הסרת שיער באוזניים בלייזר – האם לצמיתות? – עדכון: 2020-10-16 12:11:54

הסרת שיער באוזניים בלייזר נפוצה ביותר אצל גברים

כמו הגיל ככה השיער באוזן שלהם ובאף מתחילים להתעבות ולגדול יותר. ישנן מספר דרכים להסרת שיער לצמיתות מהאוזניים (לטווח ארוך) או לשלוט על צמיחת שיער האוזן שרובם אינם כואבים ומהירים.

הסרת שיער באוזניים בלייזר - הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים

שיער באוזניים, הוא אי נוחות שמבזבזת לך הרבה זמן וזהו אזור שקשה להסתירו. כתוצאה מכך, יותר ויותר גברים בוחרים להשקיע קצת זמן וכסף ולטפל בשיער האוזן שלהם באופן קבוע ולבצע הסרת שיער באוזניים בלייזר או יותר נכון להגיד הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים.

הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים

אם ברצונך לבצע הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים ובאופן קבוע, יש שתי אפשרויות. האפשרות הוותיקה ביותר היא אלקטרוליזה, לעתים קרובות הליך זה כואב במיוחד כשמבצעים באזור האוזן. בגלל ששיער האוזן הוא כל כך עבה זה לוקח הרבה טיפולים הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים בדרך זו. העלות במונחים של זמן היא גבוהה ואתה צריך עשרות מפגשים המפוזרים על פני 8 חודשים עד שנה כדי להסרת שיער באוזניים בלייזר של כל השיער.

עדכון לכתבה: הסרת שיער בלייזר כבר אינה מוגדרת כהסרת שיער לצמיתות אלה לטווח ארוך.

הסרת שיער באוזניים בלייזר

דרך קבועה אחרת, והדרך טובה יותר, כדי להסיר שיער באוזניים היא באמצעות הלייזר, טיפול זה נקרא הסרת שיער באוזניים בלייזר. הטיפול הוא כמעט ללא כאבים, והוא מהיר מאוד. ניתן להסיר שערות באוזניים כהות עם שני מפגשים של כ -5 דקות לכל אוזן, שערות אפורות ועבות צריכות שניים או שלושה מפגשים נוספים. עלויות משתנות אבל המחירים הם בסביבות  600-700 שקלים.

טיפולים זמניים להסרת שיער מהאוזן

חיתוך שיער אוזן עם מספריים או אם אתה רוצה לחתוך אותם באמצעות מכונת גילוח חשמלי מיוחדת שהיא קטנה מספיק כדי להיכנס לתעלת האוזן.

ניתן גם להשתמש במוצרים להסרת שיער כימיים. הבעיה עם מוצרים אלה היא שקשה להם להתמודד עם שיער אוזן, משום שהשיער הוא כל כך עבה. אתה גם צריך להיות זהיר כי המוצאים הכימיים הם נוזליים ולא למרוח עמוק מדי לתוך תעלת האוזן שלך ולגרום לבעיות שמיעה או זיהומים, לכן אנחנו ממליצים על הסרת שיער באוזניים בלייזר ובדרך זאת להשיג הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים .

אנחנו ממליצים לבצע הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים והדרך הפשוטה ביותר היא למלא את הטופס בתיבה למעלה ולשלוח את הפרטים, מכוני הסרת שיער בלייזר המובילים ייצרו אתכם קשר, תוכלו לשאול אותם מהם המחירים העדכניים של הסרת שיער בלייזר מהאוזניים.

לסיכום יום רביעי 27/10/2021 :

הסרת שיער מהאוזן באמצעות הלייזר זה תהליך פשוט מאוד ועורך מעט זמן, הסרת שיער מהאוזן גם זולה מאוד ולא יקרה לעומת אזורים אחרים בגוף אותם אתם רוצים להסיר באמצעות הלייזר, הסרת שיער באוזן אינה כואבת כול כך ואם אתם רגישים לקרני הלייזר אז יש משחת אלחוש שבאמצעותה האזור המטופל מורדם. יש כאלה המשלבים הסרת שיער מהאף ומהאוזן בחבילה אחת מה שיכול להוזיל את המחירים, בקצרה אם את מסירה שיער מהאוזניים אתה מסיר שיער באוזן הלייזר היא הטכנולוגיה המובילה לטיפולים מסוג זה.