הסרת שיער בלייזר או dpc ? סיקור

איזה שיטה להסרת שיער עדיפה: הסרת שיער בלייזר או DPC ? (דעה)

כמובן נקדים ונאמר שכתבה זו היא סיקור בלבד, לאתר זה אין קשר עם המכשירים המדוברים, אם מצאתם טעות בכתוב נשמח שתעדכנו אותנו ואנחנו נעדכן את הכתבה בהתאם.

לשתי שיטות להסרת שיער יתרונות וחסרונות לכל אחת על פני האחרת, הסיבה נובעת ממבני המכשיר, אחת משתמשת בקרן לייזר בעלת אורך גל מוגדר והשנייה משתמשת בפולסי קרן אור ואינו מכיל אורך גל אור קבוע, בכתבה זו אנחנו נעמוד עליהן ואולי נעזור לכם להחליט איזו שיטה להסרת שיער עדיפה עבורכם:

יתרונות הסרת שיער בלייזר לעומת DPC:

הסרת שיער באמצעות הלייזר היא יותר "אגרסיבית" עוצמת קרן הלייזר היא יותר גבוהה מעוצמת אנרגיית האור הנפלט ממכשיר ה DPC, לכן יעילות הסרת שיער בלייזר יותר גבוהה במספר טיפולים קטן יחסית לעומת שיטת DPC שבה תצטרכו מספר טיפולים רב יותר לעומת הסרת שיער בלייזר.

כמו כן למכשירי הלייזר שטח פנים רחב מאוד ובמספר פולסי לייזר בודדים ניתן לכסות אזור רחב.

יתרונות DPC לעומת הסרת שיער בלייזר:

כמו שאמרנו מכיוון שעוצמת מכשירי הבזקי האור – DPC יותר נמוכה מזו של הלייזר כך גם הכאבים שהמטופל מרגיש הם פחותים מזו של הלייזר, אז אם יש לכם עור רגיש שיטת ה DPC יותר טובה עבורכם.

מחירי הסרת שיער בלייזר לעומת הסרת שיער ב DPC:

מכשירי ה DPC הם יותר זולים ממכשירי הסרת שיער בלייזר, לכן הטיפולים במכשיר זה יהיו יותר זולים וכמו כן תמצאו יותר מטפלות וקוסמטיקאיות שברשותן מכשיר זה להסרת שיער במקום הלייזר, הסרת שיער מחירים יקרים יותר במכשירי הלייזר

מגבלות צבע עור וגוון שיער במכשירי הלייזר לעומת מכשירי ה DPC:

להסרת שיער באמצעות הלייזר יש מגבלות, לא ניתן להסיר שיער לצבע עור כהה מחשש לכוויות וכמו כן ג'ינג'ים ובלונדיניים הם כמעט מחוץ לתחום של הלייזר לכן לא מסירים שיער בלייזר לבעלי צבעים אלה.

להסרת שיער באמצעות DPC אין כמעט מגבלה וניתן להסיר שיער לבעלי כל גווני השיער והעור אך הטיפולים ייקחו הרבה מאוד זמן וצריכים סבלנות רבה.

הבהרה:

לאתר זה אין שם קשר למכשיר המסוקר, (הכתבה היא סיקור בלבד),

הנתונים יכולים להשתנות, יש להתעדכן באתר היצרן או מול מכוני הסרת שיער בלייזר