הסרת שיער באמצעות סוכר בשדרות

תחום הסרת השיער התפתח בשדרות בצורה גבוהה בעת האחרונה. כעת ניתן למצוא אופציות איכותיות אשר גורמות לכאב מופחת. לבטח אתם מכירים את שימוש במכשירי לייזר ואפליציה. שיטת ההסרה השכיחה ביותר היא שימוש בשעווה, כאשר ישנם שני סוגים של שעווה להסרת שיער, שעווה מדבש דבורים ושעווה מסוכר, הפעם נדבר על שימוש בשעווה מסוכר למטרות הסרת שיער. שיטת ההסרה באמצעות שעווה היא ותיקה ולאורך השנים למידת תחום הסרת השיערת התפתחה, כאשר נוצרה הבנה כי ניתן להימנע מחוסר הנעימות שמלווה לשימוש בה.

הסרת שיער בסוכר בשדרות

האם אפשר לעשות את זה בבית?

השימוש בשעווה שעשויה מסוכר ומחומרים טבעיים ,למטרות הסרת שיער, הוכח כנוח יותר. במאמר זה נסביר כיצד דרך זאת עובדת ונסביר על אנשי המקצוע שמיומנים בשיטת הסרת השיער בסוכר. כמו כן יש לדעת הסרת השיער בעזרת סוכר יכולה להתבצע באופן עצמאי ללא צורך בעזרת מטפל כזה או אחר, בפינה הנוחה בבית שלכם. היות ש תחום הסרת השיער בסוכר התפתח, החנויות השונים התמלאו להם באופציות מגוונות ובמוצרים שיוצרו לאחר מחקר רציני שנעשה על ידי החברות השונות.
כמובן ניתן לבצע הסרת שיער בגבות בשדרות העזרת סוכר, רק צריך לוודא שאתם לא קרובים לאזורים רגישים כמו עיניים, ריסים או עפעפיים הזמן הפעולה על מנת להמנע מנזקים.

הסבר כללי על הסרת שיער בעזרת סוכר

כמו שאמרנו, תחום הסרת שיער באמצעות סוכר בשדרות הפך למגוון, אך לפני תמהרו להגיע אל רשתות הפארם בשדרות בכדי לרכוש את אחד המוצרים, נרצה לתת לכם מידע כללי על התחום, בכדי שתבינו על האופי של שיטה זאת.

הרציונל העומד מאחורי הסרת שיער בסוכר ושימוש בשעווה באופן כללי הוא יכולת ההידבקות של עיסת הסוכר אל העור ויכולת משיכת שורש השערה. ניתן להסיר את הדבר בעזרת שימוש ברצועות בד. השוני בין השימוש בשעוות דבש לשעוות סוכר הוא בכאב הנגרמת כתוצאה משיכת רצועת הנייר. נהוג באלכוהול ובחומרי חיטוי לאחר השימוש בשעוות דבש. לעומת זאת לאחר טיפול בסוכר צריך להשתמש במים וסבון. החומרים לייצור שעוות סוכר, הינם 100% טבעיים ונלקחים מצמח קנה הסוכר, ממנו מיוצר הסוכר המוכר בו אנו משתמשים ביום יום למטרות שונות. כמובן שאם אתם מתעניינים בהסרת שיער באמצעות שעווה בשדרות אז אתם יותר ממוזמים להיכנס למאמר ולקרוא מידע מוסף.

טיפול הסרת שיער בסוכר על ידי מטפל בשדרות

מטפלים רבים בשדרות נוהגים להשתמש בהסרת שיער באמצעות סוכר ,כאשר הם צברו כישורים בכדי שהטיפול יתקבל בצורה חסרת כאב. כדאי לדעת כי למרות שאפשר להשתמש באופן עצמאית בשיטת הסרת השיער בעזרת סוכר, אותם קוסמטיקאים יכולים להשתמש בניסיון שצברו בכדי להקל עליכם את הטיפול. קוסמטיקאית מקצועניים ידעו לזהות את הרגישות הפרטנית הקיימת בעור שלכם וכך יוכלו להתאים לכם מוצר שימושי יותר.

לרוב, מומחים משתמשים בחומרים שפיתחו בעצמם, מחומרים טבעיים כאשר ישנם כאלו שקונים את המוצרים שיוצרו על ידי חברות אחרות שקיימים בשוק. לפני תחילת הטיפול באמצעות קוסמטיקאים, יש לוודא כי אכן את מצוידים במידע על הרגישויות השונות הקיימות בעורכם. לקוח שיקבל טיפול מבלי לבדוק את גופו יכול לקבל טיפול שגוי שיגרום לנזק רפואי. יש לקבל המלצות מכאלו שקיבלו טיפול מהמומחים הנמצאים בשדרות. מהיותו פרטי טיפול זה יכול לנוע בין עלויות שונות ולהיקבע לפי הניסיון של המטפל. אם כבר איש מקצוע אז כדאי לברר על קוסמטיקאית מומלצת בשדרות כדי להבטיח את אחוזי הצלחת הטיפולים.

שימוש בסוכר בצורה עצמאית בשדרות

התחרות על תחום הסרת השיער בסוכר בשדרות הפכה לגדולה עד מאוד בשנים האחרונות ולצד המוצרים הידועים לכול להסרת שיער בעזרת שעוות דבש דבורים, יוצרו מוצרים העשויים מסוכר, מחומרים טבעיים ונוחים לא פחות ואפילו יותר משעוות דבש הדבורים. לכן, יש לדעת כי ישנם דרכים רבות להסרת שיער באמצעות סוכר שקיימות על מדפי החנויות השונות.

בעת שאתם קונים תערבות העשוי מסוכר למטרות הסרת שיער, יש לבדוק את החומרים מהם הדבר מופק ולוודא שאתם לא רגישים מכול סוג שהוא לחומרים אלו. שימוש בסוכר להסרת שיער יכול להתבצע באופן עצמאי בביתכם. יש לקרוא את הוראות השימוש להכנת התערבות הרשומות על המוצר. לרוב, הדבר כרוך חימום התערבות במיקרו או על ידי שימוש בבישול התערובת על ידי חימום בסיר. זמני ההכנה הם שונים בין מוצר למוצר. שימוש באופן עצמאי מצריך זהירות תוך כדי הקפדה על סטריליות. בכול מקרה של התפתחות אלרגיה לאחר השימוש בהסרת שיער בעזרת סוכר, יש ליצור קשר למטפל בשדרות.

הכנת תערובת סוכר להסרת שיער בצורה ביתית בשדרות

ישנן שיטות עתיקות להכנת תערובת סוכר להסרת שיער באופן ביתי שנמצאות בשימוש על ידי נשים וגברים משדרות. שיטות אלה פשוטות עד מאוד ומצריכות כמה חומרים שנמצאים בכול בית. לרוב הדבר מצריך סוכר לבן בו אנחנו משתמשים למטרות שונות בחיי היום יום למטרות שונות, מים ומיץ לימון. את המוצרים מניחים בתוך כלי מתכת ומחממים לזמן קצר על אש קטנה בכדי לא לשרוף את הסוכר ולהזיק למוצר. יש לערבב מבלי להפסיק בעת הבישול עד שמתקבלת תמיסה דביקה.

לאחר סיום הבישול מניחים את התערובת בצד בכדי שתוכל להתקרר למשך כרבע שעה. לאחר מכן ניתן למרוח את התערבות על העור ולהסיר את הדבר בעזרת חתיכת חיתול המותאמת למטרה זאת. גם כאן, מומלץ לבדוק אם אתם סובלים מרגישות היכולה לגרום לסבל כזה או אחר. במקרה של בעיה רפואית יש להתקשר לקוסמטיקאית בשדרות.

דרכים נוספות להסרת שיער בשדרות

טכנולוגיית הסרת השיער התפתחה בשדרות בזמן האחרון ועכשיו ניתן להיפטר מהשיער בדרכים רבות. טכנולוגיית הסרת השיער הצליחה לפתח שיטות להסרת שיער לצמיתות בשדרות על ידי טיפול בקרן לייזר ובמכשירי אפילציה. שירותים אלה ניתנים על ידי הקוסמטיקאיות השונות הנמצאות בשדרות. כמו כן, שיטה נוספת מוכרת היא גילוח השיער בעזרת סכין המיועד לכך. גם תחום זה עבר שינויים לטובה בשנים האחרונות וכעת ניתן למצוא אפשרויות רבות הנמצאים ברשתות הפארם השונות. יש לזכור ששיטות אלו מצריכות בדיקה מוקדמת ורצינית של הגוף והרגישויות הקיימות בגופכם.