טיפול בפטרת ציפורניים בקרית מלאכי – לייזר, אקונומיקה או פדיקור? טיפים חשובים

פטרת ציפורניים היא בעיה שאסור להתעלם ממנה. בעבר ,אלו שסבלו ממנה ראו בפטרת כדבר שחיים איתו. פטרת ציפורניים היא גם עניין של אסתטיקה, הקיץ הישראלי מחייב אותנו ללכת בכפכפים. כך ,לא רק אנחנו סובלים מהמחלה אלא גם הסובבים אותנו, נאלצים לחיות עם הדבר. טוב לשמוע שכיום בקרית מלאכי, נמצאים בשוק , פתרונות מגוונים ומקצועיים שיכולים לגרום לפטרת להיעלם. אם גם אתם מאלו שלא מכירים מציאות אחרת וכבר התייאשתם, אל דאגה, המאמר הזה נכתב במיוחד בשבילכם, כדי לספק לכם מידע על הפתרונות הקיימים כיום.

טיפול בפטרת ציפורניים בקרית מלאכי

הסבר כללי על פטרת בציפורניים

פטרת בציפורניים היא בעיה מוכרת בקרב האוכלוסייה. הבעיה נגרמת בגלל זיהום הציפורן ויכולה להתקיים בכפות הרגליים והידיים. ישנם כמה דברים היכולים לגרום להיווצרות פטרת הציפורניים. היגיינה לא נאותה, שהייה ליד מקור חיידקים, אי הקפדה על טיפוח הרגל ועוד. לאורך השנים פותחו שיטות שונות ורבות לטיפול בפטרת הציפורניים. מומחים רבים בקרית מלאכי למדו את התחום. אםבשנים קודמות, התמודדות עם פטרת כללה לקיחת כדורים וחוסר ידיעה אם הדבר יעזור, כעת האפשרויות השתכללו והטיפול בבעיה הפך לקל יותר.

אז מה עושים בכדי להיפטר מפטרת בציפורניים בקרית מלאכי

כמו שכבר כתבנו, ישנם פתרונות להתמודדות עם פטריות בציפורניים. בפסקה זאת נפרט למענכם כיצד ניתן להתמודד עם הבעיה , נספר על האופציות הקיימות בקרית מלאכי.

שימוש בעזרת קרן IPL ולייזר

הדרך הראשונה והיעילה ביותר היא תהליך רפואי באמצעות מכשיר הIPL. הפירוש בעברית של IPL הוא Intense pulsed light. כלומר , קרן אור אשר תוקרן מעבר לציפורן, תסיר את החיידקים ולבסוף תפגע בצורה מדויקת במקום בו צומחת הפטרת. קרן הלייזר עובדת באותה שיטה של הבזק הIPL , כאשר אין ודאות מה היא האפשרות הטובה יותר מבין השתיים. מרפאות שונות מתעסקות עם מכשיר הIPL והלייזר , האופציות הרבות יכולות ליצור בשבילכם מצב לא פשוט.

יש להיכנס לאתרי האינטרנט לבדוק את הניסיון של החברות בקרית מלאכי, לקבל חוות דעת מכאלו שהשתמשו בשירותיו של המכון. לאחר מכן, יש לקבוע יום לפגישת ייעוץ בה תפגשו מטפל שידע לתת לכם את הטיפול שייתן לכם מענה לבעיה. מומלץ לדעת שכיום קיימים מכשירי לייזר לשימוש עצמי בביתכם הנמכרים בבתי המרקחת.
יש מקומת שבהם קוראים לטיפול פדיקור רפואי בקרית מלאכי יש לשים לב ולבדוק שאתם מקבלים את הטיפול הנכון.

רוצים לראות בהדמיה על טיפולי לייזר להסרת פטרת ציפורניים, קרדיט – sanfranciscopodiatry:

טיפול בעזרת תכשירים רפואיים בקרית מלאכי

תכשיר רפואי הוא פיתרון נוסף להתמודדות עם פטרת הציפורניים. תחום רפואת הציפורניים התפתח עד מאוד בשנים האחרונות וכעת ניתן לרפא את בעיית הפטרת, בצורה עצמאית ללא צורך לקבל טיפול נוסף מרופא. רופאים רבים השקיעו זמן רב בלמידת מחלת הפטרת והצליחו לפתח נוסחאות איכותיות שעזרו ליצור תכשיר להסרת הפטרת. ניתן לגשת לרשתות הפארם הקרובות למקום מגוריכם בקרית מלאכי ולרכוש את התכשיר שיתאים לטיפול עם בעיית הפטרת הפרטית שלכם. ניתן לרכוש את התכשיר ללא מרשם רופא. יש לקרוא את הוראות השימוש לפני תחילת הטיפול. מומלץ להתייעץ עם רופא, לפני השימוש בתכשיר. כעת קיימים תכשירים צמחיים טבעיים.

העסקים לטיפוח הציפורניים בקרית מלאכי, מטפלים כיום בהתמודדות בפטרת ציפורניים. גם טיפולים אלו הם טבעיים ונעשים על ידי מטפלים אשר חקרו את התחום. הטיפול נעשה בעזרת גזירה של החלק החולה בציפורן, שיוף הציפורן ומריחת תמיסות טבעיות. חלק מהמומחים רוקחים את התמיסות הטבעיות בעצמם לכן, מומלץ לבקר אצל מטפלים אשר אתם מכירים בצורה טובה. גם כאן כדאי לקבל המלצות מכאלו שקיבלו טיפול מאותו רופא.

טיפול באמצעות אקונומיקה למניעת פטריות בציפורניים

תרופת סבתא עתיקת יומין כטיפול פטריות ציפורניים היא האקונומיקה. ההיגיון העומד מאחורי הטיפול בעזרת אקונומיקה, היא היכולת שלה להסיר לכלוך. יש כאלו שחושבים ששימוש באקונומיקה יכול להיות רלוונטי כטיפול כנגד פטרת ציפורניים. שימוש לא נכון באקונומיקה יכול לגרום לנזק רפואי רציני ובמקרים מסוימים, לגרור טיפול בבית החולים. יש לדעת ש כול אחד יקבל את הטיפול בצורה שונה. יעילות הטיפול בחלק גדול מין המקרים איננה טובה. תרופות ביתיות נוספות נפוצות הן לימון, מי מלח ושימוש במי פה, היעילות של תרופות אלה גם כן איננה גבוהה כלל.

איך להמנע מפטרת ציפורניים ואיך לטפל? ראו את ההסברים בסרטון youtube.com הבא – קרדיט American Academy of Dermatology:

טיפול תרופתי בפטריות בציפורניים בעזרת כדורים

גם כיום קיימים כדורים תרופתיים לריפוי פטרת הציפורניים בקרית מלאכי. השימוש בכדורים אלו הוא פרסנואלי ויכול להימשך למשך תקופה ארוכה. ניתן למצוא את הכדורים התרופתיים בבתי המרחקת השונים בקרית מלאכי. חלק מין התרופות יכולים להביא לבעיות בכבד.

יש להגיע לרופא ולערוך בדיקה לפני תחילת הטיפול. בנוסף שימוש בתרופות יכול לגרום לתופעות לוואי נוספות כגון: כאבי ראש ובטן. בעת היריון, אין להשתמש כדורים. יש לבדוק האם הכדורים מצריכים מרשם רופא.
טיפ חשוב, יש לבדוק שהכן מטפלים בפטרת כראוי ולוודא שאתם לא מצבעים טיפול קוסמטי של לק ג'ל בקרית מלאכי.

טיפול מונע של פטרת הציפורניים

כפי שטיפוח לא נכון גרם בעיה, כך הקפדה על הייגינה נאה בציפורני הידיים והרגליים, יכולה לעזור בהסרת הפטרת. הקפידו להחליף את הגרביים בכול יום ואף כמה פעמים במקרה הצורך. דאגו לנעליים איכותיות, נקו את הכפכפים איתם אתם מסתובבים. ניקוי מוקפד של כפות הידיים והרגליים והציפורניים בפרט יגרום לתוצאות איכותיות לאורך זמן.

מחירי הטיפולים השונים בפטרת בציפורניים בקרית מלאכי

האופציות המגוונות למניעת פטרת הציפורניים הביאו לכך שאלו החולים במחלה, יכולים למצוא פתרונות בעלויות שונות. טיפול על ידי מטפלים פרטיים בקליניקות השונות יכול להגיע למחירים גבוהים ועד אלפי שקלים לטיפול. לעיתים, פטרת הציפורניים יכולה להימשך לשנים ארוכות לכן יש לבצע סקר שוק לפני תחילת הטיפול ולהשוות בין האופציות.

אפשר למצוא אצל חלק מחברות הרפואה הציבוריות טיפולים במחירים זולים, לפעמים באותה איכות לטיפולים הפרטיים, לכן יש לבדוק את אופציה זאת. הטיפולים לשימוש עצמי כמו תמיסות רפואיות מחומרים טבעיים, הינם זולים יותר, אך השימוש בהם הוא אישי ויכול להימשך לאורך זמן. דבר דומה יכול להתרחש עם הכדורים. אם השימוש העצמי מתברר כלא טוב לאחר תקופת זמן מסוימת, כדאי להגיע לרופא ולקבל חוות דעת נוספת.
כמובן בדקו שאתם מקבלים טיפול שהוא מומלץ ע"י משרד הבריאות, כי לא כל טיפול קוסמטי בקרית מלאכי מתאים.

סוג הטיפול טבלת הערכת מחירים של טיפול בפטרת ציפורניים בשיטות שונות
פדיקור לטיפול בפטרת ציפורניים טיפול אחד 223-399 ₪
הסרת פטרת ציפורניים בלייזר עבור אצבע אחת 868-2019 ₪
טיפול טבעי עבור טיפול אחד 215-331 ₪
טיפול בשמן/אקונומיקה 95-127 ₪

ט.ל.ח – טווחי המחירים הם הערכה בלבד, המחירים יכולים להשתנות.
הבהרה חשובה:
יש לראות במידע זה כטיפים והמלצה בלבד, להנחיות מקצועיות צרו קשר עם רופא בקופת החולים אליה אתם משתייכים.