הסרת שיער בלייזר המלצות ועובדות שכדאי לדעת

הסרת שיער בלייזר המלצות ועובדות שכדאי לדעת

ידוע כי הסרת שיער בלייזר היא השיטה המומלצת ביותר להסרת שיער לטווח ארוך ובכלל. ההמלצות לביצוע הסרת שיער בלייזר דווקא נובעות מניסיון מתמשך של טיפולים במשך כעשור, מהתוצאות שניתן לראות בשטח ומחוות דעת המטופלים ואנשי המקצוע בתחום.

למצוא מכון מומלץ

אז כן, הסרת שיער בלייזר היא השיטה המומלצת, אבל האם ניתן להסיר שיער בכל מכון או שיש מקומות יותר מומלצים ופחות מומלצים? כדאי לדעת שעל פי החוק במדינת ישראל, הפעלת מכשירי הרנטגן חייבת להיעשות על ידי רופא, או על ידי טכנאי מוסמך או אחות, בהשגחת הרופא. לא מדובר בהמלצה אלא בחוק שנועד לשמור על בריאותנו. מסיבות שונות החוק אינו נאכף למרות ההמלצה, וניתן למצוא גם קוסמטיקאיות המתהדרות במכשירי לייזר. באופן כללי, ההמלצה היא לוודא כי המכון בו אתם מבצעים את הסרת השיער הוא מכון המקפיד על החוק שומר על בריאותכם. מכון כזה יהיה מכון מומלץ.

פרמטרים נוספים לבחינת מומלצות המכון

  • כמובן שכדאי לאסוף מידע על הסרת שיער בלייזר המלצות ועוד, מחברים ומכרים שעברו טיפולים כאלה ויכולים להמליץ או לא להמליץ על המקום בו קיבלו את הטיפול. רצוי שינמקו את ההמלצה או את דיס-ההמלצה, ויסבירו את יתרונות וחסרונות המקום כפי שהם חוו, ולא יסתפקו בהמלצה כללית. המלצה להסרת שיער בלייזר מחברים היא הדרך הטובה ביותר למצוא מכון מומלץ.
  • לפני שתחתמו על חוזה התקשרות מחייב דברו עם הצוות הרפואי וודאו כי מדובר בצוות מקצועי. ההליך המומלץ להסרת שיער חייב להיות מוסבר על ידי צוות מקצועי, כולל בדיקות התאמה שונות ופגישת ייעוץ מקדימה.
  • לא לכולם מומלץ לעבור הסרת שיער בלייזר. בדקו שאתם אכן עומדים בתנאים הנדרשים והמומלצים כדי שלא ייגרם לכם נזק כלכלי במקרה הטוב, וגופני במקרה הרע.
  • מכון מומלץ מעניק מספר טיפולים מסוים במחיר הנקוב. מכון שמציע לכם טיפולים ללא הגבלה עד שתהיו מרוצים יודע מראש שלא תהיו מרוצים מהתוצאות ולא מומלץ להיכנס איתו להתקשרות בכלל.
  • מומלץ מאוד לבדוק את מוניטין המכון המדובר, שכן מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת שחבל שתרד לטמיון. אל תתעצלו וחפשו חומר על המכון, גם אם קיבלתם המלצה מחברים.