טיפול בפטרת ציפורניים בירושלים – לייזר, אקונומיקה או פדיקור? טיפים חשובים

פטרת הציפורניים היא מועקה שאי אפשר להתעלם ממנה. במשך תקופה ארוכה ,אנשים ראו בפטרת כדבר שחיים איתו. פטרת בציפורניים היא גם עניין של יופי, הקיץ הישראלי מחייב אותנו ללכת בסנדלים. כך ,לא רק אנחנו סובלים מהמחלה אלא גם החברים שלנו, חיים עם הדבר. דעו לכם שכעת בירושלים, נמצאים במרפאות , פתרונות רבים ומקצועיים שיכולים לגרום לפטרת להימחק. אם גם אתם מאלו שלא מכירים מציאות אחרת וכבר הפסקתם לחפש פתרונות, אל דאגה, המאמר הזה נכתב במיוחד אליכם, כדי לספק לכם מידע על הפתרונות הקיימים כיום.

טיפול בפטרת ציפורניים בירושלים

הסבר כללי על פטריות בציפורניים

פטרת ציפורניים היא בעיה מוכרת בקרב האוכלוסייה. הבעיה נגרמת מתוצאה של זיהום הציפורן ויכולה להתקיים בכפות הרגליים והידיים. ישנם כמה גורמים היכולים לגרום להיווצרות פטרת הציפורניים. היגיינה לא נאותה, שהייה ליד מקור חיידקים, אי הקפדה על ניקיון הרגל ועוד. לאורך השנים פותחו שיטות שונות ורבות לטיפול בפטרת הציפורניים. מומחים רבים בירושלים חקרו את התחום. אםבעבר, ריפוי הפטרת כלל לקיחת כדורים וחוסר ידיעה אם הדבר יעזור, כעת האפשרויות השתכללו והטיפול בבעיה הפך לאיכותי יותר.

אז מה ניתן לעשות בכדי להירפא מפטרת בציפורניים בירושלים

כאמור, ישנן דרכים למניעת פטרת בציפורניים. בחלק זה נפרט למענכם כיצד ניתן לפתור את המחלה , נספר על האפשרויות הקיימות בירושלים.

טיפול בעזרת הבזק IPL ולייזר

האפשרות הראשונה והיעילה ביותר היא תהליך רפואי באמצעות מכשור הIPL. הפירוש בעברית של IPL הוא Intense pulsed light. כלומר , קרן אור אשר תחדור מעבר לציפורן, תשמיד את החיידקים ולבסוף תפגע בצורה יעילה במקום בו צומחת הפטרת. קרן הלייזר עובדת באותה שיטה של קרן הIPL , כאשר אין ודאות מה היא האפשרות הטובה יותר מבין השתיים. מרפאות שונות מתעסקות עם מכשיר הIPL והלייזר , הדרכים הרבות יכולות ליצור לכם הלקוחות מצב בעייתי.

יש להיכנס לאתרי האון-ליין לבדוק את הניסיון של המרפאות בירושלים, לקבל המלצות מלקוחות שהשתמשו בשירותיו של המקום. לאחר מכן, יש לקבוע תאריך לפגישת ייעוץ בה תפגשו מטפל שידע לתת לכם את הטיפול שייתן לכם מענה למחלה. יש לדעת שכיום קיימים מכשירי לייזר לשימוש עצמי בבית הנמכרים באתרי האינטרנט.
יש מקומת שבהם קוראים לטיפול פדיקור רפואי בירושלים יש לשים לב ולבדוק שאתם מקבלים את הטיפול הנכון.

רוצים לצפות בהדמיה על טיפולי לייזר לטיפול בפטרת ציפורניים, קרדיט – sanfranciscopodiatry:

טיפול בעזרת תכשירים רפואיים בירושלים

תכשיר רפואי הוא פיתרון נוסף להתמודדות עם פטרת הציפורניים. תחום חקירת הציפורניים התפתח עד מאוד בזמן האחרון ועכשיו ניתן לטפל ב בעיית הפטרת, בצורה עצמאית ללא צורך לקבל טיפול מיוחד מרופא. רופאים רבים השקיעו זמן רב בלמידת בעיית הפטרת וגילו נוסחאות מיוחדות שעזרו לייצר תמיסה להסרת הפטרת. ניתן לגשת לחנויות הפארם הקרובות לבית שלכם בירושלים ולמצוא את התכשיר שיתאים לטיפול עם מחלת הפטרת האישית שלכם. ניתן לקנות את התכשיר ללא מרשם רופא. יש לקרוא את הוראות השימוש לפני תחילת הטיפול. כדאי להתייעץ עם רופא, לפני השימוש בתכשיר. כעת קיימים תכשירים צמחיים העשויים מחומרים טבעיים.

העסקים לטיפוח הציפורניים בירושלים, מטפלים כיום בהתמודדות בפטרת ציפורניים. גם טיפולים אלו הם טבעיים ונעשים על ידי מומחים אשר חקרו את התחום. הטיפול נעשה בעזרת גזירת החלק החולה בציפורן, שימוש בכשיר שיוף על הציפורן ומריחת תמיסות טבעיות. חלק מהמטפלים רוקחים את המשחות הטבעיות בצורה עצמאית לכן, מומלץ ללכת לטיפול אצל מומחים אשר אתם סומכים עליהם. גם במקרה הזה יש לקבל המלצות מכאלו שקיבלו טיפול מאותו מומחה.

טיפול באמצעות אקונומיקה למניעת פטרת ציפורניים

תרופת סבתא עתיקה כטיפול פטריות ציפורניים היא אקונומיקה. המחשבה העומדת מאחורי הטיפול בעזרת אקונומיקה, היא היכולת שלה להסיר לכלוך. נהוג לחשוב ששימוש באקונומיקה יכול להיות תקף כטיפול כנגד פטרת ציפורניים. שימוש מוגזם באקונומיקה יכול לגרום לנזק רפואי קשה ובמקרים מסוימים, לגרור טיפול בבית החולים. יש לדעת ש כול אחד יקבל את השימוש בצורה שונה. יעילות הטיפול בחלק גדול מין המקרים איננה טובה. תרופות ביתיות נוספות נפוצות הן לימון, מי מלח ושימוש במי פה, היעילות של תרופות אלה גם כן איננה גבוהה כלל.

איך להמנע מפטרת ציפורניים ואיך לטפל? ראו את ההסברים בסרטון יוטיוב הבא – קרדיט American Academy of Dermatology:

טיפול תרופתי בפטרת הציפורניים בעזרת כדורים

גם כיום קיימים כדורים תרופתיים למניעת פטרת הציפורניים בירושלים. הטיפול בכדורים אלו הוא אישי ויכול להימשך למשך תקופה לא מבוטלת. ניתן למצוא את הכדורים התרופתיים בבתי המרחקת השונים בירושלים. חלק מין הכדורים התרופתיים יכולים להביא לבעיות בכבד.

מומלץ להגיע לרופא ולערוך בדיקה לפני תחילת הטיפול. בנוסף שימוש בתרופות יכול לגרום לתופעות לוואי נוספות כגון: כאבי ראש ובטן. בעת היריון, אין להשתמש בכדורים .תרופתיים. יש לבדוק האם הכדורים התרופתיים מצריכים מרשם רופא.
טיפ חשוב, יש לבדוק שהכן מטפלים בפטרת כראוי ולוודא שאתם לא מצבעים טיפול קוסמטי של לק ג'ל בירושלים.

טיפול מונע של פטרת הציפורניים

כפי שטיפוח לא נכון גרם מועקה, כך הקפדה על הייגינה איכותית בציפורני הידיים והרגליים, יכולה לעזור במניעת הפטרת. החליפו את הגרביים באופן יומי ואף פעמיים ביום במידת הצורך. דאגו לנעליים מאווררות, נקו את הכפכפים איתם אתם מסתובבים. ניקוי מוקפד של כפות הידיים והרגליים והציפורניים בפרט יגרום לתוצאות טובות לאורך זמן.

מחירי הטיפולים השונים בפטריות בציפורניים בירושלים

האופציות הרבות לריפוי פטרת הציפורניים הביאו לכך שאלו החולים במחלה, יכולים למצוא פתרונות במחירים שונים. טיפול על ידי מטפלים פרטיים במכונים השונים יכול להגיע לעלויות גבוהות ועד אלפי שקלים לטיפול. לעיתים, פטרת הציפורניים יכולה להימשך לכמה שנים לכן יש לבצע בדיקה מעמיקה לפני תחילת הטיפול ולהשוות בין הפתרונות.

אפשר למצוא אצל חלק מחברות הרפואה הציבוריות טיפולים במחירים זולים, לפעמים באותה איכות לטיפולים הפרטיים, לכן יש לבדוק את אופציה זאת. הטיפולים לשימוש עצמי כמו רפואיות מחומרים טבעיים, הינם זולים יותר, אך השימוש בהם הוא פרסונאלי ויכול להימשך לאורך זמן. דבר דומה יכול להתרחש עם הכדורים התרופתיים. אם השימוש העצמי מתברר כלא יעיל לאחר תקופת זמן מסוימת, כדאי להגיע לרופא ולקבל חוות דעת נוספת.
כמובן בדקו שאתם מקבלים טיפול שהוא מומלץ ע"י משרד הבריאות, כי לא כל טיפול קוסמטי בירושלים מתאים.

סוג הטיפול טבלת הערכת מחירים של טיפול בפטרת ציפורניים בשיטות שונות
פדיקור לטיפול בפטרת ציפורניים טיפול אחד 275-371 ₪
טיפול בשמן/אקונומיקה 74-122 ₪
הסרת פטרת ציפורניים בלייזר עבור אצבע אחת 835-2223 ₪
טיפול טבעי עבור טיפול אחד 214-313 ₪

ט.ל.ח – טווחי המחירים הם הערכה בלבד, המחירים יכולים להשתנות.
הבהרה חשובה:
יש לראות במידע זה כטיפים והמלצה בלבד, להנחיות מקצועיות צרו קשר עם רופא בקופת החולים אליה אתם משתייכים.