טיפול בפטרת ציפורניים ברעננה – לייזר, אקונומיקה או פדיקור? מה זה אומר?

פטרת בציפורניים היא מועקה שאסור להתעלם ממנה. במשך תקופה ארוכה ,אנשים ראו בפטרת כדבר שחיים איתו. פטרת בציפורניים היא גם עניין של יופי, הקיץ הישראלי מחייב אותנו לחשוף את הציפורניים שלנו. כך ,לא רק אנחנו סובלים מהבעיה אלא גם בני המשפחה שלנו, נאלצים לחיות עם הדבר. טוב לדעת שכעת ברעננה, נמצאים בשוק , פתרונות מגוונים ומקצועיים שיכולים לגרום לפטרת להירפא. אם גם אתם לא מכירים מציאות אחרת וכבר אמרתם נואש, אל דאגה, המאמר הזה נכתב במיוחד בשבילכם, כדי לספק לכם מידע על הפתרונות הקיימים עכשיו.

טיפול בפטרת ציפורניים ברעננה

הסבר כללי על פטרת בציפורניים

פטרת הציפורניים היא בעיה נפוצה עד מאוד בקרב האוכלוסייה. הבעיה נגרמת בגלל זיהום הציפורן ויכולה להתקיים בכפות הרגליים והידיים. ישנם כמה דברים היכולים לגרום להיווצרות פטרת הציפורניים. היגיינה לא רציפה, מגע עם חיידקים, אי הקפדה על טיפוח הרגל ועוד. לאורך השנים פותחו שיטות שונות ורבות לטיפול בפטרת בציפורניים. מומחים רבים ברעננה למדו את התחום. אםבשנים קודמות, טיפול מניעת הפטרת כלל לקיחת כדורים ואי ידיעה אם הדבר יעזור, כעת הטכנולוגיה השתכללה והטיפול בבעיה הפך לטוב יותר.

אז מה ניתן לעשות בכדי להיפטר מפטרת בציפורניים ברעננה

כאמור, ישנן דרכים למניעת פטריות בציפורניים. בפסקה זאת נפרט למענכם כיצד ניתן להתמודד עם הבעיה , נספר על האפשרויות הקיימות ברעננה.

טיפול בעזרת קרן IPL ולייזר

האפשרות הראשונה והיעילה ביותר היא שימוש מכשור הIPL. הפירוש בעברית של IPL הוא Intense pulsed light. כלומר , קרן אור אשר תחדור מעבר לציפורן, תשמיד את החיידקים ולבסוף תפגע בצורה יעילה במקום בו צומחת הפטרת. קרן הלייזר עובדת באותה שיטה של קרן הIPL , כאשר אין סבירות מה היא האפשרות הטובה יותר מבין השתיים. מכונים שונים מתעסקים עם מכשיר הIPL והלייזר , הדרכים הרבות יכולות ליצור לכם הלקוחות מצב מבלבל.

יש להיכנס לאתרי האון-ליין לבדוק את המוניטין של העסקים ברעננה, לקבל חוות דעת מכאלו שהשתמשו בשירותיו של המכון. לאחר מכן, יש לקבוע תאריך לפגישת ייעוץ בה תפגשו מטפל שידע לתת לכם את הטיפול שייתן לכם מענה למחלה. יש לדעת שכיום קיימים מכשירי לייזר לשימוש באופן עצמי בבית הנמכרים בחנויות.
יש מקומת שבהם קוראים לטיפול פדיקור רפואי ברעננה יש לשים לב ולבדוק שאתם מקבלים את הטיפול הנכון.

רוצים לראות בהדמיה על טיפולי לייזר לטיפול בפטרת ציפורניים, קרדיט – sanfranciscopodiatry:

שימוש בעזרת תכשירים רפואיים ברעננה

תכשיר רפואי הוא אמצעי נוסף להתמודדות עם פטרת בציפורניים. תחום רפואת הציפורניים התפתח עד מאוד בזמן האחרון וכעת ניתן לטפל ב בעיית הפטרת, בצורה עצמאית ללא צורך לקבל טיפול מרופא. רופאים רבים השקיעו זמן רב בלמידת בעיית הפטרת והצליחו לפתח נוסחאות איכותיות שעזרו לייצר משחה להסרת הפטרת. ניתן לגשת לחנויות הפארם הקרובות לביתכם ברעננה ולקנות את התכשיר שיתאים לטיפול עם מחלת הפטרת הפרטית שלכם. ניתן לרכוש את התכשיר ללא מרשם רופא. יש לקרוא את הוראות השימוש לפני תחילת הטיפול. מומלץ להתייעץ עם רופא, לפני השימוש בתכשיר. כיום קיימים תכשירים צמחיים העשויים מחומרים טבעיים.

העסקים לטיפוח הציפורניים ברעננה, מתעסקים כיום בהתמודדות בפטרת בציפורניים. גם טיפולים אלו הם טבעיים ונעשים על ידי מומחים אשר חקרו את התחום. הטיפול נעשה בעזרת גזירה של החלק החולה בציפורן, שימוש בכשיר שיוף על הציפורן ומריחת תמיסות טבעיות. חלק מהמומחים רוקחים את התמיסות הטבעיות בעצמם לכן, מומלץ לבקר אצל רופאים אשר אתם סומכים עליהם. גם כאן יש לקבל חוות דעת מכאלו שקיבלו טיפול מאותו מומחה.

טיפול באמצעות אקונומיקה להתמודדות עם פטרת הציפורניים

תרופת סבתא עתיקת יומין למניעת פטרת ציפורניים היא אקונומיקה. המחשבה העומדת מאחורי הטיפול בעזרת אקונומיקה, היא היכולת שלה להסיר חיידקי לכלוך. יש החושבים ששימוש באקונומיקה יכול להיות תקף כטיפול כנגד פטרת ציפורניים. שימוש מוגזם באקונומיקה יכול לגרום לנזק רפואי קשה ובמקרים מסוימים, לגרור טיפול בבית החולים. מה גם ש כול אחד יקבל את הטיפול בצורה שונה. יעילות הטיפול ברוב המקרים איננה איכותית. תרופות ביתיות נוספות נפוצות הן לימון, מי מלח ושימוש במי פה, היעילות של תרופות אלה גם כן איננה איכותית.

איך להמנע מפטרת ציפורניים ואיך לטפל? ראו את ההסברים בסרטון YouTube.com הבא – קרדיט American Academy of Dermatology:

טיפול תרופתי בפטרת בציפורניים באמצעות כדורים

גם כיום קיימים כדורים תרופתיים למניעת פטרת הציפורניים ברעננה. השימוש בכדורים אלו הוא אישי ויכול להימשך למשך תקופה ארוכה. ניתן למצוא את הכדורים התרופתיים בבתי המרחקת השונים ברעננה. חלק מין הכדורים יכולים להביא לבעיות בכבד.

יש להגיע למומחה ולערוך בדיקה לפני תחילת הטיפול. בנוסף טיפול תרופתי יכול לגרום לתופעות לוואי נוספות כגון: כאבי ראש ובטן. בעת היריון, אין להשתמש בכדורים .תרופתיים. יש לבדוק האם הכדורים מצריכים מרשם רופא.
טיפ חשוב, יש לבדוק שהכן מטפלים בפטרת כראוי ולוודא שאתם לא מצבעים טיפול קוסמטי של לק ג'ל ברעננה.

טיפול מונע של פטרת ציפורניים

כפי שטיפוח לא נכון גרם מועקה, כך הקפדה על הייגינה איכותית בציפורני הידיים והרגליים, יכולה לעזור בהסרת הפטרת. הקפידו להחליף את הגרביים בכול יום ואף מספר פעמים במידת הצורך. דאגו לנעליים מאווררות, נקו את הנעליים איתם אתם מסתובבים. ניקוי מוקפד של כפות הידיים והרגליים והציפורניים בפרט יביא לתוצאות איכותיות לאורך זמן.

מחירי הטיפולים השונים בפטרת בציפורניים ברעננה

האופציות המגוונות למניעת פטריות הציפורניים הביאו לכך שאלו החולים במחלה, יכולים למצוא פתרונות במחירים שונים. טיפול על ידי מטפלים פרטיים במרפאות השונות יכול להגיע לעלויות גבוהות ועד אלפי שקלים לטיפול. לעיתים, פטרת הציפורניים יכולה להימשך לכמה שנים לכן יש לבצע בדיקה מעמיקה לפני תחילת הטיפול ולהשוות בין האופציות.

אפשר למצוא אצל חלק מחברות הרפואה הציבוריות טיפולים במחירים זולים, לפעמים באיכות דומה לטיפולים הפרטיים, לכן יש לבדוק את אופציה זאת. הטיפולים לשימוש עצמי כמו רפואיות מחומרים טבעיים, הינם זולים יותר, אך השימוש בהם הוא פרסונאלי ויכול להימשך לאורך זמן. דבר דומה יכול להתרחש עם הכדורים. אם השימוש העצמי מתברר כלא עוזר לאחר תקופת זמן מסוימת, כדאי להגיע למומחה ולקבל המלצה נוספת.
כמובן בדקו שאתם מקבלים טיפול שהוא מומלץ ע"י משרד הבריאות, כי לא כל טיפול קוסמטי ברעננה מתאים.

סוג הטיפול טבלת הערכת מחירים של טיפול בפטרת ציפורניים בשיטות שונות
טיפול טבעי עבור טיפול אחד 228-329 ₪
פדיקור לטיפול בפטרת ציפורניים טיפול אחד 229-382 ₪
טיפול בשמן/אקונומיקה 62-143 ₪
הסרת פטרת ציפורניים בלייזר עבור אצבע אחת 817-1301 ₪

ט.ל.ח – טווחי המחירים הם הערכה בלבד, המחירים יכולים להשתנות.
הבהרה חשובה:
יש לראות במידע זה כטיפים והמלצה בלבד, להנחיות מקצועיות צרו קשר עם רופא בקופת החולים אליה אתם משתייכים.