולים כיוון שהשיער צומח במחזורים ולא בו זמנית וכל טיפול מגיע למחזור צמיחה אחר. לכן, חלק מהמטופלים יזדקקו למספר מועט של טיפולים וחלק יזקקו למספר רב יותר של טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.