הנחת קופות חולים בטיפולי הסרת שיער – כתבת סיקור

איך לקבל הנחת קופות חולים בטיפולי הסרת שיער ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף?

טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבים הליך רפואי לכל דבר, לכן לקופות חולים בישראל יש עניין לספק שירותים אלה למטופלים ולהוזיל עלויות כחלק מסבסוד הקופה. לכול קופות החולים בישראל קיים ביטוח משלים בסיסי, אם ניקח לדוגמה את קופת חולים כללית אז זהו הביטוח "מושלם" שמקנה הנחות בטיפולים שונים וגם בטיפולי הסרת שיער בלייזר. כמו כן בקופת חולים כללית יש ביטוח שנקרא "פלטינום" שמקנה הנחות גדולות יותר, גם לשאר קופות החולים: מכבי, לאומית ומאוחדת קיים ביטוח משלים בשם כזה או אחר שבאמצעותו תוכלו לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר במחירים מוזלים.

לקופות החולים (לפחות לחלקן) שי שיתוף פעולה עם מכוני הסרת שיער בלייזר הגדולים בישראל, בהצגת תעודת מבוטח קופת חולים, המכונים שבהסדר יתנו לכם הנחה משמעותית על טיפולי הסרת שיער בלייזר. לחברי קופת חולים כללית יש בנוסף לכל שיתופי הפעולה עם מכונים שמחוץ למסגרת הכללית את רשת מרפאות כללית אסתטיקה ששם הם יכולים לקבל הנחה גדולה יותר ממכוני הסרת שיער בלייזר.

אז איך חברי קופת חולים מקבלים את ההנחה?

בצורה פשוטה ביותר, מלאו את הפרטים בתיבה האדומה ונציגי מכוני הסרת שיער בלייזר יצור אתכם קשר, אמרו להם שאתם חברים בקופת חולים מסוימת, ותבררו אם לקופת חולים שלכם יש שיתוף פעולה עם המכון הרצוי, נכון להיום ידוע לנו על שיתוך פעולה בין קופות חולים לבין המכונים הגדולים, יכול להיות שעוד מכונים נוספים הצטרפו להסדרים לכן כדאי למלא פרטים ולשאול את נציגי המכונים.

לפי מה שראינו ובדקנו הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים משתלמת ביותר, מומלץ לשאול את מכוני הסרת שיער האם יש שיתוף פעולה עם הקופה, בנוסף אנחנו יודעים שבחלק מהמקרים קיים החזר של קופת חולים על טיפולי הסרת שיער בלייזר עד גובה תקרה מסוים, גם נתון זה חשוב שיהיה בידכם לפני שאתם בוחרים מכון להסרת שיער בלייזר.

הנחת קופת חולים עם מכוני האסתטיקה המדוברים אינה רק לטיפולי הסרת שיער בלייזר, אם אתם זקוקים לטיפול קוסמטי כזה או אחר תשאלו את המכון שבו אתם רוצים לטפל, וכמובן אם אתם מבוטחי קופת חולים כללית יש לברר גם בכללית אסתטיקה האם קיימים טיפולי אסתטיקה שלהם אתם זקוקים.

הערה חשובה:

כמובן שכתבה זו היא סיקור בלבד ויש לברר את הפרטים המלאים מול קופות החולים, יש כאלה שנותנים הנחות ויש כאלה שלא, בררו מול הקופה עם איזה מכונים גדולים להסרת שיער הם משתפים פעולה בטיפולים הרלוונטיים.