הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופות חולים – סיקור

הסרת שיער בלייזר בשיתוף קופות חולים – דברים שחשוב לדעת!

טיפולי הסרת שיער בלייזר הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של רבים – בין אם מדובר על נשים, גברים או צעירים שמאסו בשיטות הסרת השיער הישנות (סכיני גילוח, משחות, שעוות ושאר הדרכים המשעבדות) והחליטו לחשוב בגדול ולבחור בשיטת הסרת השיער המתקדמת והיעילה ביותר – הלא היא הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר.

נסביר בקצרה על עבודתו של המכשיר:

מכשיר הלייזר שמייצר את קרן האור שולח קרן לייזר אחידה וחזקה שחודרת לעור, פוגעת בשורש השיער, מחממת אותו ומחלישה אותו עד שהוא מפסיק לצמוח.

באמצעות הסרת שיער במכשיר לייזר ניתן להסיר כמות גדולה של שיער ולהפחית עד כ – 90% ממנו. ההצלחה הרבה של הטיפולים והביקוש אחר השיטה המתקדמת הובילו להקמת מכונים וקליניקות בכל רחבי הארץ. כמובן שהטיפולים היעילים מבוקשים גם ברחבי העולם.

הסרת שיער בלייזר – לא רק טיפול אסתטי

טיפול הסרת שיער בלייזר עדיף שיתבצע ע"י צוות רפואי מקצועי ומוסמך.

טיפולי הסרת שיער בלייזר או בשיטות מתקדמות אחרות נחשבים לטיפולים אסתטיים שתורמים למראה החיצוני של האדם. מכיוון שלא מדובר על טיפולים רפואיים ובמחשבה ראשונית נראה כי לא קיים קשר בינם ובין המצב הרפואי של האדם (חוץ ממקרים בהם מדובר על מחלות נדירות שגורמות לצמיחת שיער או שימוש בתרופות שגורמות לצמיחת שיער), אין הצדקה לחיפוש אחר קופות חולים שמעניקות הנחות לטיפולי הסרת שיער. רגע. אבל למה אתם מתבאסים? חכו, זוהי רק ההקדמה.

למרות שהסרת שיער אינה נחשבת לטיפול בריאותי יש קשר בין רפואה ובין הטיפולים של הסרת השיער בלייזר משום שהטיפולים חייבים להתבצע על ידי צוות מוסמך ובעל ניסיון (או ע"י צוות רפואי השעבר הכשרה מתאימה). מעבר לזאת, חשוב לדעת שהטיפול לא מתאים לכולם – הסרת שיער בלייזר לא מתאימה לבעלי שיער בהיר, לאנשים שצורכים תרופות נגד פצעי אקנה, לחולי סרטן שמבצעים טיפול כימותרפי, לחולי זאבת, לנשים בהריון ולמצבים נוספים. במקרים של שיעור יתר שנובע מבעיות הורמונליות למשל, יש לבדוק את מקור הבעיה ולהתחשב בה במהלך הטיפול. צוות מקצועי ידע כיצד להתמודד עם המצב ולהעניק למטופל טיפול יעיל שיכול לשלב בין שימוש בתרופות ובין טיפולי לייזר.

כמו כן, ידוע שיש קשר בלתי נפרד בין הגוף והנפש וכאשר אדם מרגיש נוח עם גופו – דבר שטיפולי הלייזר מסייעים לו, משתפרים בטחונו העצמי ומצב רוחו ומכאן – גם מצבו הבריאותי.

קופות החולים שהבינו זאת החלו ליצור קשרים עם מכוני הסרת שיער בלייזר ולהציע לחברי הקופה שלהם מחירים משתלמים והנחות מיוחדות. במוכני הסרת שיער רבים אפשר לקבל הנחות באמצעות ביטוח משלים שנקרא בשם: שב"ן, ביטוח זה מעניק לחבר הקופה שירותים נוספים. מעבר לזאת, ישנם ביטוחים אחרים וכמובן שההנחות ניתנות בהתאם לסוג הביטוח ולקופת החולים בה רשומים – בין אם מדובר על קופת חולים מכבי, קופת חולים כללית, קופת חולים לאומית או קופת חולים מאוחדת.

לבדוק את האפשרויות שהשוק מציע ולנצל את ההנחות

אתם כבר חברים בקופת החולים – אז למה שלא תבדקו מה היא מציעה לכם?

ידוע שהמחיר של טיפולי הסרת שיער בלייזר אינו נמוך אך אנשים שמשועבדים להסרת שיער יודעים טוב מאוד גם כמה כספים הם מוציאים על רכישת שעווה, סכיני גילוח, משחות ושאר שיטות להסרת שיער, כך שבסיכומו של דבר טיפולי הסרת שיער בלייזר משתלמים גם מבחינה כספית וגם מבחינה נפשית משום שהם מסירים מהמטופל עול כבד, חוסכים לו אנרגיות וזמן ומאפשרים לו לנהוג בספונטניות ולא לתכנן מראש כל הליכה לים או לבריכה.

כפי שציינו – לצד המחירים הגבוהים של טיפולי הסרת שיער בלייזר ניתן למצוא הנחות רבות ומשתלמות, אחרי הכל – התחרות הקשה בין מכוני הסרת השיער תורמת למטופלים משום שהיא גורמת לכל מכון לנסות להוזיל את המחירים כדי להצליח למשוך לקוחות.

באופן כללי ניתן לומר שהסרת שיער בלייזר ברגליים תעלה בסביבות 4,500 ₪, הסרת שיער בפנים תעלה כ – 1,800 ₪ והסרת שיער בידיים תעלה כ- 2,750 ₪. כדי לקבל מידע על המחירים מומלץ לערוך השוואה בין מכונים שונים ולבדוק האם למכון בו אתם מתעניינים יש הסדר עם קופת החולים – היום ניתן לבצע את כל הבדיקות בקלות דרך האינטרנט.

דבר שחשוב להקפיד עליו הוא בדיקת המכון – במידה ומכון כלשהו מציע מחירים נמוכים באופן קיצוני או במידה ויצא למכון שם רע לא כדאי לפנות אליו (אנו אומרים זאת בעדינות) ועדיף לבחור במכון שגובה מחיר גבוה יותר אך מטפל בלקוחותיו באופן מקצועי, משתמש במכשירים חדישים שנבדקו ואושרו על ידי רשויות הבריאות – משרד הבריאות הישראלי, תו התקן האירופאי ה- CE וה – FDA, מחויב לתהליך ממושך ונוהג בשקיפות ואמינות.

כמה דגשים חשובים לפני טיפול הסרת שיער בלייזר

החשיבות הרבה של  ביצוע בדיקת התאמה והבנת ההליך הטיפולי

לא משנה באיזה מכון להסרת שיער בוחרים והאם התקבלה או לא התקבלה הנחה יש להקפיד לבצע בדיקת התאמה ולהבין את התהליך. בדיקת ההתאמה צריכה להתבצע על ידי הרופא או צוות מוסמך. במסגרת הבדיקה צריך הרופא או הצוות הרפואי לבחון את מצבו הבריאותי של המטופל, את צבע שערו, את אופן הצמיחה של השיער ואת גוון עורו. בהתאם למאפיינים הללו צריך המטפל להחליט האם המטופל מתאים להליך ואם כן – להתאים את עוצמת קרני הלייזר לטיפול.

האבחון אינו הדבר היחיד שיש לבצע במהלך הפגישה ובמסגרתה צריך הצוות הרפואי גם להסביר למטופל על הליך הטיפול – על הזמן הדרוש, על כמות הטיפולים ותדירותם, על תהליך הצמיחה, על אחוזי ההצלחה הצפויים, על דרכי האלחוש (קירור ומשחות אלחוש), על נקיטת זהירות מפני שמש, על תופעות הלוואי האפשריות, על ההכנה לטיפול ולענות על כל השאלות של המטופל. רופא מקצועי או הצוות הרפואי המטפל שנוהג בסבלנות ומספק הסברים ברורים יוכל להקל על המטופל בצורה ניכרת ולהפוך את התהליך להרבה יותר רגוע.

מה יש לכם להפסיד? בצעו בדיקה והגיעו להחלטות שנכונות לכם

הסרת שיער בלייזר יכולה להיות הרבה יותר זולה באמצעות קבלת הנחות מקופות החולים שעובדות בשיתוף פעולה עם מכוני לייזר להסרת שיער. אך כפי שציינו – גם במקרה ואתם זכאים לקבל הנחה חשוב שתבדקו את רמת המקצועיות של המכון ולא תסתנוורו רק מההנחה.

הסרת שיער בלייזר בכל מקום בגוף תאפשר לכם להשתחרר מנטל משמעותי שמלווה אותנו במשך כל השנים ודורש מאיתנו לעסוק בהסרת השיער באופן עיקש. אנו מדגישים כי הסרת שיער בלייזר אינה מבטיחה הסרה של 100% כמו שחלק מהמכונים מבטיחים ללקוחותיהם ובעצם מטעים אותם, אך היא כן יכולה להגיע להצלחה רבה ולהסיר עד כ-90% מהשיער.

החיסכון בזמן, החיסכון בקניית תכשירים ומכשירים שונים להסרת שיער במשך כל החיים, היכולת לנהוג בספונטניות – ללבוש מכנס קצר ולצאת לטיול והאפשרות לטפל בשטחים גדולים ולהקל על הכאב הופכים את הלייזר לשיטה הפופולארית ביותר.

אם ערכת השוואת מחירים, דיברתם עם המכונים ובדקתם האם מגיע לכם לקבל הנחה ,זכיתם לתשובה חיובית, בחנתם את כל הפרטים החשובים שהזכרנו והחלטתם ללכת על זה ולעבור את הטיפול נותר לנו רק לאחל לכם בהצלחה!

הבהרה חשובה:

כתבה זו היא סיקור בלבד, הנתונים יכולים להשתנות, לאתר זה אין קשר למכוני הסרת שיער בלייזר או לקופות החולים.