הסרת שיער בחוט – לאילו אזורים זה מתאים?

הסרת שיער בחוט – לאילו אזורים זה מתאים? ואיך לעשות זאת?

שיער בפנים עשוי להיות מביך מאוד ולפגוע במראה החיצוני בצורה ניכרת, לכן מחליטות נשים רבות להפטר מהשיער המיותר באמצעות דרכים שונות, כאשר אחת הדרכים היא שימוש בחוט.

שיטת הסרת שיער בחוט החלה כבר לפני שנים רבות ומשום שהיא יעילה ביחס לשיטות אחרות – כמו: למשל שימוש בסכין גילוח שגורם לשיער להפוך לעבה וכהה יותר או קרמים להסרת שיער שעלולים לגרום לפצעונים בשל הכימיקלים שהקרם מכיל היא נחשבת לפופולארית. כדי להסיר את השיער המיותר בדרך זו יש צורך בחוט תפירה וידיים טובות ומדויקות – דבר שאולי נשמע פשוט אך ממש לא מובן מאליו – לכן פונות רוב הנשים לקוסמטיקאיות מנוסות. השימוש בחוט מתאים במיוחד לעור הפנים – לגבות, לשפם ולסנטר.

איך מסירים שיער באמצעות חוט ומהם היתרונות של השיטה?

הסרת שיער באמצעות חוט מתבצעת על ידי ליפוף החוט מסביב לעצמו והצמדתו לעור. כאשר מותחים את החוט נכלאת השיערה ונתלשת. השיטה נחשבת ליעילה משום שלמרות שהיא כואבת – כאב שנחלש עם הזמן משום שהשיערות נחלשות והופכות לדלילות יותר, היא סטרילית, בטוחה, מתאימה לאזורים עדינים, אינה כוללת חומרים כימיים, מורטת את השיערות מהשורש וזולה – המחיר של החוט הוא 5 שקלים. השיטה נחשבת לזולה יחסית גם אם מבצעים את הטיפול אצל קוסמטיקאית. כמו כן, אפשר לרכוש חוט ייעודי – מדובר על מכשיר סליק שעולה כ- 119 ₪. השיער צומח לאחר שבועיים – שלושה.

על חוט השיערה

אם החלטתן להסיר שיער בפנים באמצעות חוט ואתן לא מעוניינות לבצע את ההסרה בעצמכן – לא באמצעות חוט פשוט וגם לא באמצעות המכשיר תוכלו לפנות אל קוסמטיקאית מקצועית. כדי למצוא קוסמטיקאית מתאימה מומלץ לפנות אל חברות, קולגות או בנות משפחה ולבקש המלצות. כמו כן, ניתן לגלוש באתרים שונים, לקרוא חוות דעת על קוסמטיקאיות ולבחור בבעלת מקצוע שנראית לכן מתאימה. רצוי לבחור בקוסמטיקאית שמקבלת את לקוחותיה במקום נגיש כך שיהיה לכן קל להגיע – כפי שהזכרנו יש לחזור על הטיפול מידי שבועיים – שלושה שבועות.

שיהיה לכן בהצלחה!