הסרת שיער בלייזר – המלצות וחוות דעת

הסרת שיער בלייזר – המלצות וחוות דעת ועוד דברים שצריך לדעת

למה אנשים מסירים שיער בלייזר?

באמת שאלתם את השאלה הזו? זה לא ברור? אנשים מסירים שיער בלייזר משום שאידיאל היופי מחייב אותנו להיות נקיים ומטופחים. אשה או גבר שעירים נחשבים לברבריים וחסרי מודעות עצמית. מעבר לזאת, אנו חיים במדינה שטופת שמש כך שרובינו מעדיפים ללבוש בגדים קצרים שחושפים את העור.

נוסף על כך, השיער המיותר גורם לריח רע שעלול להשפיע על הרושם שהאדם יוצר על הסביבה ואם בוחנים את השיטות השונות של הסרת השיער מגלים שרובן גורמות לשעבוד – גילוח השיער לא תולש אותו מהשורש, גורם לו לגדול במהירות, מעבה אותו ותוך יומיים העור הופך לדוקרני והסרת שיער במשחה מובילה לאותן תוצאות כמו הסרת שיער בגילוח. הסרת שיער בשעווה לעומת זאת, תולשת את השיער מהשורש ועל ידי כך מדללת אותו (כדי להפחית את כמות השיער יש צורך בהתמדה) אך היא כואבת, מלכלכת ודורשת ידיים מיומנות. ישנן שיטות נוספות להסרת שיער אך אף אחת מהן לא יעילה כמו הסרת שיער בלייזר.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר

כן זה אפשרי! להיות חופשי מהשיער המיותר!

הסרת שיער בלייזר הינה שיטה פופולארית להסרת שיער מיותר. לא לחינם הפכה השיטה לנפוצה כל כך וניתן לראות כי יש לה יתרונות רבים.

להלן 5 יתרונות של הסרת שיער בלייזר:

  1. הסרת שיער בלייזר יכולה להפחית עד כ – 90% מהשיער המיותר כאשר השיער שנותר הופך להיות בהיר ומעודן יותר.
  2. מכיוון שהלייזר משמיד את שורשי השיער הוא מפסיק את השעבוד והמטופל לא צריך "לבלות את חייו" עם סכין הגילוח, המכשיר הביתי להסרת שיער, השעווה וכו'.
  3. הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטה בטוחה (כל עוד היא מתבצעת על ידי מכשיר איכותי ומטפל מוסמך).
  4. מכשירי הלייזר יכולים לטפל בשטחים גדולים – כמו למשל: הרגליים או הגב, הדבר חוסך זמן ומייעל את התהליך.
  5. בניגוד לשיטות אחרות שעשויות לפגוע בעור (כמו למשל: שעווה, גילוח וכו'), הלייזר משאיר את העור חלק ואסתטי.

הסרת שיער בלייזר – לקבל המלצה מהסביבה

למרות היתרונות הרבים של הטיפול בלייזר הוא עלול לגרום לתופעות לוואי וישנם מקרים בהם הטיפול לא מצליח. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה ולהפחית את הסיכונים יש לפנות אל מכון מקצועי ובעל ניסיון ולעבור בדיקה והתאמת טיפול אצל רופא שמתמחה בתחום. הרופא המטפל בודק את המטופל ובוחן את מצבו הרפואי, גוון עורו, סוג וצבע שיערו וכו' ובמבצע תיאום ציפיות כדי למנוע אי הבנות בנוגע לתוצאות האפשריות של הטיפול.

פרטים נוספים שיש לבדוק הם: סוג המכשיר, האם הוא תקין והאם הוא אושר על ידי רשויות הבריאות ומשרד הבריאות הישראלי. חשוב מאוד לבדוק את מידת ההצלחה של טיפולי המכון, כדי לקבל חוות דעת מומלץ לגשת אל חבר טוב או בן משפחה ולבקש המלצה על הסרת שיער בלייזר, בחלק מהמקרים הקרובים יוכלו לספק המלצות על הסרת שיער בלייזר בעצמם או יכירו אנשים שביצעו את הטיפול ויבררו מה דעתם על המכון. כמו כן, מומלץ לקבל המלצה מרופא עור מקצועי.