טיפול בפטרת ציפורניים בפסגת זאב – לייזר, אקונומיקה או פדיקור? המדריך המלא

פטרת ציפורניים היא מועקה שאי אפשר להתעלם ממנה. במשך תקופה ארוכה ,אלו שסבלו ממנה ראו בפטרת כחלק מהשגרה. פטרת הציפורניים היא גם עניין של מראה, מזג האוויר הישראלי מחייב אותנו ללכת בכפכפים. כך ,לא רק אנחנו סובלים מהמועקה אלא גם הסובבים אותנו, מתמודדים עם הדבר. טוב לדעת שעכשיו בפסגת זאב, נמצאים בחנויות , פתרונות רבים ומקצועיים שיכולים לגרום לפטרת להירפא. אם גם אתם מאלו שלא מכירים מציאות אחרת וכבר אמרתם נואש, אל דאגה, המאמר הזה נכתב במיוחד לכם, כדי לספק לכם מידע על הפתרונות הקיימים עכשיו.

טיפול בפטרת ציפורניים בפסגת זאב

הסבר כללי על פטרת הציפורניים

פטרת הציפורניים היא בעיה נפוצה בקרב האוכלוסייה. הבעיה נגרמת בגלל זיהום הציפורן ויכולה להופיע בכפות הרגליים והידיים. ישנם כמה גורמים היכולים לגרום להיווצרות פטרת הציפורניים. היגיינה לא נאותה, מגע עם חיידקים, אי הקפדה על טיפוח הרגל ועוד. לאורך השנים פותחו שיטות שונות ומגוונות לטיפול בפטרת בציפורניים. רופאים רבים בפסגת זאב למדו את התחום. אםבשנים קודמות, טיפול מניעת הפטרת כלל לקיחת כדורים ואי ידיעה אם הדבר יעזור, כעת הטכנולוגיה השתכללה והטיפול בבעיה הפך לטוב יותר.

אז מה ניתן לעשות בכדי להירפא מפטריות בציפורניים בפסגת זאב

כאמור, ישנם פתרונות להתמודדות עם פטריות בציפורניים. כעת נציג לכם כיצד ניתן לפתור את הבעיה , נספר על האופציות הקיימות בפסגת זאב.

טיפול בעזרת הבזק IPL ולייזר

הדרך הראשונה והיעילה ביותר היא טיפול מכשור הIPL. הפירוש בעברית של IPL הוא Intense pulsed light. כלומר , קרן אור אשר תוקרן מעבר לציפורן, תשמיד את החיידקים ולבסוף תפגע בצורה ממוקדת בחלק בו צומחת הפטרת. קרן הלייזר עובדת באותה שיטה של הבזק הIPL , כאשר אין סבירות מה היא האפשרות הטובה יותר מבין השתיים. מכונים שונים מתעסקים עם טכנולוגיית הIPL והלייזר , האופציות הרבות יכולות ליצור בשבילכם מצב בעייתי.

יש להיכנס לאתרי האון-ליין לבדוק את האיכות של העסקים בפסגת זאב, לקבל המלצות מחברים שהשתמשו בשירותיו של המקום. לאחר מכן, יש לקבוע יום לפגישת ייעוץ בה תפגשו מטפל שידע להתאים לכם את הטיפול שייתן לכם מענה למועקה. מומלץ לדעת שכיום קיימים מכשירי לייזר לשימוש עצמי בבית הנמכרים ברשתות הפארם.
יש מקומת שבהם קוראים לטיפול פדיקור רפואי בפסגת זאב יש לשים לב ולבדוק שאתם מקבלים את הטיפול הנכון.

רוצים לראות בהדמיה על טיפולי לייזר להסרת פטרת ציפורניים, קרדיט – sanfranciscopodiatry:

התמודדות בעזרת תכשירים רפואיים בפסגת זאב

תכשיר רפואי הוא פיתרון נוסף להתמודדות עם פטרת בציפורניים. תחום רפואת הציפורניים התפתח עד מאוד בתקופה אחרונה וכעת ניתן להתמודד עם בעיית הפטרת, באופן עצמאי ללא צורך לקבל טיפול מרופא. חברות רבות השקיעו זמן רב בלמידת בעיית הפטרת ופיתחו נוסחאות מיוחדות שעזרו ליצור תמיסה להסרת הפטרת. ניתן לגשת לרשתות הפארם הקרובות לביתכם בפסגת זאב ולרכוש את התכשיר שיתאים להתמודדות עם בעיית הפטרת הפרטית שלכם. ניתן לקנות את התכשיר ללא מרשם רופא. יש לקרוא את הוראות השימוש לפני תחילת הטיפול. יש להתייעץ עם רופא, לפני השימוש בתכשיר. כעת קיימים תכשירים צמחיים טבעיים.

העסקים לטיפוח הציפורניים בפסגת זאב, מטפלים כיום בהתמודדות בפטרת בציפורניים. גם טיפולים אלו הם טבעיים ונעשים על ידי רופאים אשר למדו את התחום. הטיפול נעשה בעזרת גזירת החלק החולה בציפורן, שימוש בכשיר שיוף על הציפורן ומריחת שמנים טבעיים. חלק מהמטפלים מרכיבים את התמיסות הטבעיות בצורה עצמאית לכן, מומלץ לבקר אצל מומחים אשר אתם סומכים עליהם. גם במקרה הזה מומלץ לקבל חוות דעת ממטפולים שהיו מטופלים מאותו מטפל.

טיפול באקונומיקה לריפוי פטריות בציפורניים

תרופת סבתא עתיקה למניעת פטריות ציפורניים היא האקונומיקה. ההיגיון העומד מאחורי הטיפול בעזרת אקונומיקה, היא היכולת שלה להסיר חיידקים של לכלוך. יש כאלו שחושבים ששימוש באקונומיקה יכול להיות תקף כטיפול להתמודדות עם פטרת ציפורניים. שימוש לא שקול באקונומיקה יכול לגרום לנזק רפואי בעייתי ובמקרים מסוימים, לגרור אשפוז בבית החולים. בנוסף כול אחד יקבל את השימוש בצורה שונה. איכות הטיפול בחלק גדול מין המקרים איננה טובה. תרופות לא רפואיות נוספות נפוצות הן לימון, מי מלח ושימוש במי פה, היעילות של תרופות אלה גם כן איננה גבוהה כלל.

איך להמנע מפטרת ציפורניים ואיך לטפל? אנחנו ממליצים צפיה בסרטון youtube.com הבא – קרדיט American Academy of Dermatology:

טיפול תרופתי בפטריות בציפורניים בעזרת כדורים

גם כיום ישנם כדורים תרופתיים למניעת פטרת הציפורניים בפסגת זאב. הטיפול בכדורים אלו הוא פרסנואלי ויכול להימשך למשך תקופה לא מבוטלת. ניתן למצוא את הכדורים התרופתיים בבתי המרחקת השונים בפסגת זאב. חלק מין התרופות יכולים לגרום לבעיות בכבד.

כדאי להגיע למומחה ולערוך בדיקה לפני תחילת הטיפול. כמו כן לקיחת התרופות יכולה לגרום לתופעות לוואי נוספות כגון: כאבי ראש ובטן. בעת היריון, אין להשתמש בכדורים .תרופתיים. יש לבדוק האם הכדורים מצריכים מרשם רופא.
טיפ חשוב, יש לבדוק שהכן מטפלים בפטרת כראוי ולוודא שאתם לא מצבעים טיפול קוסמטי של לק ג'ל בפסגת זאב.

טיפול מונע של פטרת ציפורניים

כפי שטיפוח לא נכון גרם מועקה, כך הקפדה על הייגינה טובה בציפורני הידיים והרגליים, יכולה לעזור במניעת הפטרת. הקפידו להחליף את הגרביים בכול יום ואף מספר פעמים במידת הצורך. דאגו לנעליים איכותיות, נקו את הכפכפים איתם אתם מסתובבים. ניקוי רציני של כפות הידיים והרגליים והציפורניים בפרט יגרום לתוצאות איכותיות לאורך זמן.

מחירי הטיפולים השונים בפטרת ציפורניים בפסגת זאב

האופציות המגוונות לטיפול פטרת הציפורניים הביאו לכך שאלו החולים במחלה, יכולים למצוא פתרונות במחירים שונים. טיפול על ידי רופאים פרטיים במכונים השונים יכול להגיע למחירים גבוהים ועד אלפי שקלים לטיפול. לעיתים, פטרת הציפורניים יכולה להימשך לכמה שנים לכן יש לבצע סקר שוק לפני תחילת הטיפול ולהשוות בין הפתרונות.

ניתן למצוא אצל חלק מחברות הרפואה הציבוריות טיפולים במחירים זולים, לפעמים באותה איכות לטיפולים הפרטיים, לכן יש לבדוק את אופציה זאת. הטיפולים לשימוש עצמי כמו שמנים רפואיים מחומרים טבעיים, הינם זולים יותר, אך השימוש בהם הוא אישי ויכול להימשך לאורך זמן. דבר דומה יכול להתרחש עם הטיפול התרופתי. אם השימוש העצמי מתברר כלא עוזר לאחר תקופת זמן מסוימת, מומלץ להגיע לרופא ולקבל חוות דעת נוספת.
כמובן בדקו שאתם מקבלים טיפול שהוא מומלץ ע"י משרד הבריאות, כי לא כל טיפול קוסמטי בפסגת זאב מתאים.

סוג הטיפול טבלת הערכת מחירים של טיפול בפטרת ציפורניים בשיטות שונות
טיפול בשמן/אקונומיקה 72-144 ₪
הסרת פטרת ציפורניים בלייזר עבור אצבע אחת 876-2192 ₪
פדיקור לטיפול בפטרת ציפורניים טיפול אחד 257-368 ₪
טיפול טבעי עבור טיפול אחד 248-348 ₪

ט.ל.ח – טווחי המחירים הם הערכה בלבד, המחירים יכולים להשתנות.
הבהרה חשובה:
יש לראות במידע זה כטיפים והמלצה בלבד, להנחיות מקצועיות צרו קשר עם רופא בקופת החולים אליה אתם משתייכים.